0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Hep bir miz miz hep bir ağlama 2 dakka oynar gelir ağlar çok sıkıldım bu durumun dan önüne be koysam 2 dakka sonra aynı durmuyor etmiyor ister istemez bağırıyorum sonra pişman oluyorum ama bir çocuk 7de kalkar 10 kadar miz miz olur mu hatta gece kalkıp ağlıyor sakinleştirmiyorum çocuk sanki benim degil çok pis huya girdi ya 3 gün ayrı kaldık ben doğum yaptım halasiyla babasıyla kaldı geldi huyu suyu değişti ben nasıl duzelticem ya tv açmışlar çocuğa sürekli uyuyunca oturunca 7 24 tv izle mis şimdi düzeltmeye çalışıyorum bir uyukuya gerçekten düzelttim bisey izlemeden uyuyor çok yoruyor beni yıpratıyor 

3 Cevaplar

0 oy
(7,728 puan) tarafından
Bebeği kıskanıyor olabilir bence Sevgi ile sarılın belli ki sevgiye ihtiyacı var 
(1,629 puan) tarafından
İnan kızı emzir yorum bırakıyorum bütün sewgimi ona gösteriyorum ama alıp kızı sewmedim o uyurken nere de yanlış yapıyorum anlamadim
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Belki ayrı kalmak kardeşinin olması etkilemiştir de olabilir . Kızım da aynı inan bir haftadr canım çıktı sabah oturdum ağladım artık herşeye ağlıyor sürekli TV aç diyor oyun oynanıyor sürekli tepemde ne yapsam gönlü olmuyor gerçekten benim kızımın da huyu pis bir şey oldu hâlbuki bir haftaya kadar o kadar uyumlu sessiz ne verirsem yer aglamazdı bir hafta da ne oldu anlamadm . 16 aylık kızım d a
(1,629 puan) tarafından
Benim de öyleydi oyun oynardık ne koysam oynardı oturuyor ağlıyor kalkıyor ağlıyor nerde hatta yapıyorum anlamıyorum kötü çocuk yetistircem diye çok korkuyorum ya
(2,301 puan) tarafından
Bende anlamdim nerde yanlış yapıyorum valla hâlbuki şimdiye kadar herşey iyiydi . İnşallah geçici bir dönemdir de hemen geçer öyle kalmaz huyları
(1,629 puan) tarafından
Acaba büyüme atağı mi sizdede aynı sorun war
(2,301 puan) tarafından
Baktım aslında atak haftasında mi acaba diye daha bir ay gösteriyor şuan değilmiş hesaplamaya göre
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyle.. 15 aylık oldu dün.. cok huysuz mutsuz.. gece uyanıyor uyumak istemiyor umarim geçici bir dönemdir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 112 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 319 göst.