0 oy
1,148 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün ilk defa Bakma fırsatı buldum zaten deprem nedeniyle psikolojik olarak çok yıpranmış durumdayım birde burda okuyorum sapık dedé sesini bile çıkarmayan kafaya koydu diyen bir anne bu resmen pedofili yani bu kadar cahil olamazsınız ya buraya girip yazana kadar neden bir kurumdan yardım istemiyor yorumları okudum herkes benim gibi okurken sinirden delirmiş buraya yazıp bizi sinir krizine sokup kimseye hiçbir şey yazmadan tekrar POST açılmis yani çok tuhaf buluyorum böyle şeyleri biz ne yapabiliriz adresini ismini versen şikayet edip kurtaririrz belki ama bu kadar normal bir sorun gibi buraya yazıp o çocuğu kurtaramazsn inşallah kurgudur şayet gerçekse o bebek taciz ediliyor ve annesi sadece yorumları okuyup çay içiyor sanırım.

18 Cevaplar

+3 oy
(9,657 puan) tarafından
Katılıyorum. Göz göre göre çocuğuna istismar edilmesine gör yumuyor 
(4,263 puan) tarafından
O gercekten cok sorunlu eski postlari da esi de bi dengesiz temiz degil diye arayip sikayet edio ev bebekli kadin. Yeri gelio benim evimi b.ok goturuo yayip kicimi yatiom kimene benim evim benden degerlimi dinlenmek istiosan is yapmam. Yada geberio olsam bile bal dok yala yaparim tamamen benim tercihimde olan bisey halida leke var diye hali alttalrina bakmak dolabi kntrl etmek falan   Aileside arkasinda degil gercekden aci  belki istismar amacli istemiolar ccocugu ama yani kadin yollamak istemiosa zorla benle yatcak ne yani benim kizimda babamla annemle yatar can atar hatta ananesinde kalmaya cunku orda saltanat suruo gal dio yapilio guk dio alinio herkes kul kole dayi anane dede  haliyle cck orayi isti ayda bir kere icin izin var . cuma cumartesi aksam kalio pazar gunu gdip alioz:) ama yani bu ayri bisey o kiizn yasadigi durumu. Bi tek muge anli paklar bence
(688 puan) tarafından
Evlenmeseydi. Bir kadının evinin pis olması da bence hoş değil. Sonuçta bir kadın bebek yetişiyor o evde. Çocuk mikrop içinde mi büyüyecek ben saçma buluyorum. Ben 10 gün yapmadım bu depremden dolayı oda içim almadı üzüntüden 10 günde ev leş oldu. 2 gündür temizliyorum. 2 bebeğim var. Temiz olmak marifet değil bir tercihtir. Ve temiz insanlar saygı görür. Benim çocuğum yerlerde geziyor sonuçta ayağımızı bastığımız yerlere ağzını sürüyor 8 aylık bebekten bahsediyor kendisi. Ben yere temiz battaniye serer öyle emekletirdim. Her şey bir tercihtir unutma bunu
(4,263 puan) tarafından
Eski postlarini okudunmi bilmiyorum da kiz pis degilmis ki sabahtan aksama kadar laf gelmesin diye temizlik yapiyor zaten. Kaynanasinesi asiri pimpirik ve kizi eziyorlar  herkes kendine gore temiz de herkesin evi kendine gore temiz.  Sen temizde olsan piste olsan. Baskasinin gelip senin evini denetlemesi hosuna gidermi  kadin yarin kaynanam beni denetlemeye gelecek diye pist aciyo gece 3 e kadar evini topluo  baski yusunden belki o gece cok yorgundu ertesi gunune silip supurebilirdi laf isitmemek icin boyun egiyo hos bisemi
tarafından
Temiz olmakla ezik olmak farklı şeyler . Kadın temiz olmalıdır lakin kendine kimse gelip evin temizliğiji denetleyemz
(590 puan) tarafından
Eski yazıları okuyun gerçi kaldırmış bazısının

Psikolojisi bozuk kaynanA ,sapık kayinpeder o adam yüzde yüz sapık başka açıklaması yok.bide evde normal buyutulmeyen kayinlari var.biri asker cagindaymis biri 3 yaşında çukunu öpecek dio.demek o çocuğa ya opuolar ya opturuolarki 3 yaşındaki bunu diyor.ortam çok anormal eşine Bi boka yaramayan ana kuzusu.kiz resmen saygı sevgi dileniyor.ins küçük kıza bisey olmaz.

