0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından
Diğer taraftada sordum burdada sorayım dedim bilenler yardımcı olun lütfen 18+3 haftalık hamileyim böyle kasılma gibide değil ama karnım şişiyor sertleşiyor normal mi acaba? Hani çok yemek yersinde şişer ya onun gibi oluyor ağrı vermiyor ama rahtsız da ediyor genellikle akşama doğru daha çok oluyor benim gibi olan var mı? 

4 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
O haftalarda bebek büyümeye başladığı için mideye yapılan baskı artıyor ve yediğin en ufak şey şişkinlik yapıyor. 
(229 puan) tarafından
Belkide ondandır göbeğinde çıkmaya başladı artık karın kaslarımı geriliyor
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Bebek buyudukce bu gibi şikayetlerin artacak mide yanması gibi şikayetlerin olacak kabızlık vardır büyük ihtimalle 
(229 puan) tarafından
Normal yani demi inşallah bi sorun olmaz
(11 puan) tarafından
Evet normal canım merak etme
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Bebek toplanıp taş gibi oluyor belli bir süre sonra yumuşayip düzeliyor dimi bende de oluyordu magnezyum eksikliğinden oluyor demişti doktor magnezyum kullanınca düzelmişti 
(229 puan) tarafından
Bebek hissetmiyorum karnım öyle belkide bebktir ama yok karnım şişiyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bemdede oluyor canim 20haftamizi bitirdim halada devam ediyor bebek bir yere toplanip kendini sertlestiriyo karnimda tas gibi oluyor.doktorum bolbol su ic dedi enfeksiyonumda var ondsn oluyor dedi.gercektende suyu cogaltdgmda şikayetim azaldi
(229 puan) tarafından
Su çok içiyorum normalde ama benek bir yer e toplanmıyor benim toplanan taraf galiba şişiyor dur senin benim öylr değil genel olarak şişiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
20 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...