0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Simdi okuyorum acdigim postu nasil yazmisim hic bilmiyorum yaxdiklarinizida okuyordum kizlae Allah razi olsun yardim edenlerden .cok iyisiniz Allah min evezini versin

kendimde degildim  kkmi aradiysam acmadi cok kotuydum.sonra ambulnas aradm esim annem babaç geldi doktor cagrdilar parol verdiler sadece aralikla bide sistem yarim saatdir kendime gldim 39bucuk oldu bir an öldüm sandim inip kalkiyordu .Allah hic kimseye yasatmasin kendim icin degil karnimdaki kizim  icin cok korktum acaba bebegimi etkilemismidir  kizlar bu durum? 5ci ayindayiz ilk defa boyle bisey oluyor hoc hastalanmadim bu zamana kadar. İstifra etdim ve annem corba yapti onu icrdi yogurt yedim simdi cok iyiyim 36bucuk oldu.hos bir zaman boyle olmamistim

2 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Öteki postuna da yazmıştım canim sıtma tutmuş seni
(1,389 puan) tarafından
Okudum canim .sitma ne demek ama onu anlamadim soyuk alginligimi
(1,389 puan) tarafından
Baktim netten canim enfeksiyon parazit sebeb olmus demek istiyorsun enfeksiyonum zaten bar ama idrar yolunsa acaba o etkilemis ola bilirmi.
(9,626 puan) tarafından
Yok canim onla alakası olacağını sanmıyorum genelde sineklerden bulaşan bi parazitmiş ama bide anlık olarak gelen sıtma var yani bizim halk dilinde öyle söyleniyo Azerbaycan diliyle nasıldır bilmiyorum,biranda üşüme titreme ateş kusma ishal bunlar bi arada olunca sıtma tuttu diyoruz biz
(1,389 puan) tarafından
Eynenn bende oyle oldum kabizlikmcekerken ishal oldum cok cok ozur dilerim.istifra etdim ve tir tie titriyordum.simdi daha iyiyim insAllah bir daha tekrarlanmaz canim cokk tesekkur ederim Allah razi olsun
(9,626 puan) tarafından
Insallah olmaz canım senden de Allah razı olsun Rannim şifasını versin inşallah,o öyle bi anda oluyo insan napicagini bilemiyo,yani sık sık olmaz ama olduğu zamanda da endişelenme korkma,o an temiz hava almaya çalış ılık suyun altına gir bi süre dur çık ilac iç evde parol bulundur mutlaka,gerçi parolun kendine hayrı yok ama hamilesin başka bise kullanamazsın malesef,bide soğuk bezlerle sulu bezlerle kompres yap kendine oda ateşini düşürür
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,389 puan) tarafından
Cokk tesekmur ederim canim Allah razi olsun insAllah birdaha tekraelamaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 325 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Cabbar (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 301 göst.