Neler okudum şoklar içerisinde.kayinbaba kızın brazdaha fiziksel olgunlasmasini bekliyor istismar için.ewin için risk dolu kayinlarda anormal
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ister linç edin umrunda değil . 2 yıldır burdayım ve ne kadar çok pasif vasıfsız değersiz ve cahil egitimsiz kadınlar var burda.  Nasıl bir anne böyle bir şeye müsade eder ya nasıl bi böyle bir şey olabilir.  
tarafından
O kadını da gördüm yorum dahi yapmadım, bak geçenlerde bir posta yorum yaptım . Kocası dövüyormuş ve sürekli eleştirip psikoljik şiddet uyguluyormus , tek dediğim neden böyle bir adamın yanında kalmaya devam ediyorsun oldu.  Kadın hemen kocasını savunmaya başladı işte düzelmeye çalışıyor vs vs.  Kendiniz çekin yeyin dayagınızı oturun gram üzülmem çünkü bu senin kararın ama çocuklara bunu yaşatmaya ne hakları var
(983 puan) tarafından
Katiliyorum bu kadarda pasif olamazsin sanki kendi hayati degilde baskasinin hayatini anlatiyo gibi sokakta yatarim oyle kör kocayida birakirim kendi babam yapsa yine ayni sekil bunun bana suphesini verse kimseyle yalniz birakmam biz boyle ezik olursak zaten saha coook sey gelir basimiza.ama annenin akilsizliginin sonucunu cocuk cekmemeli yazik
(8,937 puan) tarafından
En pısırık en pasif insan bile evladı söz konusu olunca aslan kesilir sokak köpeklerinin yavrusuna dokun bakalım en uysali bile hirlar saldirir anca akıl sağlığı yerinde olmayan insanlar buna göz yumar
(1,539 puan) tarafından
Bence böyle etkisiz ve tepkisiz kalanların kafalarında ciddi problem var bizim söylememizlede düzeleceklerini düşünmüyor allah kimseyi akıldan noksan yapmasın gerçekten ve böyle insanlar çocuk sahibi olmayı bırak evlenmesinlerde bunların yetiştirdiklerinden nolurki dünya değişiyor gram ilerleme yok bizim insanımızda
tarafından
Devlet koruması şart o bebege
0 oy
(590 puan) tarafından
Bence gerçek bütün sorduklari benzer ve örtüşüyor ama neden bukadar çaresiz bilmiyorum 
tarafından
Bu çaresizlik değil ya hiçbir çaresizlik bebegimé dokunacak duruma getirmez beni tırnağina kurban ederim
0 oy
(17,880 puan) tarafından
Yuuuuuuuh kim be o malllll 
tarafından
2 tane postu var Anasayfa da
(17,880 puan) tarafından
Buldum ve şaşkınım
tarafından
Bende öyle
(351 puan) tarafından
Kim kiz adı ne
tarafından
Isminé bakmadım sinirden
0 oy
(5,004 puan) tarafından
Kızımı alıp arkama bile bakmadan kaçarım. Bu kadın aç kalmaktan mi korkuyor anlamadim. Yaparlar onlar ederker diyor sadece.

