0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (1,389 puan) tarafından
Qizlar bugun komtrolden geliyorm bebek hic iyi degil gelisimi durmus 32haftada pazartesi acil sezeryan olacgm .2kilodam az kizimin kilosu.cok korkuyorum bisey olur diye (

Hic birseyi bpyle hayal etmemistim suslenip hazrlanip oyle gidecektim hastahaneye ama artik hic birseye elim varmiyor ki zaten yatiyorum 2gun yatmam gerekmis(.ilk dogumun bir yandan dogum korkusu bir yandan bebegim yasarmi yasasa saglikli olurmu kuvezde ne kadar kalir onu orda birakip gelmek..canimi acitiyor....hislerim tarf edilmez aglamaktan harab oldum(

14 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize cok tesekkur ederim kizlar iyki varsiniz❤️❤️❤️❤️❤️Allahin izniyle pazartesi guzel bir post acmak banada nasip olur insAllah

Sag salim kucagima alirim bebegimi Aminn
(13,787 puan) tarafından
Yeni okudum daha yaaa insallah her sey guzel olur saglikla kavusun
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına alırsın inşaAllah canım stres yapma sakin ol iyi düşün ki iyi düşün 
0 oy
tarafından
Sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim Rabbım yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(168 puan) tarafından
Canım ablam 28 haftalık doğum yaptı gebelik zehirlenmesi yaşadı acil doğuma alındı 900 gram doğdu oğlu ve şuan 14 yaşında koca delikanlı oldu yaşatan Allah yaşatır canım merak etme sıkma canini
0 oy
(2,437 puan) tarafından

Her duruma rağmen moralini bozma canım bebiş senden etkilenir. İnşallah herşey güzel olur hakkınızda. Rabbim sağlıkla hayırlısıyla vaktinde kucağınıza almayı nasip etsin minik kuşu. Allah şifa versin. İyi düşün iyi olsun <3

0 oy
(7,123 puan) tarafından
Bütün dualarım senin ve ebbegin için olacak bu hafta inşallah sağlıkla hemen bu süreci atlatırsıniz önce sağlık sonra sabır inşallah sonra kavuşmanizi dua ediyorum Rabbim korusun ikinizde emanetiniz Rabbime inşallah 
0 oy
(551 puan) tarafından
Canım kardeşim 31 haftalık 1800 gr doğmuş koca delikanlı sadece biraz küvezde kalmış o kadar sen hiç canını sıkma Allah’ın izniyle hiç bir şey olmaz Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Korkutma kendini oğlum 32+4 de doğdu 1500 gram civarıydı şuan 4 yaşında 
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Hiç korkma ilk oğlum 32+2 de doğdu 2100 gram şimdi iki yaşına girecek 
0 oy
(304 puan) tarafından
Moralini bozma canım herşeyin en iyisini düşün çok daha erken doğan bir sürü bebek var onlar kilosu normale dönene kadar kuvezde tutar sağlıklı bir bebek olur merak etme rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Şuan kaç haftalıkki ben 31+6 da doğum yaptım
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Korkma canım benim iki yeğenimde erken doğdu cok şükür hiç bi sağlık sıkıntıları yoktu bebekler hemen kilo alıyo içini ferah tut 
0 oy
(13,877 puan) tarafından
Sağsalim kucağına alırsın inşallah canım 
0 oy
(248 puan) tarafından
Bende kızımi çok bekledim aylarca dualar ettim sonunda kizama kavuştum şimdi dört aylık şükürler olsun sağlıkla büyüyor sende sağlıkla kavuş ikinizde sağ salim çıkın evinize yuvanıza sağ salim varın sağlıkla büyüt mutlu mutlu git o gün bir daha gelmeyecek korkma annenin duası kalkandir yavrusuna duanı ikinizede bol bol her an özellikle ezan okunurken et Allahım kabul edecektir inşallah inşallah sezaryandan da korkma bende çok korkuyordum uyutulmadn istedim sezaryanimi hiç korktuğumuz buyuttugumuz gibi değil çok kısa sürede miniginin sesini duyacaksın zaten :) yolunda rabbim sahada yavrunada kolaylık versin kızına bu süreçte güçlenecek eyler vitaminler gönder annesi sende bol bol yeki gücün olsun 
(248 puan) tarafından
Endisende anne olarak haklısın inşallah inşallah ki girmez ama girersede korkma çok çabuk toparlanıyor benim kızımda iki sekiz yüz doğdu küçük bebek daha tez kilo alıp güçleniyor sağlıkla doğsun sağlıkla kavuş insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 191 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde alpinannesi (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.