0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Sığınacak Bi yerimiz kalmadı bebeğimi nasl alıp kaçtığımı hatırlamıyorum Rabbim Bi daha böyle Bi felaket kimseye vermesin çok zordu çok hep aklımdan çıkmıyor hala enkaz altında olanlar var bu soğuk havada Evsiz kalanlar ailesini kaybedenler Allahım büyük Bi sınav verdin dayanma gücü de ver inşallah ağlamadan duramıyorum 

19 Cevaplar

0 oy
(2,725 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah 
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun bu acıların mükâfatını diğer tarafta fazlasıyla alın inşallah 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Cok gecmisss olsun canım Rabbim sabırlar versin dayanma gücü versınnn insallahh :'(:'(

0 oy
tarafından
Rabbim bu günlerin acılarını unutursun size yar ve yardımcınız olsun. Can sağlığı olduktan sonra gerisinin hiç bir önemi yok.
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Çok şükür canınız sağ gerisi önemli değil. Keşke sadece evler yikilsaydi hicbir can gitmeseydi 
0 oy
(267 puan) tarafından
Yardıma ihtiyacımız var Allah rızası için yardım edecek olan etsin 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Rabbim enkazda kalıp yaşayanlara sapasağlam çıkmayı nasip etsin vefat edenlere rahmet eylesin sizlerinde yardımcısı olsun kuzum çok zor bizde sallandk o korku anlatılmaz 
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Kuzum yanlış anlama lütfen deprem olurken hemen çıktınız mi ? Bazı uzmanlar evde kalınması gerektiğini ve yaşam üçgeni yapmak gerektiğini söylüyor da hangisini yapayım bilemedim nolur yanlış anlama 
tarafından
Kaçmak tehlikeli diyorlar . Çoğu kişi kaçarken ölmüş zaten . Merdivenler çok tehlikeli. Biz evde yaşam üçgeni yeri yaptık
(718 puan) tarafından
Yasam ucgeni iyide enkaz altn da olmkta kotu yikildi mi binaniz duvar saatiii
(13,015 puan) tarafından
Cerenim merdiven yok çünkü -3 deyiz  çökerse 16 kat üstümüze çökünce de yaşam üçgeni kurtarmaz bizi.
tarafından
Minik kuş yok bina yıkılmadı çok şükürde . Hani olurda yıkılır ihtimaline karşılık . Yerde yaptık kendimize
Abovvv -3 çok zor Allah korusun çıkamazmisin oradan çok tehlikeli ben 9. Katta oturuyorum üstümde 1 kat ve dam.var
(13,015 puan) tarafından
Valla kuzum düşünüyoruz Allah nasip ederse çıkacağız
0 oy
tarafından
Allah herkezin yardımcısı olsn inşallah
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun ☹️
0 oy
tarafından
En büyük şükür bebeğimıZi alıp kacabilmek yüzbinlerce şükür olsun ❤
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah canim 
0 oy
(420 puan) tarafından
Ahh canım benim çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah şükür ki iyisiniz cok üzgünüm gerçekten
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun. Allah sizlerle olsun inşallah 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah bida yaşatmasın geride kalanlara sabır güç versin çok zor Bi sinav
0 oy
(202 puan) tarafından
Her namaz da dua ediyorum Allahım evsiz kalanlara aç ta açıkta kalanlara yardım etsin rabbim
0 oy
tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun inşallah, ne denebilir ki.. Evladınız yanınızda ya ondan büyük ondan güzel bir ev olamaz.. İnşallah en kısa zamanda hayatınız yoluna girer.. 
0 oy
(671 puan) tarafından
Ev, eşya bunlar yeniden alınır yapılır yeter ki insanın canına gelmesin çok geçmiş olsun Allah o enkaz altında kalanlara yardım etsin 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 227 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,426 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 818 göst.