0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

image

tamam okurum aşkla ama gondermezsen Allah seni bir fatihaya muhtaç etsin nedir ya . Mal mal paylaşımlar. Bana tek mi yanlış geliyor 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

11 Cevaplar

0 oy
(5,836 puan) tarafından
Bunu gönderen kişiye büyük bi tepki gösterirdim ne saçmalıyorsun diye direk engelledim terbiyesizlik
tarafından
Annemin teyzesinin kızı . Yoksa iyi şeyler yazardım büyük kadın
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Kız bunlar 2000 lerde telefon ilk yayginlastiginda vardı hala var mı 
tarafından
Var hâlâ
0 oy
(229 puan) tarafından
Cecen gun bende actim boyle bir post cnm bu aralar cogaldi insani vebalde birakiyorlar gibi oluyo rahatsiz hissettiriyo
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Boşver kız insanlara beddua ederek salavatmi toplanir kimseyede göndermene gerek yok kabul olmaz zaten iyice sacmaladilar 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Böyle birini net hayatımda tutmam bu nasıl bir seviyesizlik..ne kadar günaha giriyorlar bu şekilde.

Bunların hurafe olduğunu,haksız beddua sebebiyle kendjsjne döneceğini ve gondermeyecegimi,bir daha bana bu şekilde mesaj atmasını söylerdm
0 oy
tarafından
Kız bu Yahudilerin hristyanlatin İslam'dan soğutmak için çıkardığı bir oyun.soyle ona inanmasın.demek onada gelmiş ondan sana atmış mecburi hissetmiş.
0 oy
tarafından
Ne kadar malca ya bir de böyle günlerin üstüne böyle mesaj mı atılır 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Valla bunlari yazanlarin beyninden suphe duyuyorum safsata yok su kadar yolla yok soyle yolla kanal 7 deki hocayada sormuslardi boyle msjlar geliyo bir vebali varmi yollamasak diye hoca bile guldu gecti inanmayin oyle seylerin hukmu yoktur diye
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Gorumcem atmış böyle şeylere inanma bidaha bana atma dedim nefret ederim hem böyle msjlardan hemde toplu msjlardan bozuldu ama napim
0 oy
tarafından
Hic sorma ya banada geliyor bende sinir oluyorum bu yüzden böyle yazılı mesajlari hiç okumadan siliyorum ben
0 oy
(1,770 puan) tarafından

Hâlâ bunlara inanıp birbirine atan varmı yaa.. bide şey yazarlardı eğer göndermezsen başına bi musibet gelecek :getlost:  ben kızıyordum valla ben salavat çekmek için bu yazılara ihtiyaçım yok die 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 510 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,637 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
+1 oy
3 cevap 232 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...