0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Şu son olaydan sonra psikolojim bitti. Artık o yüzden mi bilmiyorum ben bir şeyler görmeye başladım. Eşim şoför bazen gece gelmiyor eğer son gördüğüm şeyi bir daha görürsem akli dengemin çokta sağlıklı olacağını sanmıyorum. Olay 2 gün önce gece oldu. Saat gece saat 2 uyumuyorum bu depremle ilgili olaylara bakıyordum. Ben bir koltukta kızımla eşim bir koltukta oğlumla uyuyor. Neyse uykum geldi zaten hepsi uyumuştu. Uyanık olan tek bendim. Yüz üstü uyuyorum ben yüz üstü uyudum uykuyla uyanıklik arası eşim geldi beni dürttü. Uyanıp ne oldu dedim kalk namaz kılcaz dedi sen neden başı açık uyuyorsun dedi bende çok uykulu olduğum için o an aklım başımda değildi tekrar vurdum kafayı uyudum. Bu kez sırt üstü döndüm uyudum eşim beni boğdu. Bildiğiniz boğazıma yapışıp kalk dedi namaz kılacaksın. Ama elleri çok çirkindi nasıl anlatılır bilmiyorum simsiyah elleri vardı damarlı damarlı tırnakları asırlar boyunca kesikmemiş gibiydi. Hem uzun hemde çok kalın yeşil renginde. Açık açık gözlerim açık o beni boğarken ben uyanıktım. Sonra nasıl oldu bilmiyorum bağırdım öyle bir bağırdım ki çocuklar eşim hepsi uyandı eşim diyor noldu bende olayı anlattım inanmadı. Ama 2 gecedir uyku uyuyamıyorum ödüm kopuyor tekrar gelir diye. Birde ilk dürttüğünde elimi sıktı kemiklerim kırılıyor sandım 

9 Cevaplar

+1 oy
(712 puan) tarafından
Kendine okuyup üfleyip öyle uyu koltukta yatıyoruz demişssin yattığınız yerde kesinlikle bisey yemeyin. Toz bile çok şeye sebep olabilir. Sirkeli su ile temizle evini.

Ilk bunlar aklıma geliyor. Seni korkutmuşlar bu herkesin başına gelebilir, geçmiş olsun 
(688 puan) tarafından
Kuzum evim temizdir biz oturma odasında yemek falan yemiyoruz her şeyimizi mutfakta hallediyoruz ben zaten özelikle akşam yemek yedikten sonra saat 7 8 civarı evi temizliyorum gündüz yetişmiyor
(712 puan) tarafından
Hmm ozmn bilemedim ki canım niçin böyle oldun. Hiç daha önce bu tarz bisey oldu mu sahih güvenilir bunun ehli olan hocalar muska yazabiliyor veya bir kez sana bi dua okuyup da geçebiliyor. Bu dünyada sadece bizler yazamıyoruz sonuçta 18 bin alem var. Neler var neler.
Namaz kiliyormusun peki normalde de ?
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Karabasan olabilir canım. Bol bol okuda yat. Zaten olaylardan dolayı psikolojik olarak kötü durumdayız oda etkiliyor.
(688 puan) tarafından
Sanırım oda etkiliyor ama bilmiyorum canlı canlı gördüm ilk defa
(3,141 puan) tarafından
Annemde hamileydi ona da al basmış işte benim suretimde görünmüş resmen karnıma oturmuş boguyordun diye anlatıyor. Yani bogmasi tamam da kalk başörtü tak namaz kıl falan niye desin bilemedim canım. Allah yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Tövbe Estağfurullah abdest al bol bol dua oku Felak nas ayetel kursi
(688 puan) tarafından
Okuyorum hep sürekli okuyorum zaten ama namaz kılmiyorum
0 oy
tarafından
Namaz kıl demiş cin fln desem neden namaz kıl desin ki bende anlamadim
(688 puan) tarafından
Çok korktum ben hiç böyle korktuğumu bilmiyorum ama 3 gündür doğru düzgün uyumuyorum
0 oy
tarafından
psikolojik destek al. 
(688 puan) tarafından
Psikoloji hapı kullansam korkmaz mıyım
tarafından
lazım görürse hap verir ama bence vermez. gidip bi danışırsın rahatlarsın. 1 haftadır tüm kanallarda, internette deprem olduğu için ağır etki altında kalman çok doğal. ölüm bu, her dakika ölü videoları dolaşıyor. insan tabii kendini sıkıyor. en büyük korkumuz ölmek ya bu da bilinç altına girmiş. foxtvde bi kadın psikolog vardı o hataya gitmiş 2 gündür serumla dolaşıyormuş
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Karabasan galiba. Banada o boğma olayı lohusayken olmustu. Ama seninki daha korkutucu. Namaz kılmıyorsan bir adım olabilir :)
(688 puan) tarafından
Namaz kılmıyoruz ben elhamdülillah müslümanım ama eşim ateist  maalesef ki 4 yıldır aşamadi ne ankstiysam nuh diyor peygamber demiyor
tarafından
Seni üzmek istemem ama ateist biriyle dini nikahın geçersiz oluyo malesef. Eğer iman edersede tekrar imam nikahı kıyılması gerekiyo yinede bir hocaya sor istersen
(688 puan) tarafından
Biliyorum nikahım kiyildiginda böyle olduğunu bilmiyordum. Görücü usulü evlendiğim için. Dini görüşünü sormadım çünkü küçük bir aile annesi falan kapalı olduğu için Müslümandır diye düşündüm
tarafından
Anladım Allah yardımcın olsun
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Euzubillahimineşşeytaniracimbismillahirrahmanirrahim..
(9,205 puan) tarafından
Tovbe ya deli uzun zamandır gülmuyordum
(17,720 puan) tarafından
:) ne gülüyon kız korktuuum napıyım
(688 puan) tarafından
Gerçekten bende korkuyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Hangi ildesin bir yakınını kaynettin mı depremde
(688 puan) tarafından
Hayır hiç bir yakınımi kaybetmedim hayır deprem bölgesinde değilim. Hatta depremin en az etkileyecek bölgedeyim deprem olacak diye korkuyorum ölümden de korkmuyorum her şey allahtan geliyor.
(352 puan) tarafından
Namaz kiliyor musun
(688 puan) tarafından
Hayır
(352 puan) tarafından
Aslında gordugun kötü bir rüya değil bir uyarı şeytan gelip namaz kıl diye seni uyarmaz ya da kötü bir şey namaz dinimizin direğidir bu sana açık bir uyarı hemen namaza başlaman lazım yani bu sen ölünce ölüm dosegindeyken azrail gelir ya kötü insana bu şekilde gözükür kötüden kastım Allah'ın emir ve yasaklarına uymayana  ama üzülme çünkü Allah seni sevmese böyle uyarıda bulunmaz
(688 puan) tarafından
Ben Azrail mi gördüm yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,231 puan) tarafından soruldu