0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından
Kizlar babam deprem bolgesindeydi gonullu olarak gitmisti orda cenazeleri cikarmada defnedince falan yardim etmis  dun gece geldi simdi cok titriyor bogazim agiriyor diyor hastaneye git diyoruz gitmiyor sizce niye boyle oldu

6 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Korkudan oluyor zamanla geçiyor
(807 puan) tarafından
Canm hem cok titriyor hem afedersn kusuyor cok kotu suan
(2,266 puan) tarafından
Canım kolay değil insanları o şekilde görüp elinden bişey gelmemesi. Vücut acıyı bir şekilde dışarıya vuruyor kusma titreme olarak. Benim 5 gün sesim kısıldı korkudan konuşamadım hasta gibi oldum ama hasta degildim
(807 puan) tarafından
Aynen hepimiz perisan haldeyiz valla o haberi aldigimzdan beri ne evi temizliyoruz ne bisey yapabiliyoruz hergun annemle evi hepsini disari cikartip halilari silkelerdik bir haftadir eve makina bile atamadik hic bisey yapasim yok surekli televizyondan haber izliyoruz baska yaptigimiz bisey yok:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etkilenmiş adam kıyamam kolaymı
(807 puan) tarafından
Canm cok titriyor bide afedersin  kusuyor
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Ateşi yoksa korkudandır siz sürekli ılık şeyler içirin ve depremle ilgili konuşmamaya çalışın biraz kafası dağılsın.. Haberleride açmayın.. Gönüllü gidenlerde döndükten sonra titreme çok görülüyor.. Benim çevremdede gidenlerdede hep aynı durum oldu 
(807 puan) tarafından
Ateside var yuzu kipkirmizi olmus
(5,904 puan) tarafından
Ozaman götürün mutlaka mikrop kapmış olabilir tuvaletten vs
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Salgın hastalık basliycak falan diyorlardı acaba hastalık mı kaptı acil hastaneye götürün
(807 puan) tarafından
Canm 112 aradik ya usutmustur yada bisey dokunmustur dedi ambulans gelsin bi gorelim dedi babam biraz dinlenim gecmsse giderim dedi
0 oy
(7,773 puan) tarafından
Üşütmüş olabilir yada dün haberdeki spiker havada toz bulutu var o insanı hasta yapıyor dedi ondan da olabilir mi acaba Allah şifa versin inşallah Allah hayrını kabul etsin 
(807 puan) tarafından
Amin canm 112 aradik onlarda aynisini soyledi
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Üşütmüş acile gidin
(807 puan) tarafından
112 aradik oda oyle dedi cnm tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 224 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Antikor (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
21 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...