Korkma ac kalip ölmezsin 
tarafından
Ya aç kalsın açliktan öldüren Allâh 12 gün enkaz da kalanı götürürdu bebek var diyor ben anlamiyorm bu nasıl annelik
(5,004 puan) tarafından
Ya diyorum ya işte ondan korkuyor yoksa bunun baksa aciklamasi yok. Kalacak yerim olmayacak ac kalacağım diye cocugu harciyor
tarafından
Diyecek söz bulamadim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla şok içinde ben de bugün okudum 
tarafından
Yani gercek olmamasını umut ediyorum
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Simdi kadinin bütün postlarini okudum üşenmeden kadın normal degil kocasinin ailesi hic degil bile bile göz yummak resmen dedesenin koynunda yatcakmis izin vereyimmi diye buraya soran birinden pekte akıllıca bi davranis beklenmez 
(1,918 puan) tarafından
Yazik gerçekten kadin zaten hep böyle postlar açmış intihar etmeyi bile düşünmüş
(1,804 puan) tarafından
O kadın ya bizimle kafa buluyor ***** yerine koyuyor anlamadım çocuğu koynunda yatıracak Bir dede var karsida annesi olarak gören bir kaynana annesinde Kalan asalak bir koca
tarafından
İnşallah kafa bulmuştur da o yavrusu böyle birşey maruz kalmiyordur
(1,804 puan) tarafından
Aynen keşke tek kafa bulsun diye ümit ediyorum öyle değilse zira vay haline bu annenin
tarafından
Düşünmek bile istemiyorum
0 oy
tarafından
Yaklaşık 3 yıldır burayı kullanıyorum hiç bir postta rencide edicek yorum yapmadım ama bu kadar da olmaz akıl sağlığı yerinde değil herhalde hepsi s.apik bunların cahiller kadinjn kendi annesinde öyle kadın da babada kaynana kayınbaba yi hiç demiyorum bile hangi çağda yaşıyoruz millet neyin kafasını yaşıyor AP.tallij bu sen çocuğuna bunları yapılmasına nasıl izin verirsin... Kocanın 14 Şubat'ta eltine hediye alınmasına nasıl izin verirsin gerçekten ya dalga geçiyor yada psikolojik sorunları varki göz yumuyor bunlara Allah akıl versin.. ruh hastaları 
tarafından
Keşke çocuk yapmanın ehliyeti olsa..
0 oy
(802 puan) tarafından
hangi post gormedim ya ne bicim anneler var ya benim oglum var okadar korkuyorum ki amcasinin kucaginna bile vermiyorum oyle bir devirdeyiz ki nasil buna sesiz kalabilir nasil bisey yapamaz
tarafından
Bende onu anlayamiyorum buraya yazana kadar bas kadese ara polisi ne bileyim
0 oy
(983 puan) tarafından
Ne yapabiliriz acaba bi sekilde isim soyisim bulup sikayet edelim desek adresini bulamayiz 
tarafından
Keşke tanıyan biri olsa
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Eğer post gerçekse adminin çözüm bulması gerekiyor ıp adreslerimiz onda böyle bir ailede çocuk olmaz sa.pik bir dede baba b sini bile yapmayan biri çocuğuna sahip çıkmayan bir anne yazık çocuğa Allah muhafaza yarın başına çok kötü şeyler gelebilir 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum yazık günah o bebege
0 oy
tarafından
Kadinin cocugu taciz goruyor sapiklarin icinde ama onun derdi kaynanasinin ona giyilmis kiyafetlerini yollamasi.

Yani peessss!!!

