0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kızlar bugün hayatımda hiç utanmadigim kadar utandım. Geçenlerde kuzenimle muhabbet ediyorduk bu muhabbette dediğim birşey için anneannem arayip bana hesap sordu sen bunu nasıl dersin diye ama kuzenim lafı meğer çok değiştirmiş benim dediğime hiç alakası kalmamış. Dayimin şekeri yükselmiş dedem çok üzülmüş annem. Annemde kübra öyle bişey demez diyormuş canim annem hiç arayıp böyle dedin mı diye bile sormadı o kadar tanıyor benim. Velhasıl kuzenimi arayıp böyle böyle yapmışsın demissin dedim. Inkar etti ben öyle demedim de onlar öyle dedi de falan filan şok oldum. Bana bulaşmayın dedim ne haliniz varsa görün. 

Kızlar ilk kez iftira attığına dair iftiraya uğruyorum çok garip oldum bugün ya

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende en yakının bildiğin tarafından hayal kırıklığına uğramışsın, kötü hissettirmiş sana. 

Sen kendini biliyorsun, annende biliyor en önemlisi Rabbimiz biliyor hiç sıkma canını. Yaptığı çok ayıp. İftira gibi birşey bu, kul hakkıdır. En adaletli makama bırakıp, Yüreğini ferah tut. Sen üzülecek utanacak bir şey yapmadın, o utansın diyeceğim ama utanacak insan zaten buna kalkışmaz.. 
(3,458 puan) tarafından
Çok haklısın canim mesele biraz utandırıcı o yüzden utandım yani yoksa beni çok etkilemezdi keserim alakayı biter ama namusla ilgili birşeyler demisim güya
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Keşke ses kaydi flan alsaydin yada konusmaya dayini veya.dedeni ekleseydin. Sen ve yakinlarin seni taniyo ama zan altında olmak çok kötu durum
(3,458 puan) tarafından
Yok canim çözdüm durumu çok şükür. Ama ilk an basımdan kaynar sular döküldü sanki
(2,931 puan) tarafından
İnsanlar baya etkilenmis baksana iftiraya ugradiginami yancaksn insanlarin etkilendiğine mi haklisin
(3,458 puan) tarafından
Evet çünkü çok çirkin bi durum
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne denebilir başka
(3,458 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından
Şuan çağımızın hastalığı laf taşımak haset etmek insanları birbirine takmak bu tam anlamıyla fitne fücür ve zamanı bu zaman olarak bahsediliyor kuranda Ahir zaman hastalığı o yüzden muhatap oldugun her insanla sınırlarını çizeceksin sen hoşlanmadım dersin o direk gider senden nefret ediyormuş der okadar yani 
(3,458 puan) tarafından
Çok haklısın canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu