0 oy
1,319 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bir tanıdığımın eşi hasta falan değildi bir anda bayıldı hastaneye kaldırıldı meğersem beyninde tümör varmış o tetiklemiş ve kadın bir daha uyanmadı vefat etti adam evlenmiş ve çocukları falan var kadın için çocuklarından vazgeçmiş kadınla yeni bir hayata başlamış ben şok oldum 17 yıl ya az değil toprağın kurumadan evlensin çocuklarını yok saysın

31 Cevaplar

+3 oy
(3,470 puan) tarafından
Erkeklerin genelinde var bu fitrat mi umuarsamazlik mi vefasizlik mi bilmiyorum geride kalan kadin olsa eminim cocuklarinin basinda dururdu asla evlenmezdi
(1,937 puan) tarafından
Dururdu 17 yılı unutmak için birkaç ay yetiyor öyle ki diğer kadının aşkından ölüp çocuklarını bile yok sayıyormuş insan
(9,547 puan) tarafından
Katılıyorum ++ bence bir yandan bir kadın evine hem erkek olur hem kadın çocuklarına ana baba, ama sanmıyorum ben erkeklerin herşeye göğüs gerebileceğini istisnalar var tbiide
(3,470 puan) tarafından
O anlik heves acisini bastirma yontemi belki de sonrasi pismanlik.olur olan cocuklara oluyor Allah yardim etsin
(1,937 puan) tarafından
Mutlaka vardır ama sanmıyorum ya ağır geliyor toprak kurumadan evleniyor
(1,937 puan) tarafından
Semantin amin canım en küçüğü ikinci sınıfta en büyüğü lisede zor
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Neden şaşırıyorsun ki Alalh korkusu olmayan her insan öyle 
(1,937 puan) tarafından
Ya ne bileyim 17 yıl az bir süre değil
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Ya bnce adamlar böyle kadinlar boyle olamaz tabi istisnalar vardir her ikisi icinde
(1,937 puan) tarafından
Mutlaka vardır da 17 yıl ya
0 oy
tarafından
Erkekler hep böyle valla ben ölsem benim eşim bile evlenir bulduğu ilk kadınla kadınsız yapamıyorlar Allah ıslah etsin bi akrabamız karısı çok trajik bir şekilde öldü 40ı çıkmadan evlendi yeni karısına 40 yıllık karısında bulamadığı huzuru onda bulduğunu söylemiş daha ne diyim
(13,824 puan) tarafından
Vah gidene vah gidene ....
tarafından
Yazık ya Allah yardım etsin hiçbir şeyin olmasın ama anan olsun annesizlik zor zor en iyi ben bilirim 6 aylıktan 24 yaşıma kadar çektim acısını daha da çekiyorum
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
tarafından
Amin canım bütün öksüz yetimlerin yardımcısı olsun Rabbim
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Ninem ve dedem 45 yıllık evlilerdi. Ninem öldü 40ı çıkmadan dedem ben evlenmek istiyorum dedi.
(1,937 puan) tarafından
Yok artık ya ciddi misin
(1,744 puan) tarafından
Valla hatta ninem ilk öldüğü günler adam sabah namazına kalkar ninem için Kur'an okurdu ağlayarak. Dedim bu adam hayatta evlenmez. Sonra ben evlenmek istiyorum dedi nerede dul bekar var hepsini öğrenmiş anneme gidek isteyelim demişti. Şok olmuştum.
(1,937 puan) tarafından
Yazık ya tövbe yarabbim Allah akıl fikir versin
(1,744 puan) tarafından
Amin sonra biriyle evlendi dolandırıldı bir daha da evlenmedi
(1,937 puan) tarafından
İyi olmuş bir musibet bin nasihata bedel olmuş
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Zaten kadını aldatıyorum bariz 3 ayda birimi bulunur derste almıyor insanoğlu 
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle almıyor canım bende öyle düşündüm ama bu yaşadığımız süreçten dolayı emin olmadığım için demedim
(5,240 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böyleleri yüzünden dünyanın sonu gelcek
(1,937 puan) tarafından
Allah korusun canım
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Erkekler eşini mezara koyup geri dönünce kimle ne zaman evleneceğim diye düşünürmüş derlerdi inanmazdım. Çevremde aynısını yaşadım ve o günden sonra bazı erkeklerin vefasız olduğuna inanıyorum artık....

3 ayda beklemiş ya helal olsun ne diyelim
(1,937 puan) tarafından
Biz yeni duyduk bilmiyorum canım zor gerçekten ömrünü ver toprağın kurumadan evlensin
0 oy
(15,923 puan) tarafından
Sizin tanıdık en azindan karisi vefaat ettikten sonra evlenmiş. Bizim tanıdık eşinden gizli 1 kadına dini nikah kıyıyor 1 kizi oluyor sonra ondan da gizli baska bir kadına nikah kıyıyor ondan da oglu oluyor. Sonra butun malını mülkünü satıp 3. Karısına yediriyor. Sonra hasta düştü oldu ve geride 3 kadın 8 evlat bırakıp gitti cok ah almıştır onlardan şimdi 
(1,937 puan) tarafından
Fazlasıyla almıştır yazık olmuş o ilk kadına diğerleri bilmeden evlenmisse onlarada yazık olmuş bilipte yapmışlarsa Allah affetsin onları
(15,923 puan) tarafından
Bilmiyorlarmış canım. 2. Kadin öğrendikten sonra boşanmak istedi. 3. De lübnanlı idi oğlu olduğu icin boşansa lubnana gitmek zorunda kalacaktı oturma izni alıyordu oğlu için
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcıları olsun ne diyelim
0 oy
(4,213 puan) tarafından
Komsumuzun esi olmus kanserden. 12 yillik evlilerken 2 de cocuklari var. Uzerinden 10 yil gecti ama adam hala evlenmedi, cocuklarinin basinda evleri de kurulu duzen duruyo. Arada da olsa olumlu ornekler oluyo. 

