0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Bnm eşim ayirmaz acikcasi hep mesai kalir bigünn erken gelip cocugumla karmla vakit gecireyim demez tatil gunlerinde evde napcam deyp yine calismaya gider

Izin alamiyomu derseniz aliyor isteyince işten erken cikiyor

Örnek vereyim annesigil cagrdii eşimi erken gel bizi köyden al dediler hemen cikti saat 5te işten

Ama ben kendi ailemi davet edince erken gelmez gec gelir hep işi bitiremedim der bu durum beni sıkmaya başladi

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki ailede uzakta 4 de işten cikiyor hep bizimle bu sorunun cevabı 

Sanada Allah sabır versin kuzum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim esimin de izni yok cok calisiyo ama ama bana ayirmadigi zmaani baskasina ayirmaz 
0 oy
tarafından
Yani birbirimizden başka kimsemiz olmadığından tabiki de ayırır
0 oy
(440 puan) tarafından
Hep mi boyleydi ki esin canim seni uzmek falan istemem de sizden kaciyo resmen niye boylr yapiyo ki tabii ki cok kotu bi durum elbette sikar insani bu tarz olaylar
(393 puan) tarafından
Hep böyle hep borcumuz var onun nicn diyor
(440 puan) tarafından
Bizim de  2 sene boyunca cok borcumuz vardi benim esim taksiciydi oglen cikip bide sabah geliyodu eve tek pazar gunu evde kaliyodu onuda benimle nasil vakit gecirsin beni nasil mutlu etsin diye sasiyodu resmen
(440 puan) tarafından
Bahanesi olmus esinim bence bu borc konusu oturup dogru duzgun konusmalisin bence onunla
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bugün annem ve kiz kardeşlerim bizdeydi eşimde siz rahat rahat kiz kiza oturun diye oda isten çıkınca arkadaşlarının yanına gitti ben pek takmıyorum bu tarz şeyleri kadının da erkeğin de bir hayati var sürekli mic mic olmakta ıyi değil insan bazen yalnız veya kiz kıza erkek erkeğe de birşeyler yapmak istiyor 
0 oy
tarafından
Acikcasi erkegin vakit ayirmasini beklemek beya uzulmek  hayatini tamamyle onun uzerinde insa etmek luzumsuz kensi kendimle  ilgilerinirm.
0 oy
(108 puan) tarafından
Canm bnm eşim kurumsal firmada calısıyo istedgi zman izin alamaz ama egr önmli bşiyse izin alır ancak hftasonlar pazar gnü izinli resmi tatiller vs de izinli hep bizle valit gecirir arada sırada arkadaslarıyla cıkar gezer aksamları 8 gbi eve geliyo kızımızla oynar sohbet ederiz flan evlendgm günden beri böyle eşim sn eşinle knus bnce rhatsız oldgnu söyle anlat
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bunu onunla konuştun mu söyle hatasını bilsin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bütün gün evde ama aynı evin içinde suratımıza baktığımı var desen maalesef yok 
0 oy
(570 puan) tarafından
Benim eşimde sürekli çalışıyor ama evde  kalıncada birşey yapmaya özen gösteriyoruz bu pandemiden dolayı biryere gidilmiyor ama flim açıyoruz birşeyler hazırlıyoruz oyun oynuyoruz öyle eve gelincede yorgun oluyor zaten garibim seninki eve gelincede mi öyle 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Birbirimizin yuzunu heralde isten geldikten sonra 20 dk goruyoruzdur heralde birak vakit ayirmayi ayni odada bile oturmuyoruz ben oglumla salonda takiliyorum.o diger odada bilgisayarin basinda 
0 oy
(841 puan) tarafından
Ayırır benim ki zaten herkesten uzağız kimsemiz yok eve gelir yemek cay oturur konuşuruz tlf alir oyun oynayabilir  miyim der şeker oynu Bende oyna derim biri arar konuşuyorum sıkıntı olmaz demi deer ama ben başlarda kızdım tepkimi koydum ailesiyleyken onlara ayırıp bana ayırmıyorsun Bende aynısını ona yaptim simdi hepsinde bana soruyor 
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Hep mi böyleydi yoksa  sonradan mı oldu 

Biz  ailelerden uzağız o yüzden birbirimizden  başka  kimsemiz yok:)))) ama memlekete gittigimizde  eşimin ailesinin dertleri bitmiyor 
(393 puan) tarafından
Hep böyleydi borcumuz var diyor
(5,949 puan) tarafından
Allh  yardım  etsin canım  ne dim  benim  bize  vakit  ayırır  ya 5 6 gibi  çıkar  hemen  ewe  gelir  bizim  de çok  borcumuz  war ama ailesiyle wakit  geçirmeyi  sever  
Sen eşini  karsina al konuş  neden  böyle  yapıyorsun  de
(393 puan) tarafından
Konstum canm yetmiyor diyor calismam lazim dyor
(5,949 puan) tarafından
Çok kolay gelsin canım ozaman  sana
0 oy
(1,505 puan) tarafından
2 'mizin de ailesi yanımızda deyil bir birimiz destek oluyoruz buyuzden tabiki ayırıyor herzaman 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
6 da evde oluyor uyuyana kadar bizimle ilgileniyor nadir telefonda oyun oynar arada bir de maç izler (suan olduğu gibi) onun harici dizi film izleriz oğlum uyuduktan sonra Allah sana da yardım etsin 
0 oy
(456 puan) tarafından
Ayırır allah razı olsun
0 oy
tarafından
Surekli beraberiz cok sukur ama bazen ayrilip birnirimizi ozleyelim diyoruz ayriliyoruz odalara :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 177 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.