0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
1 haftadar yemek yiyemiyorum birşey yapmak istemiyorum beli üzüntüden 4 kilo verdim 2 uzaktan akrabamı kaybettim depremde.  Ben çok ağladım eşim geldi beni biraz sahile götürdü açılmam için. Böyle bir gittim insan bir tuaf hiç burşey omrunda değiller turkuyenin bir tarafı yas bilemedim . Çıkmaz olaydım daha da duygu dolu döndüm eve  keşke hiç çıkmasaydım.  Tabiki insanlar hayatını devam ettirecekler.  Qma bir tek ben mi böyleyim hiç birseyim olmayan insanları hüngür hüngür ağlamam.  Çok kötüyüm uyku uyuyamıyorum.:(

13 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Normal olan sensin.

Anormal olan diğerleri kendini sorgulama lütfen 
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Bende öyleyim canım hiç tanımadığım insanlar için üzülüyorum bilemeyiz ki yarin bir gün onların yaşadığı bizimde yaşamayacagimiz rabbim mükafati ile ödüllendirsin insllah 
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Az önce bangır bangir bagira bagira müzik çalan araba geçti mahalleden ne diyim Allah vicdan merhametten yoksun insanlardan uzak etsin bizi
0 oy
tarafından
Ah canm vicdan merhamet sahiplerinden olalım hepimiz.  Evde ağlamaktan mahfoldum :(
0 oy
(48,634 puan) tarafından
hayat devam ediyor da keyif etmemeli boyle bir durumda
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kalbinde zerre vicdanı olan senin, benim, bizim gibi düşünür canım. Bu basit bir durum değil malesef :(
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Hayat devam etmiyor öyle bişi yok ben bunu kabul etmiyorum insanlar öldü göçükte kaldı binlerce insan kahve bile içmedim bi haftadır içmek istemiyorum hayat durdu evde müzik açmak istedi çocuklar açtırmadım yas var yassss hayat bi süre durduuu
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sabah 4 bucukdan evvel gözüme uyku girmiyor. Korkudan ziyade uyumak istemiyorum kanal d açık TV kapanmiyo onlar orda o haldelerken uyumak bana çok büyük bir kazık atiyormusum Müslüman kardesimi görmüyor umursamıyormuşum gibi geliyor. Evden birkere markete bir kere hastaneye ciktim . Bazilari arabalarda son ses müzik ellerjnde bira siseleri storyy atiyorlar. Neden bunlar nefes aliyor masumlar ölüyor diye bir soyleniyorum  sonra diyorum bosver İman İman İman.  
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Üzülmeyen yoktur . İnsan nasıl üzülemez ki ? Herkesin atlatma biçimi farklı olabilir. Bilmiyorum yani kimsenin içini göremiyoruz . Ben böyle düşünmeyi yanlış buluyorum . Kimseye göre duygularımıza yön veremeyiz . Bende sabaha kadar uyuyamıyorum . Bence şuan bunları düşünme bu düşünce de yanlış çünkü . Kur'an oku , dua et , tesbih çek . 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Geçen ben markete çıktık eşimle hava soğuktu ama üşümedim çünkü orda üşüyenler var ben nasıl üşüyeyim ki :(((
(916 puan) tarafından
Yaptığım herşey suç gbi geliyor bugün camasir astım hemen içeri girdim çok üşüdüm dedim bı an aklıma geldi felaket :( içimden dedim sen nankörsünnn
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bu acıyı yuregimde hissetmemek için kalbimi söküp atmam lazim... Rabbim onlara merhamet versin çok uzucu
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Kac gundur eskisi gibi olabilecek miyizi diye dusunmekten edemiyorum kendimi. Depremde bi yakinimi kaybetmedim aslinda ama sanki butun amcami,dayimi,halami,kardeslerimi kaybetmis gibi icim aciyo. Cocuklari bebekleri gordukce kalbim yerinden ayriliyo sanki. Benimde cocuklarim var. Bazen ustlerini orterken bile icim burkuluyo acaba diger annelerr haksizlik mi ediyor diye dusunuyorum. Evet hayat bizim icin devam ediyo ama nasil devam ediyo asil soru bu. Icimiz kan aglaya aglaya devam ediyo. Acikiyoruz,susuyoruz,uyuyoruz. Rabbim gucunu veriyo. Allahim kalanlara bol sabir versin. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Normalsin bacım günlük hayatımıza devam ediyoruz ama elime bazen telefonu aldığımda gözlerim doluyor. Empati yapmıyorum yaparsam o psikolojiden çıkamam 2 küçük çocuğum var. Empati yapmak istemiyorum. Rabbım yardımcıları olsun. Mucizesini göstersin. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 267 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,273 soru

11,352,677 cevap

34,825 kullanıcı