0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Deprem sabahı buraya girdim sadece başlıkları okuyorum içeriğe baakmıyorum biri deprem oldu çok kötü deprem oldu yazmıştı içimden dedim 3 5 bişiydir ben izmitti yasadım ne korkuyorsunuz... Taki my nete girene kadar sonradan da beynim durdu.aklıma geldi kızın günahına mı girdim acaba eger okuyorsan canım hakkını helal et.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende yazmıştım aceba benmi
-Reklam-
+1 oy
(11,093 puan) tarafından
Bence sen bu postu kaldır. İçinden geçirmişsin, dile getirmemişsin, yorum da yazmamışsın. E şimdi pişman olmuşsun düşüncen için. Millet de yanlış anlıyor okuduğunu senin için kötü düşünüyor. İnşallah helallik bi durum yok, yazıp kadını kırmış olsan demezdim bunu ama ortada bişi yok. Gereksiz yere üzme daha fazla kendini. 
(9,247 puan) tarafından
Dur şu iki cahil okudugununanlamayan yazsında kaldırayım:) gercekten yazık cocuklarının ödevlerini okuyup nasıl anlıyorlar acaba
(11,093 puan) tarafından
Ya bazen ben de kafa dalgın oluyor yanlış okuyorum falan insanlık hali olur böyle şeyler. Boşver tartışma.. Bi de ilk yorum bence bu yazdığın post için değil de genel olarak verilmiş bi cevap. Yani benim anladığım, senin başka postlara sert cevap verdiğini söylüyor. Yani genelde kırıcı olduğunu düşünmüş. Ha ben bilmiyorum ha yorumlarını hatırlamıyorum, o öyle düşünmüş bence
(9,247 puan) tarafından
Altları oku herkes için yazdım diyor hala kırmıssı  ki helalık istiyorsun diyor içimden gecirerek  naasıl kırdım bi anlasam cahil cok
(11,093 puan) tarafından
Oo hakkaten anlamamış. Boşver tartışma, senin anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır. O anlamamış tartışsan eline bişi geçmeyecek sakin ol
(9,247 puan) tarafından
Allah yardımcıcı olsun türk milletinin düşmanı cok içindeki insanlarda cahil
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de komşumun amcası ve yengesi depremde vefat etmiş. Uyku semesi diğer komşum yanındaymış o açtı telefonunu iyi tamam öğlenden sonra da ben giderim dedim yanına diyip yüzümü yıkayınca ve haberleri görünce çocuğu bile doyurmadan kendimi komşuda buldum. Normal yani travma resmen kabul etmek de zor 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Ya ama hepimizin aklına öyle geldi haksızlık etme kendine. 3 sene önce Elazığ'da oldu ya ara ara sallanti hep hissederdim gece 5 te eşim deprem olmuş dedi bende oluyor zaten arada dedim hani küçük değerli depremler hep var. Geri uyuduk bı de üstüne. Ne bileyim kimse de bizi aramadı söylemedi ama millet neler yaşamış 
(9,247 puan) tarafından
Ewet ama okuyup anlamayan da çokmus fark ettim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
İçeriği okumadan niye yorum yaziyorsunuz ki. Az önce bir kadın başlıkta kürtajdan bahsediyordu herkes basliga göre linç edecekti ama içerik çok farklıydı o yüzden lütfen okuyup öyle yorum yapın insanları kırmayın. Bak bugün varız yarın yokuz.
(13,824 puan) tarafından
Bunun için özelden msj mi attılar yok artık ya
(3,274 puan) tarafından
Gerçekten dedim ben hakarette etmedim neden bukadar yukseldi şaşırdım. Birde diyorum ki bir düşünceyle bukadar üzülen bir kadın bu denli acımasız yorum yapamaz ben özele gelen mesajları ve daha önce yaşadığın olayları bilmediğim için bu çıkışını anlayamadım hani hakkına girdiysem kusura bakma. Çünkü ben burada kimseye asla hakaret etmem,asla uyarı vermem, özel yazismalarin nasıl olduğuna dahi girip bakmadım ne yazarsam açıkça yazarım kimseyi de kırmak istemem o yüzden çok şaşırmıştım. Neyse benden yana sıkıntı yok ozaman canim
(9,247 puan) tarafından
Sen gene hiç olmasa yanlış anladığını fark edip geri dönebiliyorsun ya en üst yoruma baksana laf anlamıyor kadın hala vıdı vıdı ben içimden gecirdiğim şeye yandım kavruldum.helallik stemek istedim okadar inan 10 msj geldi özelden ve diyorum 10 kişi burda yazılanı anlamadıysa egıtım seviyesi yerlerde ve onlara anlattığım halde hala uzattılar beni haksız gördüler kimseye yazmadım içimden geçirdim dedğim halde sanki depremi ben yapmısım muamelesi gördüm.hakatete grlşnce burda bazıları ondan anlıyor bacım yapacak bişey yok
(3,274 puan) tarafından
Yok ben gerçekten yeni uyanmistim ilk gördüğüm senin postundu okudum ama hani düşüncen için helallik isticegin hiç aklıma gelmedi açıkcasi çünkü çok ince bir düşünce bende yazdın sandim hepimiz üzgünüz kafamda farklı yorumlamisim o anda bosluguma gelmiş diğer kişi de kaldırdı galiba yorumunu göremiyorum. Evt kendini anlatsan da anlamayanlar var oda ayrı bir konu tabi
(9,247 puan) tarafından
Admine yazdım acıkca laftan anlamıyor kafasıda almıyor diye

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 1,000 göst.
0 oy
14 cevap 442 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy