0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
2 yaş 3 ayliķ ne yapsam alişmiyor ne yapacam

5 Cevaplar

0 oy
(331 puan) tarafından
3 yaşında hala bezli bebeği olan ben :O sjdjsj
(486 puan) tarafından
Cittimi kız bende geç diyorum
-Reklam-
0 oy
(119,532 puan) tarafından
demmekki suan hazir degil acele etme
(486 puan) tarafından
Ya sürekli görümcemler kaynanam çocuğumuz 1 buçuk yaşındayken aliştirdik niye aliştirmiyorsunuz bide eşime diyorlar. Psikolojimi bozdular
(1,088 puan) tarafından
Ahahha benim kaynanam eşimi 7 aylıkken alistirmis güya  öyle anlatıyor. Yürümeyen bebek çise alışmış boşver takma benimkide 2 yaş 2 aylık yazı bekliyorum
(486 puan) tarafından
Öylemi yap diyirsun
(1,088 puan) tarafından
Kışın hasta olurlar sürekli altına kaçıracak yikasan hemen kurumayacak pijamaları ben o yüzden mayiz Haziran gibi düşünüyorum
(486 puan) tarafından
Haklisin canim  biraz çabaliycam olmaz sa öyle yapıcaz
0 oy
tarafından
Canım ikizlerimi alıştırdım 28aylıkken tavsiye istersen vereyim hiç zor degil bak benimde gözümde dağ gibi büyüdü çok korktum ama şimdi bezi tamamen bıraktık gece bile kullanmıyorum şükür
tarafından
Konuşmak konuşarak anlatmak çok çok önemli bu süreçte 4 aydan beri bezsizler şükür alıştılar kakasını da yapıyo çişini de ikisi zor degil ama sabırlı olmak şart halılar çiş kokuyo maalesef öğretme sürecinde onu da yıkamaya verdik mecbur ama sakin kalmak şrt
tarafından
Sabahları da uyanır uyanmaz ilk iş çişe götürmek de lazım
tarafından
Evrim.34 kusura bakma canım anca yazdım evi topluyodum
(486 puan) tarafından
Teşekür ederim inşallah bizimkide alişir
tarafından
Rica ederim canım gözün korkmasın iş sende başlıyo çocukta bitiyo bu yaşta pek Zeki oluyolar zaten 2 3 aya hemen öğrenir bence
0 oy
(558 puan) tarafından
Biraz daha bekleseydi. Hava isinirdi daha kolay olurdu   çorap felan giydir çıkar zor olur ve evlerde kisalirdi
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Demekki hazır değil daha biraz bekle ve tekrar dene 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

381,458 soru

11,420,286 cevap

34,975 kullanıcı

...