Allah o sabiyi bunlarin elinden kurtarsin.
tarafından
Kıyafet postu da mı onun ?
tarafından
Ay evet. Deli midir nedir derde bak allah askina cocugunu taciz ediyorlar o kaynanasinin kiyafetinin derdine dusmus
tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
O dedeyi de babayı da paçavraya çeviririm. Dümdüz ederim. İster ailem destek olmasın ister sokağa düşeyim. Çok büyük konuşuyorum insan öldürmeyi düşünür bu durumda. Hanım efendicik ne güzel susuyor. 
tarafından
O susuyor biz burda deliriyoruz
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Çünkü ne serden ne yardan geçerim dedikleri gibi. Haklarının farkında degil. Önce gidip koruma kararı aldırıp ardından bı sığınma evine gidebilir. Sonra bebeğini kurumun kresine bırakıp çalışabilir. Sonra o şehirden defolup gidip bı hayat kurabilir. Ne kadar bazı şeylerin üstü örtülsede devlet bu konularda kadınlara imkanlar sunuyo. Bn okudum okudum baktım yorum yazmaya bile gerek yok. Birisi yazmış at kapı dışarı ağzına geleni söyle kimse bebeğini alamaz. O da kafasını koydu alacak yazmış. Hanımlar cahilmisiniz demek istiyorum çok kişiye surda. Öyle çok sindirilmiş kadın varki. Abi erkeksiz yaşayamaz gibiler. Ama onlara kul köle olmuşlar. Aldatilani mı dersin. Dayak yiyeni mi. Hala buraya siz olsanız ne yapardınız yazıyo. Kimisi kocam bana airfry aldı. Yok yıldönümü bilezik aldı. Kiminin ekmeği ufak kiminin pirlantasi hesabı. Bazı kadinlarn çalışma totosu yok net. 1,5 yaşında çocuğumla hem çalıştım hem okudum. Ne koca vardı başımda . Ne çocuğuma bakan biri. Sonra hayat yüzüme güldüde eşim çıktı karşıma. Zor mu evet çok zor. Ama çocuğuma el uzatacak olanın kolunu söker bı yerine takarım. Biraz dişli olsun o arkadaş eminim bu yorumları okuyo.
tarafından
En pasif kadın bile evlat konuysal yırtıcı olur
(1,103 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bide biyerlerini öperim demiş . Bana biri öyle dese onu orda keserm
tarafından
Düşünmek bile istemiyorum katil olurum
(1,103 puan) tarafından
Kocan anasindan gelmeyecek. Gelince sadrazamın sol dassagi oğulları varmış da sen hizmetciymissin gibi ev teftiş edilcek. Bide çocuğuma göz dikilecek. Bı kendine gelsin o arkadaş. Okuduğundan çok eminim
tarafından
Ne desek bos gerçekten biz burda deliriyoruz
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Olay ne ki ben anlamadım ben
tarafından
Birinin paylaşımları bugün gördün de
(7,984 puan) tarafından
Evet sonradan gördüm şok oldum
tarafından
Herkes şok oldu zaten
0 oy
(163 puan) tarafından
Kafayı yemek üzereyim. Duygularıma tercüman oldun . 4 aylık kızım var kimseyle bir dakika yanlız bırakmıyorum. Bı evladı annesi korumucakta kim koruyacak .
tarafından
Ben de okurken sinirden titredim
0 oy
(73 puan) tarafından
hiç sorma okudum okumaz olaydım birde kafaya koymuş diyo çıldırmamak elde değil insanla resmen dalga geçer gibi manyaklık bu ben öyle kişiye anne bile demem böyle zihniyet olmaz benim kızıma aynısı yapılsa çıkacak kapı bulamazlar evde zindan ederim o evi onlara yıllar önce kaynanamdada bir benzeri durum vardı benim kızım doğduğu zamandan beri sürekli derdi çok seviyom sanki ben doğurmuşum benim kızımmış gibi hissediyom büyüsün yanıma alacam emmeyi bıraksın ben okula verecem ben okutacam derdi keza diğeraile üyeleride öyleydi ama sonu dayanamadım ilk başlarda gülerdim ama sonu dank etti kafama taki oğlum olduğunda kızım bir buçuk yaşındaydı gece ikisi birden ağlayınca oğlumu aldım meme vermek için kızımda kol tutmadan ugumaz onada kolumu verecektim pat diye kaynanam gece yarısı ağladığını duyunca daldı içeri kucakladı kızımı götürdü yanında yatırmaya bırak dedim kolumu verecektim uyuyacaktı şimdi dedim bana sert sert demesin mi bırak bırak sen kızımı ağlatıyosun ver bana ben uyutacam ağlatmam ben kızımı deyip aldı gitti oğlumu emzirip uyuttum geri gittim kızımı almaya yine sert dille git git uyusun alma bırak dedi odanın kapisını kapatti sertçe kan beynime sıçradı sabahsa dayanamadım girdik birbirimize tartıştık bir daha dedim sakın aynı şekil gelip kızımı alma dedim sen beni onun gözünde ona zarar veren biriymişim gibi gösteriyosun dedim ben ikisinide aynı uyutuyorum hep dedim ne demek dedim gelip alıp birde tavır yapmak ne hakla dedim ben onun nenesiyim o benim kızım benim tohumum sana ağlattırmam dedi ondan sonra laf lafı açtı o bana ben ona dedim sonra eşime dedim bir daha sakın böyle bir şey yaşanmasin o benim kızım ben nasıl istersem o şekilde yaşayacak dedim kimse bundan sonra karışmayacak dedim torunmuş neymiş bir daha duymayacam dedim torunsa torunu gibi sevecek dedim eşimde tamam dedi o gün bugündür bir daha diyemez arada şaka niyetiyle der kandırıp yanıma alıcam diye eşim der ben demem vermeyiz veremeyiz bizim kızımız biz onsuz duramayız kapatır oda susar yani çok konuştum ama iş annede bitiyo evlat bu ya evlat ipte çamaşır değilki veresin önüne gelene 
tarafından
Bilmiyorum bazı insanların ya aklı dengesi bozuk yada bizim dengemizle oynuyor
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Cnm hesap ne ben aile bakanlığında çalışıyorum hemen bildirelim 
(590 puan) tarafından
Aynen korkmuş muhtemelen.burda rahatça içini dönüyordu o kaynim uygunsuz yakaladı vs yazdığı soruyu flnda kaldırmış
(2,377 puan) tarafından
Allah belasını versin ip adresinden bulurlar merak etmesin nasıl anne bu nasıl iyiki kaldırmış okumaya yüreğim yetmezdi evladı onun sorumluluğu Allah'ın emaneti koruyamicaksa neden yaptı sokakta kalacagimida bilsem gebertrdim onları
(590 puan) tarafından
Aynen tacizler başlamış ztn çocuğa
Yazdıklarından belli
Kadının
(590 puan) tarafından
Dede fistigini yesin diolarmis dede dudaktan oluyormuş
Kaynı cukunu öpecem diomus yani özel bölgesini
Çocuk daha 8 ayda bunları yaşıyorsa
Ha bide kayinbaba almış götürmüş odasında yatırmış anneyi sokmamis
tarafından
Lütfen bulunsn ya evladını koruyamayacak kisiler anne olmamali

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
6 cevap 201 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

381,220 soru

11,412,413 cevap

34,956 kullanıcı

...