0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
İyi aksamlar hanimlar 24 aylik kizlarim acayip derece bagımlı oldular bir dkka beni birakmiyolar. eskiden bu sekilde degildi son 1 aydir boyleler.sizlerinde cocuklari bu sekildemi normalmidir bu durum ne zaman gecer bileniniz varsa lütfen yardim edin 

10 Cevaplar

0 oy
(3,768 puan) tarafından
Haziranda 3 yasi bitecek  wc girsem pesimde o derece yani
(290 puan) tarafından
oo daha cok yolumuz var o zaman:(
-Reklam-
0 oy
(742 puan) tarafından
Benim kızım da doğdu doğalı bana bağımlı babası dışarı götürmek istiyo ona bile gitmiyo artık 20 aylık benim ki. İkiz mi sizin. Son bı kaç hafta deseniz belki olaylardan dolayı hissetmişler güvensiz hissediyolar derdim ama bilemedim geçer umarım çok zor çünkü 
(290 puan) tarafından
evet canim ikiz kizlarim var ikisi ayni anda bagiriyo agliyo birbirleriyle paylasamiyolar surekli kavgalari falan yordu simdiden :( baya zor Allah hepimizin yardimcisi olsun
(742 puan) tarafından
Amin Allah bağışlasın ♥️
(290 puan) tarafından
Aminnn cümlemizinkini insallah ♡
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Benim kızım da son 2 haftadır öyle.20 aylık..

Otururken bile eli elimde neden oldu bilmem.
(1,138 puan) tarafından
Ayy aynısı.ben de 8.aya girdim gebeyim.Allahim sanki yer yok gibi sürekli kucağımda.karnima baskı yapıyor üstüme abaninca da.
Bir de hareketli durmuyor otururken bile kıpır kıpır maşallah :) nereye gitsem peşimde tepemde eli elimde.bazen bunalıp ya da canım yanınca yanıma oturturuyorum bagris cagris ya da kendini yere atıyor bir de o huy çıktı başımıza
(290 puan) tarafından
hele bide sen dogunca gör canim benimde 9 aylik oglum var. ona yemek verecegim zamanlar hemen gelir sarilirlar kucagimda otururlar birak benle ilgilen diye cabalarlar.
(1,138 puan) tarafından
Eyvah eyvah yandık desene...Allah sabır versin vallah
(290 puan) tarafından
Amin canim Allah hepimize sabir versin yardimcimiz olsun
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemize bacım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Drup drup sarılıyor öpüyo 25 aylık kucağımdan inmyo desem yerdr srekli tems halindeyiz 1 ay snra doğumm var acba hissediyorda ondan mı böyle yapıyo dye düşünüyorum bilmiyorum tüm gn yapışık gezyoruz
(290 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim yardimcimiz olsun hepimizin insallah
0 oy
tarafından
22 aylık benim kızım da ama doğduğundan beri bana çok bağlı hâlâ da öyle. Odadan çıktığım an annem diyip ben nereye gitsem kızçem de peşime geliyor :)
(290 puan) tarafından
güzel yönleride var kötü yönleride :)
0 oy
(7,317 puan) tarafından
13 aylık inan yemek yapamıyom bıraktığım an ağlar beraber uyucez uyanıyo
(290 puan) tarafından
aynen bizdede durumlar oyle canim genelde pratik olabilecek seyler yapiyorum
0 oy
(1,739 puan) tarafından
28 aylık oğlum da ayni şekilde hala aşırı bağımlı 10 15 dk kendi oynar biraz sonra anne gel otur yemek flan yaparken aniden alir oturtur yanina tuvalete giderim peşimde şu 10 gündür aşırı dustu üstüme gene babası işten gelir yemek yeriz sonra da ona başlar baba hadi gel otur dönem dönem olabiliyor bence birde akşama kadar  anneyle çocuklar haliyle de düşkün oluyolar ben hep tek büyüttüm bi eşim ve ben o yüzden de böyle diyorum 
(1,739 puan) tarafından
Evet cnm bi de pandemi çocukları inan sosyallesemediler  sürekli de gidip gelemiyosun birilerine  e kış günü de parka sürekli goturemiyosun  inan eltimler var bi burda onlara gidip geliyoruz o zman beni aramiyo bile kuzeniyle oynuyo
(290 puan) tarafından
hmm anladim canim. bu sene kreşe vercem umarim biraz sosyallesmesine yardimci olur. birisi dokunsa yada yuzune bakip konusarak sevse aglayip bana sariliyolar bu yuzden hic bi yerede cikamiyoruz
(1,739 puan) tarafından
Seninkiler aşırıymis ama cnm aynen oyun grupları flan var oralara goturebilirsin zamanla alısrlar inşallah
(290 puan) tarafından
insallah camim
tesekkur ederim önerilerin icin:)
(1,739 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimkide iki dakika ilgilenmesem kedi olup bacağıma yapışıyo alayım diye yorgunluktan ölecem 
(290 puan) tarafından
Allah kolaylik versin yardimcin olsun
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hoşgeldin 2 yaş sendromu canım araştır ona göre bir yol çiz 
(290 puan) tarafından
sagol canim bebekleri uyutunca arastiriyim hemen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.