0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

bu resim alıntı ama ayni böyle oldu dişleri yakin zamanda antibiyotik ve kan ilaci bitirdik napmam lazim fircalatmakmi gerek curukmi bu

8 Cevaplar

0 oy
(17,876 puan) tarafından
Fırçalattır canım geçer
tarafından
daha 3 yasinda ya
(331 puan) tarafından
İlaçtan olmuştur benimkide 3 yaşında takma kafana zaten düşçek
(17,876 puan) tarafından
İstersen bi dişçiye götür belki o farkli bşi söyler canım
tarafından
goturcemde şuan kulak burun ve göze sira aldim 2 muane hakkiniz var diyor onlari halldeym sonra dişe goturym
(17,876 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Fircalaya bilirsin yedikleri besinlerde tortu yapiyor
tarafından
tamam fircalym
0 oy
(331 puan) tarafından
Geçmez canım çürüğe dönüşür
tarafından
yaa nolur sonra
(331 puan) tarafından
Dökülcek hepsi 7 yaşında yeniden çıkcak o zaman dikkat edersin fırçalamaya alıştırırsın
tarafından
bisey olurmu
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Her kan damlası verdiğinde temizlemek lazım yoksa leke kalıyor. Bazen dişler eriyebiliyor.
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Düzenli firçalarsa geçer. Benim kizimda da oldu. Diş lekesi dedi doktor. Çok rahatsiz oluyorsaniz temizleriz fakat gerek yok firçalarsa temizlenir dedi. 
tarafından
tamam canm firca alp frcalym
0 oy
(130 puan) tarafından
Kan ilacı kullandiginiz icin oluyor boyle. Kan ilacindan sonra temiz bir bezle silebilirsiniz diyorlar. Benim oglumda da olmustu bebekler icin yutulabilir dis macunu var Rocks marka onunla fircaladim zamanla duzeliyor
tarafından
su iciyodu ama
(130 puan) tarafından
Su icsede diste leke kalabiliyor canım ama fircaladikca duzelir benim oglumunki fircalamayla duzeldi hemde dis fircalama aliskanligi kazandi
0 oy
(262 puan) tarafından
Canım diş fırçası diş macunu kullanıyor musun sanırım 3 yaşında çünkü artık her şey yiyorlar yani benim oğlum un dişlerini fırçalamadığım da bile ağzı kokuyor çünkü artık büyüyorlar canım her şeyi tüketiyorlar normaldir fırçalarsan geçer bir de tülbenti ıslatıp silmeyi dene oğlum 1 yaşındaydı dişleri kararmaya basladi diş doktoruna gittim çünkü o zaman 14 dişi vardı çünkü bebeğim çok hızlı diş çıkarttı doktor abur cubur verme bir de parmak fırça ile fırçala demişti zaten fırçalıyordum 6 aydan beri o şekilde canım
tarafından
artik frcalycam canm
(262 puan) tarafından
Fırçala cnm emin ol hemen fark eder ilerde özgüvenli olmaları için alışmaları lazım oğlum 28 aylık bazen eline veriyorum kendi fırçalıyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bunlar dokulecek zaten sut disleri endiselenmeye gerek yok

Curuk degil merak etmeyin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy