0 oy
36 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
2 hafta once bogaz agrisiyla basladi grip oksuruk vs.oldum simdi iyilestim oksuruk azaldi ama 3 gundur geceleri yutkunurken bogazim aciyor gin icinde bisey yok geceleri cikiyor ortaya benim gibi olan var mi havalardan mi acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından

Gene hastalanacaksindir.

Benimde öyle oldu.

Daha 1 ay olmuştur hastalandım yatak döşek..

2 gün boğazım ağrıdı sadece sabahları,ben de çok sigara içmeye bağladım. Amaaaan gene hastalandım :D

(771 puan) tarafından
hastalik gecirmissin bide sigara iciyorsun bogazin tahris olmus olabilir ben icmiyorum sigara sadece aksamlari basliyo bu bogaz agrisi anlamadim insallah yine hasta olmam ya
(13,725 puan) tarafından
Yoh bacim gene düştüm işte bugün 5 mi 6 gün mu ne mahvetti beni  bugün aciyom gözümü daha yeni :)
Benimki hastalığa çevirdi seninde öyle olmasn valla smdiden al takviye
(771 puan) tarafından
cok gecmis olsun  valla bitmiyo bu hastaliklar arrik bir yakalaninca kolay kolay kurtulamiyor insan Allah tum hastalara sifa versin insallah
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından

Kız benimde öyle 1 aydır ama benim griple falan alakalı değil akşam üstü yada gece basliyor yutkunamyorum sanki kusmusum kalıntı kalmış gibi eşim dün diyor bende var ama benimki mide ağirm basladikdan beri bu çıktı dün sabhda öyleydi af edersin bı balgam çıktı iltapli kan baktım o his yok oldu sanki fındık gibi birşey vardı gece diş etlerim kanıyor dedim gene kanmi bigamizda birkmis korktum ama o his bu aralr çok var hata ilk hep kustuğum zaman turp falan yedgim zaman kusunca o his oluyordu yutkunamiyordum annemde hamileikde dedi oluyor bende acba demir ilaç icyom ondanmi çünkü onu ictikden beri öyle oldu :angel:siznki hasta olmususnuz acba ondanmi ben 2 kez grip oldum hiç boğaz agrusi yaşamadım çünkü 

(771 puan) tarafından
hastaligim gecti 2 hafta falan oldu simdi de sadece gece ortaya cikan bogaz agrisi basladi yutkunurkwn oluyor anlamadim birkac gun daha bekleyim gexmezse aile hekimine gidecem bir bakalm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 178 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
21 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Essera1 (55 puan) tarafından soruldu

381,559 soru

11,423,089 cevap

34,981 kullanıcı

...