0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (3,763 puan) tarafından
Rabbim başka acı keder vermesin tabi sağlıkları yerinde olsun annem babam ailem .

Rabbim depremde hayatı kaybedenlere Allah rahmet eylesin .Aileleri sabır versin Allah'ım.

Annemler iki seneye yakın koydelerdi. İstanbul'u ozlemislerdi torunlarini özlemisdi  bende onlarla beraber  gittim eşim goturdu bende çok istiyodum gitmeyi 2  hafta kaldim dün geldim evime  Ankara'ya  annem in şekerden gözü sisiyodu şimdi üzüntüden yine  şisdi çok ağlamış  giddim diye ilk ayrılisimiz değil  ama  çok ağlamış hasta bide az daha kal demsidi ama alışınca insan kötü oluyor. Kış günü bide olmuyor hep evdeyiz kalabalık oluyoruz.Allah razı olsun annem babamda rahat ettirmisdi. kendini niye böyle yıprattı zaten hasta ..Allah'ım şifa versin ..bende çok üzülüyorum ayrılıyorum diyee

1 cevap

0 oy
(11,238 puan) tarafından
Allah kötü ayrılık vermesin canım galiba her anne baba böyle ablam 2008 den beli dışarıda önce okuma sonra evlilik annem hala ablam giderken ağlar 
(3,763 puan) tarafından
Amin banada zor gurbet alışınca kötü oluyor  .Şimdi  torunları yanında olcak ablam gelip  gidecek hep keşke beraber olabilrsek
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 273 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 699 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 929 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy