0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Devlet hastanesinde 5 cm doğum başladı diye dünyamızı başımıza yıktılar 25+5 haftalık hamileyim araştırmaya yönlendirdiler böbrekte genişleme var oda yoğun iltihaplanma enfeksiyon yapmış açıklık yapmış olabilir dediler rahim bebeği zor tutuyo dediler kanamam baskı yok bebek çok aşağıda yukarı cikarmi duzelirmi olumsuz hikayeleri yazmayın lütfen 

12 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Abla yazamadım sana hakkını helal et.

Bi tane fenomen var adını su an unuttum,kadının daha önce kayıpları oldu,ona da kesinlikle kalkmayacaksin vs dediler kadın bisey olmasından korktuğu için kalkmadı doğru düzgün,hastane kontrolünde falan anca.

Simdi masallah nur topu gibi bi oğlu var,sen bol bol dinlen,ilaçlarını aksatma stres yapma inşallah minik prensesinde acele etmez zamanında vaktinde gelir❤
tarafından
İnşallah canım inşallah dua edin :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kızıma hamileyken on hafta boyunca iki cm açıklıkla idare ettim ve 36 ya kadar dayandı. Yeter ki ilaçlarını ihmal etme ve yerinden kıpırdama düzelecek Allahın izniyle.
tarafından
İnşallah canım inşallah dua et lütfen yatıyorum sürekli yemeği bile yatarak yiceksin diyolar
tarafından
Ben senin o postunu gördüm ipek. Dua ediyorum sana hep Allahın izniyle güzel olacak. Sadece progestan mı kullanıyorsun yoksa proluton iğnen de var mı canım. Proluton gerçekten çok etkili oluyor bu konuda. Yemek bile yatarak evet hatta tuvalet bile ayakta olmasın diyen doktorlar var. Geçecek hayırlısıyla kızına kavuşacaksın.
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun valla geceden sabaha kadar gözetim altındayim iğneler serumlar haplar her şey veriyorlar
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sürekli olarak yat hiç kalkma. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına. Benim ilk günden beri erken doğum riskim var ama hala daha sıkıntımız yok 34. Haftaya girdim. Allah'ım şifa versin sana da inşallah.

Ayağının olduğu kısmı yüksek tut belki faydası olur yukarı çıkması için.
tarafından
Tamam canım Allah razı olsun inşallah hep dua ediyorum
(2,464 puan) tarafından
Bende o haftalara gelmek istiyorum Rabbım nasip etsin 32 haftalık olduk neredeyse 35 36 görsem yeter herhalde:(

Lavin ilaç kullanıyor musun istirahat verdi mi doktor sana
(1,752 puan) tarafından
Canım benim inan ki ben 26ya kadar günleri ittim resmen ama sonrasında geçti şu 30dan sonra çok daha hızlı geçiyor sanki günler. 36 da kontrol 38de gider gün alırım diye gün sayıyorum şimdi. İkiniz için de dua ediyorum aklımdasiniz ♥️
Ben ilaç kullanmıyorum şu an 20ye kadar  progestan kullandım sonrasında Dr. Gerek görmedi. Ben şöyle diyim hep yatiyorum abartısız söylüyorum yemek dışında kalkmıyorum. Ama dışarı da çıkıyorum arada bir açılma vs olmadığı için riskim yüksek değil çok şükür ki. Perdeden dolayı gelişimi etkiler o yüzden de erken doğum olur diyor Dr. Pazartesi gittiğim son kontrol de yine aynı şeyi söyledi herşey şu an için yolunda erken doğum riskin var ağrın olursa mutlaka gel dedi.
(2,464 puan) tarafından
Canimsin Allah razı olsun sizde benim aklımdasıniz❤️❤️❤️Rabbım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin .

