0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Mrb kızlar çok fena bi kaynanam var ayrı yaşıyoruz ama her şeyime karışmaya çalışıyo bikere düşük yaptım adımı kısıra çıkarttı ikinciye hamile kaldım bunuda düşürme diyip durdu doğumuna geldi 10 kaldı 10 gün sürekli bebegime de bana da beddua etti eşime yalan şeyler söyleyerek bizi kavga ettirdi 10 gün sonra onların yüzünden sütten kesildim sonra beni evden kovdu sürekli beddua edip duruyo sürekli cocuguma laf diyor tabi ben dururmuyum aynısını bende ona ettim ogluma laf söyletmiyom  bende onu azarladım bende ona bagırdım şimdi 2 senedir küsüm konuşmuyorum bayramlar da da gitmiyom eşim benim hatrım için konuş diyo ama gine konuşmuyom gerekirse de boşanırım ama kimse çocuğuma bana laf diyemez diyorum siz olsanız ne yapardınız not. Utanmadan bide evime geliyor yüzsüz 

35 Cevaplar

+5 oy
(1,236 puan) tarafından
En iyi kaynana ölü kaynana.. 
(119,442 puan) tarafından
oda ruyana girer
(1,103 puan) tarafından
Ahahahahahah. Ay gece gece çok güldüm. :D
(1,236 puan) tarafından
Rüyda bile rahat yok yani sjsjs
(1,236 puan) tarafından
Benimki kabus olur kesin
(119,442 puan) tarafından
kurtulus yok
-Reklam-
0 oy
(3,427 puan) tarafından
Benimkisi  çok iyi zaten istese de kötü olamaz ogludan dolayı cnm
(29 puan) tarafından
Rabbim daha da iyi etsin canım
(3,427 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(609 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz zehirli bir ylan ama zehrini asla göstermez oğlu olunca ve çok tatlı dilli işini yaptırana kadar 
(609 puan) tarafından
İlk seneler çok kavga ederdi herşeye karışirdi şimdi biraz durmuş ama hala huyu var eve o görmeden birşey giremez herşeye burnunu sokar çok kem gözlü ama kendisi gizli gizli herşeyi sokar sonradan ortaya çıkıyor da oğlu görmezden geliyor
(29 puan) tarafından
Böyle kaynanaları toplayıp bi çukura Atacan valla
(609 puan) tarafından
Evet ama öyleleri çok daha değerli oluyor evlat gözünde eş hep arka planda
(29 puan) tarafından
Allah soracak canım Rabbim bize muhtaç etmesin öylelerini
(609 puan) tarafından
Amin hep dua ederim rabbim onu bana muhtaç etme vicdanıma yenilir yine bakarım ona diye
0 oy
tarafından
İzin versem karışır ama mesafeli bir ilişkimiz var merhaba merhaba bu kadar fazlasına gerek yok 
(29 puan) tarafından
En güzeli canım
(291 puan) tarafından
Bende mesafe koymaya çalışıyorum ama koyamiyorum . Çünkü o mesafeli olmak istemiyor ama bende onu sevmiyorum.
(29 puan) tarafından
Kaynanalardan cektiğimiz ne böyle bide gelinler fena derler
0 oy
(13,232 puan) tarafından
Asla ne kendime ne  oğluma beddua eden biri ile görüşmem. Eşimde benim hatrım için görüş diyemez diyebiliyor ise annesine desin benim hatrim için gelinine insan gibi davran diye. Ayrıca eşimin de bende o kadar büyük hatrı yok.
(29 puan) tarafından
Zaten canım bende görüşmüyorum allaha havale ettim hepsini
0 oy
(503 puan) tarafından
Bizde doğum yaptığımda kavga etmiştik beni iki günlükken bırakıp eltime kahvaltı hazırlama evine gitti sonra bnde resti çektim bir buçuk seneye yakın kus kaldık o benim evime gelene kadar gitmedim sonra gldi şimdi normaliz ama eski sevgim yok 

Seninki daha betermis canım çoğunu niye karıştiyor
(29 puan) tarafından
Neymiş cok aglıyo muş uyumuyomuş yeni doğan bebek seninkiler nasıldı çık git ozaman dedim bende
0 oy
(17,853 puan) tarafından

