0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (1,489 puan) tarafından
Adana'nın Bir ilcesindeyim  ve apartmanda oturuyorum iki kızım var biri 3 yaşında biri 3 aylık depremden sonra evime geldim bu gün ve eşim gece işe gidecek yanlız kalacaz kizlarimla çok korkuyorum

Yeniden deprem olacak diyorlar sizce olurmu çok korkuyorum ya gece olursa kizlarima Bir şey olursa diye çok korkuyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kalbini ferah tut duanı et yat bacım ölümden kacamayiz 
(1,489 puan) tarafından
Kendimden değil kizlarima Bir şey olursa diye korkuyorum
(1,726 puan) tarafından
Dua dan başka elimizden bir şey gelmiyor malesef korkma kalbini ferah tut sen yine
-Reklam-
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Geçmiş olsun korkman çok normal henüz çok taze hersey. Allah bida yaşatmasın kafanı başka yere vermeye çalış zor ama birilerini ara konuş filan kafa dağıtacak şeyler bulmaya çalış 
0 oy
(50 puan) tarafından
Canm öleceğin mekan ve saat değişmez o yüzden öleceğin depremdense zaten kaçışın yok rabbim en güzelini bilir 
0 oy
(352 puan) tarafından
Allah'ın işine burnumu sokmak istemem ama bence biriken bütün enerjiler çıktı en az 300 sene deprem olmaz 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kim dedi ki olck olursa da artçı olur 
(3,347 puan) tarafından
Zaten anlamıyorum sözde"deprem bilimcilerin"sanan bir kaç insan sosyal medyada tüm insanlara korku salıyor ya kimse deprem saatini gününü bilemez ki sadece Rabbim ol der olur inşallah bir daha böyle bir gün yaşamayız
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Kuzum depremden sonra günlerdir internet sitelerinde milleti korkutmak için 13-14. Şubat deprem olacak diyorlardı bak oldumu bu olmayacak anlamına da gelmez ama saatini gününü bizler bilemeyiz maalesef

Bol bol oku kalbini ferah tut
0 oy
(671 puan) tarafından
Allah bilir ama artçı devam ediyor edecek diyorlardı binanda hasar çatlak varmı 
0 oy
tarafından
Adananın neresindensin canım bende adanadayım daha hiç evime gidemedim yarın sabah gidip kontrol edecem sonra geri köye gelecem cesaret edemiyorum 
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Kim diyo kahinmiymiş diyen 
0 oy
tarafından
Allah bilir canm . Dua et kuzum 
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Rabbim korusun hepimizi   
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah korusun kuzum kendini bu vesveselerle korkutma bi çok dua oku yat 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben karabukte yaşıyorum eşim deprem olursa yatak odasına yatagimiz yanına yat ben seni oradan alırım yerimiz burası olsun dedi ve çanta hala hazırlamadım sizde böyle bir çözüm bulun o zaman biraz daha rahat olur sunuz canim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kalbini ferah tut kuzum inşallah bişey olmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 449 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 495 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 430 göst.