Benim rahim ağzı kısalığı var o yüzden bende yatıyorum arada kalkıyorum yemek yiyorum çay içiyorum hani devamlı yatakta olmakta çok stres yapiyor yemek için işte mecburi ihtiyaçlar için . Benim aklıma takılan arada otursak da sıkıntı olur mu çünkü devamli uzanmak mümkün olmuyor yoruyor insanı yatakta oturduğum zaman bir endişe oluyor ister istemez sen nasıl yapıyorsun?

Ben ilaç kullanıyorum proluton iğne + progestan fitil bir de 2 doz ciğer geliştirici oldum her ihtimale karşı
(1,752 puan) tarafından
Bende o düşüncedeym sürekli uzanmak da piskolojik olarak etkiliyor insanı. Duamızı eksik etmeyelim ve güzel düşünelim inşallah sağlıkla gelecekler ♥️♥️
Ben oturuyorum mesela bacaklarımı uzatıyorum hafif arkama yaslaniyorum.  karnım aşağıya baskı olmuyor. Rahat oluyor öyle baştan beri bu şekilde oturuyorum. Elimden geldiğince direk dik oturmuyorum..
Progestan çok etkili bir ilaç rahim ağzına kalınlaşma sağlıyor. Allah'ın izniyle 36-37yi bulsak inşallah gerisi sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle.
İpek arkadaşımızın da prensesi inşallah sağ salim 35-36 ya kadar dayanacak. ☺️  Bizim kızlar bizi biraz yormuş olacak ama sağlıklı olsunlar yeter. Hep diyorum sağlıkla gelsinler de acısına ağrısına da razıyım.
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksn canm geçmiş olsn çok
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kızımla 2 cm açıklıkla yatışım oldu ama kızım doğmadı tam 40 haftasına kadar inşallah açılma olmaz
tarafından
İnşallah umut oldu bana rabbim büyük;(
tarafından
İnşallah canım dikkat et kendine uzan kendine ayakların hafif havada dursun Rabbim vaktinde getirtsin inşallah
0 oy
tarafından
Sürekli yatman lazım çok dikkatli olman lazım kızını sağ salim almak nasip olsun inşallah korkma bol dua et bende dua edecem senin için Allahım sağ salim kızına kabus kucağına al ve büyüt inşallah Aminnnn
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun:(
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnde de 2 cm vardı  da doktor ilaç vermişti onu kullanıyordum psogestan snrada gelmek bilmedi bebek :))) 
tarafından
Gerçekten mi canım Allah razı olsun umut oldu bana inşallah benimde öyle olur kaçıncı haftada olmuştu
(2,804 puan) tarafından
8 aylık dı yanlış hatırlamıyorsam bebek 2 cm açıklık var dedi ama öyle kanama vs yoktu progestan verdi Altan kullan dedi kullandım bebek 40+1 de doğdu doğuma giderkende 3 cm açıklık vardı
0 oy
tarafından
Dualarım seninle canım inşallah sağlıkla sağ salim vaktinde kucağına almak nasip olur kendine dikkat et doktor ne derse onu yap ilaçlarını ihmal etme geçer Allahin izniyle 
tarafından
Öyle yapıyorum canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Sağlıkla zamanında gelsin inşallah Canim dualarımız seninle stres yapmamaya calis bolca yat Rabbim buyuktur
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
(649 puan) tarafından
O zaman sana daha tatlış bir şey yazayım

26. Haftalık doğan _üçüzlerimizin 5. Yaşını kutladık :) rabbim yoluna koysun vakitlice gelsin yavrun inşallah 
0 oy
(245 puan) tarafından
Böyle bir durumda bebek düşmesin diye rahmi dikiyorlar diye biliyorum. Durumun varsa iyi bir özel doktora görün canım. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah. 
0 oy
(166 puan) tarafından
36 haftada 1 cm acilik var dediler dinlenerek 38 haftaya geldik Allahin izniyle dikkate et dinlen canm sende progestan filan vermişlerdir zaten acilman artmasın 

Sağlıcakla al kucağına inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 47 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,912 cevap

34,822 kullanıcı

...