0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Devlet hastanesinden sekiz ay önce randevu almıştık iki gün önce anestezi muaynesinde u.y.u.z gördü doktor cildiye ye yönlendirdi ve cildiye bir ay erteleme yapmayı önerdi sünnetiii anstezi de bize bulaşır flan dedi aslında engel değilmiş de özelde hemen yapılır devlette böyleymiş başına gelen varmi ben şimdi doktorla görüşemedim cerrah doktorla yeniden randevu verirse bir ay sonra ya vermezse nolcak başına böyle bir durum gelen varmi noldu sonrasında 

13 Cevaplar

+8 oy
(7,786 puan) tarafından
U.yuz bu ya. Hem çocuğa yazık hem de diğer insanlara da geçer. Biraz başkalarını da düşünün
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ama **** varsa çocuğa da yazık değil mi? Hem **** hem sünnet 
0 oy
(4,710 puan) tarafından
iyi olmus bence cocuga yazik aslinxa
0 oy
(5,108 puan) tarafından
8 ay bana çok uzun süre gibi geldi

Bende devlette yaptırdım 10 gün sonraya randevu almıştım yenidoğan bebeğin için. Başka hastane arayışına girebilirsiniz 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Direk özele götürmek daha mantıklı bence devlet ne kadar steril 
0 oy
(983 puan) tarafından
Ozelde ucreti ne kadarmis ki
0 oy
(712 puan) tarafından
Valla devlette kimse kusura bakmasın uğraşmak istemiyor. Bende ilk önce devlette yaptircaktim. Çocuk doktoru sağlığına bakması lazım ilk önce dedi, gittik bu çocuk öksürüyor hiç bir kez bile öksürmemesi lazım dedi. Dedim çocuk bu hıçkırık olur boğazına bisey kaçar fln. Öyle böyle uzadı gotti sonra da tekrar gidince 2. Ayından sonra bebeklere dahi genel anestezi yapıyoruz çok hareket ediyorlar biz o mesuliyeti alamayız dedi. Ufacık çocuk 2 hemşire tutamıyor sanki... 

Neyse bunlarla uğraşamam dedim özele gittim haftasına randevu aldım geçen sene mayıs 1250₺ di. 15 dkk belki sürdü max 
(9,626 puan) tarafından
O mesuliyeti alamıyoruz demenin diğer şekli biz kendimize güvenemiyoruz demek istemişler,ne demek 2 aylik bebeğe anestezi,benimki 5 aylıktı lokal anesteziyle sünnet oldu ve yanında doktor hemşire ordusu da yoktu bi doktor 2 tane de yardımcısı vardi,atla deve sanki
(712 puan) tarafından
Hiç işte,  özelde de zaten lokal yaptılar çokta kolay oldu dediğim gibi 15 dkk lik işi kaç ay ertelediler...  >:(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tamam da **** farkedilmiyor mu muayenede çıkmış ya birde ertelenmesi daha iyi diğer insanları sünnetten sınra eve gelen insanları da düşünün biraz ister istemez nenesi dedesi gelir ilk **** tedavisini yaptırın
0 oy
(1,026 puan) tarafından
**** sen daha önce farkettin mı canm?sadece testte mi çıktı?onu merak ettim kuzum başka yerde yaptır olmadı aslında eldiven kullanacaj geçmez o aletlerde temizlenirse ama risk almak istemiyolar
0 oy
(970 puan) tarafından
Benim bebeğimin damar yolunu dahi açmışlardı tam ameliyathanede gidecekti ki bebeğim hapşırdı burnu aktı o ara dedi hemşire bunu bu şekilde yapmazlar sünnet çok tehlikeli dedi. Sonra doktora gösterdik güzelce anlattı burun akıntısı olabilir anestezi ile birlikte bu akıntışar tıkanıklık lar artıyo dedi bunlarda bebeğin spazma girmesine neden oluyormuş falan. Sünnet olmadan geri döndük
0 oy
(457 puan) tarafından
U. Y. U. Z olduğunu siz nasıl farketmediniz??? 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kusura bakma ama bencilce bi yaklaşım olmuş. Çocuğunun adam akıllı tedavi olması gerek, iyileşsin sonra yapılır

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrv37 (3,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prens efe (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 822 göst.