0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün kandil diye kızımı güzel güzel giydirdim indim alt kata yemekten sonra eşim koltukta uyuyakaldı ellemedim onu biraz dinlensin diye kızımı sevdiler falan ama bana ne hosgeldin vs hiç bişey yok zaten 

kahve içmiş kaynanam bos fincanı masadaydı daha yeni içmiş ortada da leblebiler vardı kasede. Bi saat sonra eşimi aradım uyandırdım o da indi aşağı eşim içeri girer girmez koltuga oturur oturmaz kaynanam hemen görümceme kalk abine kahve yap çay ister misin yeni hosaf yaptım onu iç vs bi sürü seçenek sunuyo.

Ben diğer odada kenarda çocuk emziriyorum kendimi o kadar kötü hissettim ki anlatamam. 

Sen kalkıp kendine yapsaydın demeyin bana kendin yapta iç bile demedi

. Kızımı emzirdim geldim oturdum koltuga eşimde varya o ortamda betül sana kahve de yapmadı ama al bunlardan ye bari dedi yemem dedim. Bir saattir niye biley demiyosunda eşim varken diyosun Sa.lak sa.lak tripler var yine indiğime de pişman oldum iyilik falan yapmıcaksın.

Şimdi kendime kahve yapıp eşime annen ikram etmedi ama benim canım çekmişti diye laf sokasım var ve kesin yine tartısırız "ora seninde evin elif kendin yapsaydın der" 

9 Cevaplar

0 oy
(2,807 puan) tarafından
Mesafeli olcan bende sen gbydim karşı binamda canım aradım kandilin mübarek olsun dedim kapattım ve gündüz evinin önünden geçtim ama uğramadım çünkü anlamazlar iyilikten mesafeli oldum olalı ruhen çok iyim kızmlada öyle iyim önceden kızımla hep bağırış çağrış olurdu suan küçük arkadaşım gibi yiyip içiyor geziyoz aman 
tarafından
Gerçekten yaaa sadece mesaj atsaydım keşke üst kattan alt kata.
(2,807 puan) tarafından
Çocuk durmadı cart oldu curt oldu öyle oldu mu kıymetli oluyosn ve anlıyorlar yokluğunun zorlunu
tarafından
Doğru haklısın
(2,807 puan) tarafından
Sıkma canını aman değmez
-Reklam-
0 oy
(923 puan) tarafından
Yani haklısın bnce eşine sunmuslar secenekleri soncta sen emziriyosun sütün çeker yada şey diyeblrdiler kahve içelim kızım içtim ben ama berabere içelim falan 
tarafından
İşte benimde kast ettiğim buydu hani ben ayağıma gelsin illa demiyorum ama kızım bak sende iç falan yok yani bilerek bana böyle kötü davranıyor artık buna kanaat ettim
(2,807 puan) tarafından
Bide kandil bu gün normal günde değil canım
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Yukari çıktiysan kahvede burnuma çok guzel kokmustu de yap kendine kahve iç canim guzelce ama esine annesiyle ilgili bisey deme ters teper alttan alta söylicen bi dahaki seferede kimseye birsey demeden iceri git kahveni yap iç bak bende senin gibiydim tek hic icmem herkes ictiyse bosveririm hep ama öyle yapmican cünkü sen kendini dusunmezsen kimse seni dusunmuyor artik bende oyle davraniyorum sanada tavsiye ederim kiymetin oluyor 
tarafından
Nasıl yani mesela sen indin baktın kahveler içilmiş sana yap da iç diyen de yok yapıp getirende yok ama sen kalkıp kendi kahveni kendin yapıp içiyo musun
(7,273 puan) tarafından
Oyle olmasi gerekiyomus bak soyle söyleyim misafiri gelir arar hizmete gel diye la havle der giderim bakiyorum kendinede kahve yap iç diyen yok iki gun once hamileyim midem kazinir ben diyemem aciktim diye misafir gelir cayi verilir ortalik toplanir sonra biz cay iceriz o zamana kadar öyle acikirdim ki ama ben ucundan yiyim filan diyemem kizina bakiyorum mutfakta kahve yaparken kendinede yapar guzelce icer mutfakta simdi bebegi oldu kucuk cay vermeden tirtiklar cay verilince oda oturur icer cayini hatta emziriyorum dedi bide cay verildi bitti bu yine cay pasta almis oturmus yiyo sen kendini dusunmezsen kimse seni dusunmuyo baktim boyle olmasi gerekiyomus dedim en son misafirinde bende yaptim kahvemi ictim kahve filan verildi sonrada diyo kendinede yapip icseydin dedi içtim zaten yaptim tesekkur ederim dedim cayi verdim topladim kendime koydum tabak baktim sos da vardi kaldirmis kalanlari anne sostan bitti mi balkondami goremedim dedim aa hic dusunemedim kaldirmistim dedi cikardi koydu onceden olsa imkani yok sosum yok demem ne varsa yer kalkardim sen bilicen kiymetini kendinide saydirican
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Boşver canım söylesende boş sanki dediğini yapacak 
tarafından
Laf sokasım var yaaa onun annesinin yaptığı hiç bişey gözükmüyo ben kaşımı kaldırsam kıyamet kopuyo
(1,937 puan) tarafından
Bazı erkekler öyle canım
0 oy
(598 puan) tarafından
Asla yaranilmaz zaten bu Kaynanalara ama anladimki saygıli davranmak ters tepiyor ben annem gibi davranıyordum kaynanama surekli konuşurdum sohbet ederdim kızı bile bir ton kötü laf ederdi ama ben hep kızardım görümceme annendir sizi bu yaşa getirmiş kötü davranma derdim kaynanam ne iş derse yapardım hani hiç bir işten kendimi geri çekmedim ama geçenlerde bütün yaptıklarımı inkar etti valla öyle tartıştimki içimdeki bütün şeyleri çıkardım rahatladım ve artık o eski saygıyı asla görmeyecek yani klasik kaynanalar böyle 
tarafından
Başlarda bende öyleydim çok asırı iyi davranıyodum sonra kendi soğuttu insani sa.lak yerne koyuyolar çoğu zaman
0 oy
tarafından
İyide eşinin suçu ne anlamadım Bi derdin varsa kaynanana söyle kaldı ki bazı ataerkil ailelerde senin anlattığın durum çok normal nştekşm evlenmeden önce bunu az çok anlamışsındır dşye düşünüyorum 
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Aslında rahat olcaksin sormaya bile mutfağa gidip yiceksin içeceksin. Bi yemek arttı diyelim asla önce bana sormaz yermisin diye önce eşime sonra kayinbabama ama bana çok çok nadir sorur. Bende canım isterse alıyorum 
tarafından
Ben öyle yapamıyorum ya
0 oy
(441 puan) tarafından
Sende aynısını onlara yap sana geldiklerinde ikram etme. Laf ederlerse de şöyle böyle böyle diye.

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 817 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myss (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,294 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...