Ama Allah kimseyi annesiz koymasin. Anne gitti mi yuva dagiliyo. 
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım anne herşeydir
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Bi laf varya kadın kocasının cenazesine giderken erim erim dönerken beyim beyim der erkek karısının cenazesine giderken karım karım der dönerken kimi alsam kimi alsam der diye doğru demekki 
(1,937 puan) tarafından
Demekki canım kültürde suda var ama kadın ölünce ne yapacak erkek kadınsız mi olacak erkek ölünce utanmıyor musun çocuklu halinle koca demeye deniliyor
(6,938 puan) tarafından
Aynen aynen hele genç eşini kaybeden kadınlar benim kayinbabamin babası gençken olmuş babane 30 yaşında 5 çocukla dul kalmış hiç evlenmemiş 5 çocuğunu büyütmüş kaynanam derdi kayinbabam annem evlense yüzüne bakmam derdi der hep en son kadim evlatlarının eline kaldı her ay bi çocuğu bakacak diye sıraya bindirdiler 1er birer hepsi çıktı sıradan biri el oğlunun gönlü olmuyo dedi biri karım istemiyo dedi halbuki evlenmiş olsayda belki eşiyle birlikte olcakti
(1,937 puan) tarafından
Belki de canım işte bir anne bakıyorda evlat ağır geliyor anneye bakmaya
(6,938 puan) tarafından
Aynen öyle valla kadından tiksindier resmen ben iclerindeyim gözümle gördüm kadının sofrasını o orda rahat eder diye diye hep odasına götürdü kaynanam bizimle aynı sofraya oturtmadi küçük TV var Bodrum'da kayinbabam annemin odasına getirelim de baksın dedi kaynanam sen beni delirtmeye mi calisiyon dedi kadın öldü hiç uzulmedi daha yaşayacağını yaşadı dedi tam kaynanamin sırası gelirken oldu hemde onasevindi Allah vocdan merhamet versin
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah en başta evladın hayırlısını versin
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Erkekler için kolay kirkinin çıkmasını beklemiş en azından annem hep der erkeğin sevgisi yatağa kadar diye çok doğruymuş yani mezara kadar falan filan laf 
(1,937 puan) tarafından
Evet boş laf canım olan çocuklara oldu anne mezarda baba uçkur da
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Evlenebilir tabi ama keske bari senesi dolsaymıs vah gidene işte kalan bir sekile kendini kurtarıyor cocoklar yazık olmus ana bastan gidince sahipsiz kalıyor insan yuvayı koruyan yine dişi kus
(1,937 puan) tarafından
Evlenmenin de adabı olmalı çocukları hiçe saymak çok yanlış olan çocuklara oldu anne mezarda baba uçkur da
(2,470 puan) tarafından
Haklısın  ama erkek milleti böyle
(1,937 puan) tarafından
Allah ıslah eylesin böylelerini
0 oy
(3,326 puan) tarafından
İnsan evlenirde bir kaç sene geçmiş olsaydı bari bu ne hız

Babamın gözünü seveyim annem vefat ettiğinde kardeşim 4 yaşındaydı herkes evlen dedi babam evlenmem gelen kadın çocuklarına iyi davranmaz ise öldürürüm ben onu demişti üstünden 12 sene geçti hâlâ erkek kardeşim ile birlikte yaşıyorlar 
(1,937 puan) tarafından
Maşallah canım e güzel bir baba
(3,326 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Söz konusu erkek olunca şaşırmadım 
(1,937 puan) tarafından
Ben çocuklara üzüldüm
0 oy
tarafından
Genellikle erkekler çabuk evlenir burdada gördüm eşi ölüp 1 ay sonra evleneni ama kadınlar kocası öldümü asla evlenmeyi dusunmuyor clcuklarina bakıp büyütür keşke erkeklerde böyle.olsa nefslerine sahip bile çıkamıyor bu bence bir saygizlik terbiyesilzik
(1,937 puan) tarafından
Olan çocuklara oldu anne mezarda baba uçkur da
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Çocuklarına sarılır insan vefa sevgi hiç mi yoktu herkes evli gibi gözüküyor ama içinde neler var bilmiyoruz belkide sevgileri yoktu azdı. Ama buda bahanemi hayır erkekler kadınsız ölür mantığı kafası 
(1,937 puan) tarafından
Olan çocuklara oldu anne mezarda baba uçkur da
0 oy
tarafından
Erkeklere hiç acimiyorum!!
(1,937 puan) tarafından
Olan çocuklara oldu
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Peki buna şaşırdık mi 
(1,937 puan) tarafından
Olan çocuklara oldu