0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bizim borcumuz vardi tam bitti dedik simdi abisi ev aldi ona borc verdi kredi cekerek şimdide onun icin calisiyor ne gecesi var ne gunduzu gece 12 de gelir yatar sabah 7 de giďer yuzunu gordugumuz yok 2 bebekle evde bunalima girdim resmen ciksam cikamiyorum biyere kimseyide cagramiyorum bebekler durmuyor nasil hazrlayim gelene biseyler

eşim diyor al bebekleri anneme git abisi dul cekiniyorum annesigilde kaliyor abisi o erkenden geliyor işten ayni evde abisi ben annesi cekiniyorum acikcasi gidesim gelmiyor

sustum sustum artik canima tak ediyor

surekli.boyle ne tatilimiz var ne gezmemiz yorgunluktan gelir gelmez uyuyor

3 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kendi durumu yokken borç vermesi iyi olmamış. Ama bu günlerde geçer elbet.
(1,103 puan) tarafından
Bu çok ağır işte. Sen ona 2 çocuk veriyosun o sana bunu söylüyor. Bende çok kiloluyum. Şuan 165 boyum 105 kiloyum. 2 kızım var biri 4,5 aylık. Ben ne zaman kilo vercem pantolonlarımi özledim desem kocam hemen ben seni böyle çok seviyorum der. Hep iltifat eder. Bnmki de uzun yol şoförü. Pazartesi den beri yok mesela. Gece gelicek eve. Ama ne kadar yoruldugumu ve bunaldigimi görür. Bende çıkar gezerim ama. Ev darmadigindir umrumda olmaz. Benden çocuklarımdan kıymetli mi der çıkarım. Bu arada benim 2. Evliliğim. Eski eşim de çok kilolusun bı arkadaşlarina bak bı kendine bak derdi. O zamanda 83 kiloydum ve beni öyle tanıyıp evlenmişti. Kendi tipinden haberi bile yokken psikolojik şiddet fiziksel şiddete donunce bosadim .
tarafından
canm beni biri yeni dogdu digeri 2 bucuk yasinda dün ciktik mesela hemen hasta oldu kucuk ve gece boyu uyumadi cikamiyorum bu yuzden

benm boyumda 168 kilom 87 hamile kalmadan 73tum
(1,103 puan) tarafından
Kilon çok da yok. Balık etlisin benim gibi herhalde. Benm avantajim araba olması canım. Büyük kızım 4 yaşında. Küçüğü de doğduğundan beri çıkarıyorum. Alıştı artık. Tabi şuan hava soğuk yeni doğmuş bı bebek için rüzgar olmayan günlerde çıkabilirsin . Arkadaş edin komşu edin kendine. Benim en büyük eksiklerim bu mesela
tarafından
arkadaşlarim var ama ben acikcasi kendime bebeklere zor yetişiyorum bişeyler hazrlamaya calisinca cocuklarimla ilgilenemiyorum kucugum en az bi 6  7 aylik olunca misafir alabilirim şuan 2 aylik
(1,103 puan) tarafından
Ben hiç bsey hazırlanıyorum. Marketten bisküvi yanına çay tamam gelen benm tatlı sözüme gelmelo
-Reklam-
0 oy
(3,719 puan) tarafından
Annen yok mu canm orda kal bıraz. Benim eşim 1 gun işte bır gun evde normalde. Eğer üst üste çalışacak olursa anneme gıderım bunalman cok normal
tarafından
annem acikcasi istemiyor cocuk sesi kaldiramiyorum diyor
0 oy
tarafından
Bizim bi borcumuz yok çok şükür ama ona rağmen eşim exrta işe gider iş çıkışı.  Son 4 5 ay bizde siz gibiyiz çok vakit ayıramıyor ama ben evi sevdiğim için şikayetçi değilim . Şu zamanda para lazım şey ev araba olduğu halde maaş faturalara gidiyor. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 297 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 835 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,650 göst.
0 oy
3 cevap 238 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

374,571 soru

11,202,604 cevap

34,499 kullanıcı

...