Benimkide nankör iki yüzlü iyi olsanda kıymet bilmeyen pisliğinn teki benden uzak öbür gelinlere yakın olsun :silly:

(29 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,712 puan) tarafından
Kocan ne diyor bu duruma arkanda duruyor mu 
(29 puan) tarafından
İlk başlarda inanmıyordu annem yazmaz oyle diyordu sonra kendi kulağıyla duydu dediklerini ben napım ki söylüyom gine aynı diyip duruyo oda ayrı Bi dert
(5,712 puan) tarafından
eğer seni ezmiyorsa onlara karşı saygı duyuyorsa sana hiç konuşma bence yolunu açma
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Mekanincennet olsun hic tanimadim kendisini ama. Pesinden herkes cok iyi melek gbi kadindi cok titiz  hamaratti der.
(29 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ne evime alırım ne yüzüne bakarım eşim içinde asla konuşmam o adam olsun da sana yeni doğmuş bebeğine beddua eden anneye bi höt desin iyi yapmışsın o ilk 10 gün geldiğinde ilk ettiğinde kolundan tutar kapı önüne atardım eşim de biley diyince alır çocuğumu kenara çekilirdim Allahın cezası mahlukat bak sinir oldum kendi kızlarının tırnağı kırılsa yeri göğü inletiyor pislikler benimki bana karışamıyor o yüzü vermedim ama eşimin ilk eşi çok çekmiş belli eşimde pısırık boşan diyorum işine gelmiyorsa susup oturuyor benimde sütüm gitti onların dalga konusu oldu çok iyi biliyorum o acıyı duyguyu 2 yaşına kadar mama ile büyüttüm ona bile lafları oldu yoğurt pilav yedir diye 
(29 puan) tarafından
Aynen canım mama yiye yiye şişmiş bu çocuk diyip durdu bende kapına gönderirsem ozaman söyle sanane ki dedim bidaha o oldu ensonunda bende evde kovdum valla
0 oy
tarafından
10yildan beri beraberiz cani. Bi sıkıntımız olmadı çok şükür 
(29 puan) tarafından
Rabbim daha da iyi etsin canım
tarafından
Amin Canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimki de herkes bana yapsın ben yapmiyim der kenidini düşünür. 
(29 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Benimki özünde iyi bi insan ama bi kaç şey yaşadık o susmadı bende susmadim sonra da herşeye müdahale etti hep onun yüzünden eşimle kavga ettik baya azaldı artık çok bişey yapamiyo ama var yine de bi de birbirimizden soguduk iyice hele ben görmek bile istemiyorum ben eşimden yana şanssızım başka bi erkek olsa saygı duyar ya da o da tepkisini koyar benim eşim için hep ailesi haklı yeni yeni o da duzeliyo ama yok olcak gibi değil 
(29 puan) tarafından
Benim eşimde öyle aklı gelirse yanımda durur yoksa ailesi haklı ben haksızım oda yeni yeni anlıyo herşeyi
(7,123 puan) tarafından
Benimki olgun değil ya çocuk gibi o yüzden öyle el bebek gül bebek büyümüş ama cin gibi de ne kendini kullandirir ne ailesine bişey söyletir kaynım var mesela çok açık bi adam çevresi var çok şey yaşamış görmüş geçirmiş yani her ortama da girmiş eşim kız arkadaş bile yapmamış paramı yicekler diye evde anasının dizinin dibinde oturmuş babasının sözünden çıkmamış kaynım biraz ortamlara sokmaya çalışmış o da olmamış o yüzden de hala çocuk gibi elinden bi iş de gelmez hiç biseyi beceremez evde çivi cakilcak olsa baba nasıl yapcam diye ariyo öyle olunca onlarda eşimi hep yönettikleri için bende öyle olayım çocuğumda öyle olsun evimi de istedikleri gibi yonetsinler istediler ama ben öyle değilim ben ev kiziydim ama asla biseyi anam babam dedi diye yapmadım kendim için doğru neyse onu yaptım o yüzden kimse de bana karisamazdi bu yüzden çok catisiyoruz bu yüzden 2 senede çok sorunlar yaşadık daha yeni yeni duzeliyo olgunlaşmamış erkek çok zor bişey gerçekten
(29 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım zor gercekten
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kaynanam yok ama çok kötü eltim var gorumcemde onu koruyor 
(29 puan) tarafından
Valla ben 4 yıllık evliyim 1 kere yüz yüze geldik eltimle oda bayramda konuşmayız etmeyiz Allah yardım etsin canım
(1,541 puan) tarafından
Altlı üstlü canım ben 2 sene evliyim o 21 sene şimdi kavgaliyiz konuşmuyoruz
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Iyidir kayınvalidem Allah razı olsun daha bir kere bile kalbimi kırmadı
(29 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan Rabbim hep mutlu etsin canım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ah şu kaynanalar herşeye karışırlar anlatılmaz yaşanır derim çok çektim çokl
(29 puan) tarafından
Allah da onların yanına koymasın okadar ah aldılar utanmadan birde yüzsüz gibi geliyorlar
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İyi değildi ama iyi oldu mesafeliyiz sadece onunla değil herkesle mesafeliyim 
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Canım hamile kaldım 1 kere bir şeyin ucundan tutmadı ben yüksek riskliydim tansiyon yüzünden kanamam olur diye korkuyorlardı hastanede günlerce yatmışlığım var orda beni hasta yatağımdan kaldırıp hizmet ettiriyordu eşimi severim ama hep annesi yüzünden kavgalar ederiz sadece annesi yüzünden kavga ettik bana çok hakaret etti hamileyken hep eşim için  sineye çektim aynı apartmanda yaşıyoruz. 

