0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlarr o kadar karışığım ki anlatamam ne olacak nasil olacak nerde yasaycaz hic bilmiyom marasta ev kalmadi olanlar ev sahibi oturur baska yere gtsek bilmedigimiz yer suan kuzenimdeyiz bn kimseye yemege bile gtmezdim zahmet olur diye oglum hep cocuklarla kavga ediyo sigamiyom ne kalbim bedenime ne ben eve sigamiyom simdi burda nasl olacak yani ne yapacaz bilmiyom burda gidecek ev bulamadk bi akil fikir verin gozunuzu sevim

9 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Kalbimiz dualarimiz sizlerle canım Allah yardımcınız olsun ...
(1,235 puan) tarafından
Cok saol tesekkur edriz allahim bi kolaylik versin ins
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Konteyner kentler olmaz mı canım gerçi kuruldu mu onu da tam bilmiyorum ama 

Allah yardım etsin inşallah 
(1,235 puan) tarafından
Daha kurulmadi onlar
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benim tahminim 1 2 ay daha dönemezsiniz daha sonra otel sahipleri mecbur otelini başlayacağı için bu 2 aysda halletmeye çalışırlar diye düşünüyorum ilk 1 ayı malesef ki o enkazı kaldırıp temizleme hijyene geçer 1 ayda konteyner evlerin kurulması düzen VS derken geçer 

Ama evlerin yapılması tabiki çok uzun vade de malesef 

Allah yardımcımız olsun gerçekten çok zor 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Devletin actıgı yurtlarda kalsanız kendınızı toparlayana  kadar tekirdagda oturuyorum burda yurtlar hazırlandı gelme durumunuz varsa sizde gelin canım Allah yardımcınız olsun inşallah 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Yurtlar açıldı canım sizler için nerden haber alırsınız bilmiyorum ama bir araştırın görumcem Iğdır'da kaldığı yurt boşaltıldı, kardeşim POMEMdeydi erken mezun ettiler yine depremzedelere ayarlanması için 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bende teyzemlerde kalıyorum aynı şekil 5 kisiyiz 10 gündür buradayız nekadar kalabilirizki 

Kaynimlarin evi sağlam buraya gelin yaza kadar birlikte kalalım dedi yarın oraya gececez 

Rabbim bir yoluna koyacak insallah canm 

Hepimize geçmiş olsun 
0 oy
(636 puan) tarafından

Bizde sizin gibiyiz.Sanki yük oluyormusuz gibi nereye gidersek gidelim. İş yok ev yok. Tamir edilip oturulacakmis ama Bi daha cesaret ister :( Rabbım bizler için en hayırlı olanı nasip etsin. Asıl hayat bundan sonra başlıyor. Tek çaremiz bolca dua

0 oy
(712 puan) tarafından

Ilk önce konteyner için kampanya başlatıldı inşallah tez zamanda sizde gidip yerleşirsiniz. Ondan sonra ortalık bi toparlanması lazım. Zemin araştırılcak ve öyle evler tekrar yapılabilir. Bu sefer 10 değil 1000 defa bakmaları lazım. Bi kişi yorumunda görmüştüm van depreminden sonra 2 sene konteyner da kalmışlar. Rabbim kimseyi memleketinden uzak eylemesin elbet yoluna girer herşey 

Dualarımız Sizinle ⚘

0 oy
tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni ben sağlam evime bile giremedim korkudan ama 1 hafta insan kimseye sığmıyor rabbim yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 189 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 165 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 377 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.