0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
8.ayıma girdim kızlar.

Kızım kartonu yere atmış ona bastım kayar gibi oldum bacaklarim ayrılacak gibi yani ama çok değil 2 adımlık falan.

Bi anda mahrem bölgemde sağ üstü bişey tık etti.1 saat falan oldu hala ağrıyor bacağımı oynatirken sağa sola dönerken.ne olmuş olabilir ki sancım falan yok ta.

Evde de kimse yok tek kızımla ben varim

5 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından
Catini açılmış ola bilirsin biraz  uzan dinlen baktın geçmedi Bi doktora görün ama bence bisey olmamıştır içini ferah tut
(1,140 puan) tarafından
Ayy öyle mi ya yani tık mı desem cırt etti mi desem anlamadım çatı açılsa ne olur pekii 32.haftadayim.sancım yok ta hareket ederken ağrıyor.yattım ben de
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Hastane ye gitme imakanın varsa git canm
(1,140 puan) tarafından
Yok malesef şu an annem uzakta eşim olacak pislik te nerde bilmiyorum gelmiyor.kizimi bırakacağım bir yer yok.geçmedi hala da
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çatı tam olarak neresi oluyor acaba
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bana çok oldu öyle bacaklarım kırılacak gibi olmuştu hatta bir anda olunca öyle oluyor ters haraket ettin ya ondan olmuştur ben o acıyı son zamanlarında hep çektim ağırlaşınca çok kötü bişey canım ki hiç açılmam yoktu o tık diye gelen ses ani hareketten olmuştur geçmiş olsun canım
(1,140 puan) tarafından
Benim de ilk defa oldu ilk gebeligimde olmamıştı hiç.teşekkür ederim :)
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Bende bebek arabasını bebeğimle birlikte kaldırmak zorunda kalmıştım. Dediğin gibi vajinamda cızz diye bişey etti orsya ağrı/sancı girdi yürütmedi resmen beni. Doktorum bebekte sorun yok biraz daha dikkat et dedi sende yine de bir doltora görün 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 655 göst.
6 Şubat 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirza (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.