0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Sorum yukarida kizlar

2 Cevaplar

0 oy
(1,687 puan) tarafından
Ben kontrollerime Bilecik'te gittim doğumu Gebze'de darıca yaptim doğum yapmadan önce bı iki kere muayene oldum burdaki doktora. Muhakkak doğumu yapacağın yerdeki hastanede en az bı iki kontrole gitmeni öneririm 
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben etlik zubeyde hanimda kontrollere gittim  yakin diye ayin 15 inde gidip bilkente kayit yaptirdim kan ve israr verdim  kaydim olsun diye 20 sinde dogum yaptım  ama erken dogumdu benimkisi cok sukur smdi 10 aylik bebegimm. 1 defa git dosyan olsun canm
(115 puan) tarafından
Acil gitmistim gece sadece wordular neden orasi degilde burasi diye bende sevmiyordum hic menmun olan da yoktu orda  evet cok menmun kaldim canm cok guzeldi :)
(99 puan) tarafından
Peki asistanlar mi yaptiriyor dogumu
(115 puan) tarafından
1 ebe 2 asistan bide normal doktor vardi uzman uzman bana napmam gerektigini soyledi 18 yasima yeni girmistim ilk dogumum du bilmiyordum yani sancin geldikce ikin vs yapcaklarimi digerlerine de anlatti falan konustuk sonra ebe dogurttu ise harikaydin dediler ;)
(99 puan) tarafından
Ne güzel iyi insanlara denk gelmissiniz dogumunuz tek kisilik odada oldu demi
(115 puan) tarafından
Canm ben heycandwn ates tansiyon  yuksekti covid servisinde yattm sabaha kadar sanci çektim  tek kisilikti odam qyni odada kafayi gorene kadar  ıkindim  falan filan kafayi görünce  dogum haneye aldilar hemen beni yarm saate kalmadi dogum  oldu zaten ama guzel ilgilendiler ayagima elini falan  koydu bayan biri elimi tuttu nefes almami falan soyledi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu

380,086 soru

11,378,463 cevap

34,863 kullanıcı

...