0 oy
818 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben belediye başkanına gmail attım hemen aradılar durumu izah ettim dedim dün belediyeyi aradım fakat sahipli dediler  alamayız alırsak ta ileş messe sokağa salacağız  ağladım bana dedi ağlama benim de kedim gelip aldılar kedimi imza attım geri istiyorm diye bana numara verdiler durumunu öğrenmem için çok mutluyum o kadar da özledim onu

imagebuda son resmi ne olur dua edin ileş sin gelsin yine benle beraber uyusun 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beli ve ayakları kırık kedi o şekilde nasıl duruyor sargısı da mı yok sen dedin beli kırık ayakları kırık bu kedi de hiç öyle birşey gözükmüyor 
tarafından
Gizemcim tamam canım
(8,081 puan) tarafından
Hayır yani tamam diyip geçmeyin ne çok seviyorsunuz sorgulamayı bilmediğiniz şeyleri.
tarafından
Sana hesap vermiycem ben diğer postlara açıklama yaptım ya arkadaşım yeter artık bak ben ne zaman yorum yapsam hemen altındasın yapma yorum falan bana ya bakıyorum kediye de köpeğe de git başkasıyla kavga et benden uzak dur
(8,081 puan) tarafından
Korktum pikiiii☺☺☺
tarafından
Gizem seir hakli arkadaş once 2bin tl yardim istedi istedi olmadi simdi kedimi goturduler diyor amacini analadinizmi hala arkadaşı
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok  sevindim senin adına canım inşallah iyileşir sağ salim gelir yine evine☺
tarafından
Inşallah ben düşük yaptım ona sarılıp ağladım 7 aydır bende ilk geldiği zaman cay bardağı kadar dı
(8,081 puan) tarafından
Anlayabiliyorum seni bizim kedimizi de araba çarpmıştı kalçası çıkmıştı 2 3 ayda iyileşti bebek gibi baktık ona seninki de düzelir
0 oy
tarafından

image

ayaklarına bakın şişmiş 
tarafından
Yalan kiz yalan amac dikat cekmek ya ayy hala sinirleniyorum:-D
(2,107 puan) tarafından
Amann ne hali varsa gorsun☺️
tarafından
Lan tamam susun hahahshahaj
tarafından
Ahahahahha damlada sovuyordur bildirim geldi icin ahahahahha
tarafından
Ahahaha aynen öyle dilnaz sessizce dağılın
0 oy
(147 puan) tarafından

Benim kedim oyle olmuştu belide kirikti veteriner bu şekilde yaşayamaz dedi bacakları kalçası beli ve çenesi kırılmıştı malum kedilerde de bel kırıldığı zaman bidaha asla kaynamiyo. Ama hiç boyle durmuyordu benim kedi normalde de biraz asiydi oyle olunca bacağındaki ağrılar olduğunda kırık çenesiyle bacaklarını dişlemeye calisiyodu. Bak yine o ana gittim cok kotu oluyorum üzerinden 4 sene geçti ama hala onun psikolojisini atlatamadım :'( heyet kararı ile ötenazi yapıldı.yine agladım daha sonra bi daha asla evde kedi köpek beslemiycem o kadar cok agladım moralim bozuldu ki anlatamam. 

tarafından
Ayyyyy Allahim ya en azindan daha fazla aci cekmemesi icin uyutmuslar ama cok zor durum ya valla insanin evladi gibi oluyor
(147 puan) tarafından
Ötenazi icin alıp giderlerken gözüme öyle bi baktı ki o zaten beni öldürdü o an.
tarafından
:'((((ayyy aglicam şimdi kedim gozumun onune geldi :((((
(147 puan) tarafından
Ben o anı tekrar yaşadım.resmen elim ayağım titredi ağlıyorum
tarafından
Ağlama canim melek oldu artik uzulme onlar Allahin sesiz kulari
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Kendini kimseye kanıtlamak zorunda değilsin isteyen inanır istemeyen inanmaz alla alla ya ne çok seviyorsunuz insanları sorgulamayı 
tarafından
Hele şükür iyi biri geldi senden allah razı olsun
(1,616 puan) tarafından
Senden de inanmaları için foto bilmem numara atmana gerek yok nedense burda bi adet var yeni kayıt olanı erkek sanıyorlar yada az puanı olanı ne değişik insanlar var anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 251 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 913 göst.
0 oy
19 cevap 578 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 490 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde esrabarış (73 puan) tarafından soruldu