0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Keseyi tamamen mi aliyolar yoksa sadece taşları mı devlette olacam tam mı bayıyolar yarım mı korkuyorum tam da bebek düşünüyordum doktor aldır taşları dedi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek düşünüyorsan KESSSİNNNLİKLE aldır. Hamilelikte hem senin için hem bebek için tehlikeli olur. Ben de hamilelik öncesi aldırdım. Tam uyutuyorlar. İnanılmaz kolay bi operasyon. Atıldı bayıldı onlar bile dahil yarım saat. 3 gün sokakta geziyordum ben
(244 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşına girecek düşünüyoruz artık hiç ameliyat olmadım açıkçası korktum
tarafından
Bir gece hastanede yatıyorsun sadece. Ben ertesi gün eve 3 kat yürüyerek çıktım. Çokçok kolayö 1 kere bile dikiş ağrım olmadı. Bir parol bile alma ihtiyacı hissetmedim. Aldırmak daha kötü. Ben 4 kere kriz geçirdim. Karaciğerim elden gidiyordu az daha
(244 puan) tarafından
Bakalım yarın tekrar gideceğim
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
Tamamini aliyorlar. Tam bayiliyorsun ben 2 gun kalmistim ama zor bir ameliyat degil 3. Gun gayet iyiydim gecmis olsun
0 oy
(216 puan) tarafından
Benim eşimde se vardi canm hemde baya büyüktü ve ilerlemisti sarılık bile yapmıştı safra kesesi kanallarını da tikiyordu bizimkini ameleyat değilde ercp denilen bi işlemle aldirlar taşları uyutup ameliyathane de ağızdan girip kablo gibi biseyle oyle aldılar 2 3 ay sonra safra kesesinden ameleyat olman lazım dediler bakalm eşimde olmayı dönüşüyor biz bi kac ayrı hastaneye gittik çoğu hastane yapmıyor bu işlemi özelde yaptırdık başka hastaneden doktor geldi oyle yapti 40 dakikalık bi işlem di ondan sonra düzeldi çok şükür 
0 oy
(720 puan) tarafından
Ben 5 yıl önce oldum safra kesem alındı   tamamen uyutuluyor çok kolay bir ameliyat 1 hafta da kendin işini kolaylikla yapa bilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 232 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 296 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
8 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu

381,362 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...