0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Kendimi toplayamiyorum. 21 haftalık hamileyim. Çok şükür canimiz sağ,evimiz az hasarlı ama kendi evime giremiyorum.babamlarda kalıyoruz onlarınki de az hasarlı ama depremi kendi evimde yaşadığım için duramıyorum. Gece uyuyamıyorum. Uyuyup uyanıp avizeye bakıyorum ,masanın üstündeki suya bakıyorum hareketlenme var mı diye. Dört yaşında bir oğlum varyanimdan ayiramiyorum. O da korkuyor ben korkuyorum diye.Yer ayağımın altından kayıp gidiyor sanki ,surekli sallanıyorum. Nolur dua edin buradaki kardeşlerimize ,bana . Çok kötü bir geceydi ,Rabbim bir daha yaşatmasın. Nasıl toparlanicaz bilmiyorum,çok üzgünüm,çok kötüyüm 

3 Cevaplar

0 oy
(16,074 puan) tarafından
Evladın yanında canım sarılın birbirinize Rabbim büyük içinj ferah tut 
(65 puan) tarafından
İnşallah inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım şöyle düşün biz eşimle deprem olursa yatak odasında besigin yanında olacam ve çanta hazirladim güzelce 2 litre suda koydum icin rahatladı biraz ama insan hayatına dönmeye calismali
(65 puan) tarafından
Bizim eşyalar da kapının yanında duruyo ama içim hiç rahat değil akşam olunca bı haller oluyo
(1,541 puan) tarafından
Bizim yatak odasına ayarladım büyük deprem olursa çıkamayız diye 3 katta oturuyorum canım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ücretsiz psikolojik danışmanlar var bi bak istersen kuzum iyi gelir hem hamilesinde bebekte etkileniyo 
(65 puan) tarafından
Evet düşünüyorum valla. Çocuk içerde kaskatı kesildi kesin
(2,651 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CoqCqrFt7L-/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Her şehirde var gibi bi bak istersen canım

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 96 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Handrella63 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu