0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Zaten ciddi psikolojik sorunlarım vardı üniversite dönemimde hep kardeşime birşey olacak diye düşünürdüm Şimdi deprem beni çok etkiledi hiç iyi değilim kendi kendime konuşmaya başladım sanki heran kötü birşey olacak gibi hissediyorum ilaç almak istemiyorum ama iki çocukla yaşıyorum psikolojim düzeltmek istiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Destek almalısın bence 
(679 puan) tarafından
Evet galiba hiç iyi hissetmiyorum
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Eşiniz destek vermiyomu size
(196 puan) tarafından
Bence destek almalısınız iki evladınız var onlarda bu durumnuzdsn etkilenebilir
(679 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım haklısın
(196 puan) tarafından
Rica ederim inşallah durumunuz iyi olur güzel haberler verirsiniz aileniz yakinmi size biraz ortama girsen komşuya falan dışarı çıkıp aktivite yapmak iyi gelir belki
(679 puan) tarafından
Bir tane bile arkadaşım yok ailem çok uzakta Ankaralıyım Hakkari'de yaşıyorum
(679 puan) tarafından
Evim ışık bile almıyor gündüz ışıkla oturuyorum depremden sonra anladım hiç önemi yok ama kaygı bozukulğunu tetikliyor mu acaba
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bir uzmana git canım ,Doktor yazarsa psikiyatri ilacı kullanmak kötü birşey değilki gerekli görürse doktorun bence kullanmalisin 
(679 puan) tarafından
Canım aslında eşimle çok iyiyim ama kaynanam ile ciddi sorunlarım var kaç kere boşanma aşamasına geldik hep çocukları almak istediler şimdi Allah göstermesin öyle bir durum olursa bu ilaçları kullandım diye çocukları alırlar mı
(2,194 puan) tarafından
Bu konu hakkında hiç bir bilgim yok canım ama kaygı bozukluğu ilacindan dolayı çocukları almazlar sanırım yinede araştır öyle git tabikide , ama tedavi alsan rahatlarsin bende de panik atak var ilaç kullanıyorum iyi geliyor başka türlü düzelmedi ilaç kullanmadım mi çok ağlama atakları geciriyorum sanki birinin başına birşey gelmiş gibi davranıyorum sevdiklerimin başına , hele bu deprem beni de tekrardan panik atagimı tetikledi tekrar ilaçlara başladim
(679 puan) tarafından
Bende aynı anne olmadan önce Küçük kardeşim için hayatı kendime zindan ettim yurtta kalıyordum herkes güler eğlenir ben hep onu düşünürdüm şimdide evlatlarımı
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Neden ilaç almak istemiyorsun.ilac uyuşturuyor uyutuyor gibi bir algı var genelde.

Vallahi ben OKB tedavisi gördüm bir uyku ilacı ve iki farklı antidepresan kullanıyordum gayet te iyiydim hareketliydim de ve 1 senede tamamen toparlamistim.dogumdan sonra tekrar düşünüyorum.

Panik atak kaygı bozukluğu ilaçsız zor düzelen bir hastalik..hele 2 çocuğun da varmış.mutlaka git.

Valla hamile olmasam ben giderdim
(679 puan) tarafından
Ben ı lüzden
(679 puan) tarafından
Ben o yüzden değil canım olası bi boşanma durumunda ilaç kullandım diye çocuklarımı alırlar mı diye
(1,140 puan) tarafından
Kız ben de boşanma aşamasına girecem yakında.
Kimseye söylemezsen bilmezler.
Kaldı ki ağır bir hastalık değil panik atak kaygı bozukluğu günümüzün hastalığı artık çoğu kişide var.
Kimseye söyleme.
Ki öyle bile olsa bu bir şizofren bipolar hastaları bile alıyor cocugunu.cunku tedavisi var.
(679 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım teşekkür ederim
0 oy
(119,361 puan) tarafından
emdr tavsiye ederim size cok fayda gorursunuz
(679 puan) tarafından
O ne canım
bi tur psikoterapi yontemi
(679 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm araştırayım
cok faydali iyibu terapist bul ve bu yontemi dene
(679 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 184 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
0 oy
7 cevap 195 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

380,379 soru

11,389,158 cevap

34,894 kullanıcı

...