0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir kere daha post açtım burda. Onun üstüne yine bir kaç defa aynı şeyi gördüm. Ve her seferinde aynı oluyor kafayı yicem artık. Sürekli rüyamda bana tanımadığım adamlar musallat oluyor. Taciz tecavüz etmek istiyorlar. Ve genelde hamileyim yapma diye yalvarıyorum onlara. ( hamile değilim normalde). Sabah her yerim ağrımış bir şekilde uyanıyorum dayak yemiş gibi aynı. Okuyup yatıyorum. Eşim de kızımızı okurken beni de okuyor zaten. Niye böyle oluyor anlamıyorum ya 

6 Cevaplar

0 oy
(2,669 puan) tarafından
Üzerinde büyü olabilir mi şüphelendiğin biri varmı sürekli görüyorum diyorsun 
(2,669 puan) tarafından
Canim banyo yapıyorsun ya bı sese suyuna dok banyo et bir tatlı kaşığı iç esininde suyuna dok onada içir makinayada yıkama bölümüne sirke köy eğer büyüde Allah'ın izniyle gidecektir
tarafından
Ne dediğini ben anlayamadım ya miray su
(2,669 puan) tarafından
Canim bayo yaptığın zaman banyo suyuna sirke dok kocanın da suyuna dok bir çay kasida sirke iç kocanada içir icmese kahvesine köy uzerinizde büyü varsa gider
tarafından
Hangi sirke olduğu farkeder mi
(2,669 puan) tarafından
Yok gülüm farketmez canim bide esinide ilişkide red etme canim red etiğin zamanlarlarda korkuturlar  yani red. Edersen kırmadan konuşarak soylersin
-Reklam-
0 oy
(688 puan) tarafından
Şeytani rüya diyorlar ona ama neden tecavüz etmeye çalışıyorlar onu bilmiyorum. Bende dedem öldüğü gün dedemin yatağında yatmıştım 4 gün üst üste buna benzer rüyalar görmüştüm ben çırılçıplak görüyordum beni kovaliyorlardi
tarafından
Ay tövbe yaa niye oluyır acaba
(688 puan) tarafından
Neredeyse bire bir aynı rüyalar. Beni 4 kişi kovalıyordu sonra 4 kişiyi çarşaflı görmeye başladım soba külü dökülen bir yer var bizim köyde o 4 dü orda oturup insan pisliği yiyordu. Benim rüyalarım sonradan derinleşti inşallah sende de olmaz. Rüyanda ****** görüyor musun normal rüyalarında domuz köpek yılan
tarafından
Uygulama sansür koymuş canım anlamadım. Hay.van mı dedin.
Eğer öyleyse onu bilmiyorum yaa aklımda kalacak kadar değil. Mesela dün geceki rüyamda garaj gibi bir yerde oldu olay
(688 puan) tarafından
Evet onu dedim sansür koymuş. Hayvanlarda bir nevi olayla ilgili diyordu eski bir hoca. Domuz yılan ve köpek farklı anlamlara geliyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bende oluyordu ki halen de oluyor ama ozellkle bir hfta ilişki eşimle yasamasam aferdesn öyle rüyama giriyor seninde ondan kaynaklı olabilirmi.acaba
tarafından
Uzun süre oldu evet ilişki yaşamayalı. Olabilir
(5,311 puan) tarafından
Ondandır bnde de öyle oluyor
0 oy
(133 puan) tarafından
Hocaya görün hiç hayra alamet değil. Cin denilen varlık var bunu kimse inkar edemez ve bunlarda insana musallat olurlar aşık olurlar allah korusun bu işin ileri boyutu olabilir. 

Yada büyü yapılmış olabilir hiç aklina gelmeyecek kişiler bile yapıyorlar evinin heryerini sirkeli suyla sil bakara suresi dinle 3 gün üst üste banyo suyuna da sirke kat hatta eşin de katsın 
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim Allah korusun inşallah yoktur ya
0 oy
(85 puan) tarafından
Aynisi basima gelmisti birkac kez etrafimdaki birkac kisiye sordum bana dediler sana şeytan ilişmiş. Gece yatmadan oku  nas felak biseyin kalmaz insallah
tarafından
Okuyorum da işte sürekli oluyor ya
Kızımla koyun koyuna uyurken bile olmuştu. Uyanınca yanıma melek var niye böyle bir şey oldu dedim ama işte
0 oy
(261 puan) tarafından
Kanım dondu yorumları okuyunca. Bende heme hemen her gece görürdüm bu tarz rüyalar ama şuan azaldı. Üzerinde ben pek durmadım belki nefsimdir diye ama şimdi korkmaya başladım  
tarafından
Ya açıkçası nefisten değil benimki. İnanın hiç aklımda fikrimde yok böyle şeyler. Kızımın diş dönemi o kadar yoruluyorum ki afedersiniz eşimle bile beraber olmaya mecalim kalmıyor ki aklıma da gelmiyor yani. Bakalım inşallah böyle gitmez. Uyanınca kendimden utanıyorum çünkü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.