+1 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar o kadar sinirliyim ki ağladım ağlayacağım içimi kimseye dokemiyorum gerçekten sorunum kaynatam Ya bırak Allah aşkına be adam bi nefes aldır ya oğulların gelinlerin ne yapıyorsa yapsın sanane karışma laf söyleme cahil cühela olma yeter artık yarına cıkmaya garantimiz senedimiz yok hiç birimizin dimi bırak hayatımızı imkanlarımız el verdiği sürece yaşayalım dilediğimiz gibi gezelim görelim eşim haftanın 6 günü çalışıyoruz eşşek gibi babasının açtığı iş yerinde hepimizin ki öyle bende 7 24 evdeyim anneme giderim bi tek onun dışında sosyal hayatım yok sıfır mesele şu kaynatam iki evli bi gün burda bi gün orda aynı binadayız biz kaynanamla kaynatam evde olduğu zaman bi yere çıkamıyoruz eşim çıkamayız babam laf eder diyip babasına sövüp duruyor bend yahu etsin seni öldürecekmi takma sen diyorum Allah’ını seversen babam ölürse anca rahat ederiz diyip duruyor sacmalıyor bende ne malum belki biz öldük ben öldüm sen öldün ne biliyorsun diyorum sana yada bana bişey olduğun da ikimizde doya doya vakit geçirip istediğimiz gibi yaşayamadık diye ağlarız sızlarız diyorum ama kime diyorum anlayan yok bir pazar günümüz var dolu dolu vakit geçirelim istiyorum bi kahvaltıya gidiyoruz sonra doğru eve asla doğru düzgün nefes alamıyorum yetmiyor oda anlamıyor gerçekten bundan çok sıkıldım bağırıp çağırasım geliyor düşündükçe başıma agrılar giriyor iki yetişkin evli barklı insanlarız gelin görün ki adı altında kaynata yeri geldimi kaynana oldan kişiler bizim hayatlarımıza burnunu sokuyor bıktım bunlardan ya !!!!

3 Cevaplar

0 oy
(10,705 puan) tarafından
Anlamayan anlamaz. Biz senede belki 2 kere dısarı cıkardı onu da benşm eski Kocam olacak var ya ailesini cagırır Dı. O da pişkin pişkin gelirdi
(253 puan) tarafından
Öyle bi piskolojik baskı yapmış ki babaları onları bunun içine haps olmuşlar çıkamıyorlar içinden
(10,705 puan) tarafından
Bazı aileler boyle oluyor malesef. Bende kendi. Kararını kendi verebilen bir aileden geldigin için bana da ters geldi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin canım ama olmuyorsa zorlamanin anlamı yok alış bence hayatına ya kendini yipratirsin yada evliliğini 
(253 puan) tarafından
Zorlayınca da olmayacak bende biliyorum konuşsam ben kötü oluyorum bazen kendi kendimi yiyip duruyorum
tarafından
Valla canım benimde eşim para kazanma dışında hiçbişey yapmaz ne alışverişe gelir ne hastaneye ne parka nede bir aile oturmasına bende bu halini degistiremeyecegimi anladigim an pes ettim artık hiç huzurumu bozmaya değmez dedim hiçte kendimi yiyip bitirmiyiorum alıştım artık tavsiye ederim sanada

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 309 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 320 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (738 puan) tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...