34. Haftamda hastanede yattım işte 3 gün eve geldim 37 de de doğum yapıcam asla kapımı çalmadı assolist gibi doğuma gitmeden 1 gün önce geldi oğlunu görmeye doğuma giderken eşimle tekme tokat birbirimize girdik evde ananı al git hastaneye ya anan ya sen doğurun bakalım ben gelmiyorum dedim eşim ağladı yalvardı öyle gittim annem geldi doğumuma 2 gün kaldı gitti doğum yapalı 3. Günümde kalktım bulaşık yıkadım sezeryan ile doğum yaptım mutfakta beni ittirdi dirseği ile karnıma vurdu sırf sütten kesilmemek için kafaya bile takmadım dikkat etsene dedim sadece çocuğunu cimcirerek zorla uyandırıp sütün yetmiyor şöylesin böylesin dedi sütüm kesildi günlerce mama verdim süt birikti öyle şuan meme tutuyor ve 20 günlük daha oğlum  

Daha neler neler 
(29 puan) tarafından
Aynı benimki Allah bildiği gibi etsin onu bizde kaynana yüzünden kavga ederiz hep aynı biz valla
(2,103 puan) tarafından
Birde nedense hep ve tek kavga sebebimiz başka da yok bakıyorum nedenlere düşünüyorum hep o bir tane bile kişisel kavgamız yok
0 oy
(24 puan) tarafından
Gerçekten şok oldum minik bebeğe beddua nedir ya benim kaynanam sağolun herşeyim ilgileniyor annemden uzakta oturuyoruz kaynanama yakınım hasta olduğumuzda gelip yemeğimizi yapıyor
(29 puan) tarafından
Yok anam yok benimki azına sakızı alır bacak bacak üstünede atar götünü kaldırmaz valla Rabbim bozmasın canım
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(489 puan) tarafından

Kız benimki de çok cimri daha bu sabah tartıştık kuru ekmek yiyelim paramız cebimizde kalsin diyorsun onun elbiseleri hep yama hep başkalarının ona verdiklerini giyiyor düşman başına böylesi o gün konuşuyorduk dedi ben maaşımı alırım aç olsam bı bisküvi almam gelir evimde yemek yerim para harcamam dedi ben bu kadarını beklemiyordum fakfakir kayannam pineli kaynanam :D

(29 puan) tarafından
:) viii oneydi gı öyle tuvalete gitmiyorki acıkacam diye
(489 puan) tarafından
Bı ben biliyorum bı Allah biliyor neler çektiğimi berbat bir durum malesef
(29 puan) tarafından
Aynen canım Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 560 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde Demir1819 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.