0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ailemle aramda 3 saat var ayda 1 yada 2ayda bir gidiyorum onlar da geliyor cumartesi gittik eşimle bugün döndük ama ben bir türlü alışamıyorum her geldigim de içim buruk oluyor şu saat oldu canımın sıkıntısından uyuyamıyorum:( sizler de böyle misiniz sizle dertleşmek istedim 

25 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Ailemle aramızda 20 saatlik yol var gidip te gelmeyesi ya da hiç gitmeyesi geliyor insanın içi buruk kalıyor çünkü sen ayda ben yılda 1 2 defa anca görürüm
tarafından
Zor ya insanin cani sıkıldığında gidip kafasını dağıtacak bir kapısının olmaması
(5,378 puan) tarafından
Aynnen yıne iyi valaa ayda bir gdyorusn benm ailem de 5 saat uzakta mesela em son mayısta gttım 8 ay oldu:(  7 8 ayda bir gdyroum 1 sene gıdemedim
tarafından
Gerçekten uzak olmak zor ailesiyle yakın olanları çok şanslı görüyorum ben
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim de ailemle aramda 2 var senede bir gidiyorum alıştım artık en son 4 ay önce gitmiştim 
tarafından
2 saat mi var sadece yakınmış canım uzak değil ama bazen imkanlar el vermiyor
(12,494 puan) tarafından
Ben İstanbul'dayım ailem bursada otobüsle 2 saat bile sürmüyor burdan işte her istediğimde gidemiyorum malesef
tarafından
Aynen canım gidilmiyor işte her zaman
0 oy
tarafından
Ayy senin yine iyi canım benim 15 saat var, çok zor ama insan alışıyor bir yerden sonra, üzme tatlı canını 
tarafından
Alışmak zorundayım kuzum napim ama insan canı sıkılınca annesinin kapısını çalmak istiyor olmuyor
tarafından
Kesinlikle öyle canım, ama elden de bir şey gelmiyor maalesef
0 oy
tarafından
Kız senin gene iyi ben napim 12 13 saat benimki. Senede 1 yada 2 defa anca gidiyorm
tarafından
O daha da zor ya Rabbım yardimiz olsun hepimizin de
0 oy
(481 puan) tarafından
Evlenmeden önce gurbetliği çok kolay sanardım memleketten uzak olalım derdim eşime bi gittik ama ne kötü ne zor bişeymiş. 7 saatlik yol vardı ilk zamanlar şimdi 3 saat ama yinede gurbet işte :(
tarafından
Ayy gerçekten bazen diyorum ki keşke uzaktan biriyle evlenmeseydjm anneme babama yakın biriyle evlenseydim
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Ben de hala öyleyim eve dönünce 3 gün ağlıyom valla çok zoruma gidiyor icime öküz oturuyor bi de annemle arkadaş gibiyiz anneme çok düşkünüm o da çok zorluyor beni
(7,685 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa evlenmezdim. beni eşim gibi çekebilecek insan yok eşime de haksızlık etmek istemiyorum ama ailem de çok önemli benim için sık sık gidiyorum ama yetmiyor yetmiyorr..
tarafından
Bende öyle canım sen kaç saat uzakliktasin
(7,685 puan) tarafından
Benim de 3.5 4 saat ama doğu görevi gelince mesafe açılacak maalesef
tarafından
Yine buna şükür canım daha uzakta olanlar var
(7,685 puan) tarafından
Öyle tabi sağlık olsun
0 oy
tarafından
Gerçekten çok zor ablam şuan doğumda biraz riskli hemde ama ben 24 saatlik uzağım ona 
tarafından
Ya dualarımda olcak canım ablan sağ salim kucağına alır inşallah işte en kötü yanı da acil bisey olduğunda hemen yanlarında olamıyorsun Rabbım hepimizin yardımcısı olsun ne diyim
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(262 puan) tarafından
Bende gurbetçi kocaelindeyim onlar Çanakkale hele ki hasta oldugumuzda annenden bi sıcak çorba içemeyince anlıyorsun yada onlar hep biliekte toplanıp bna fotoğraf attıklarında orda olamadıgım için ne alıyorum 
tarafından
Evet yaa hasta olduğum da oturup ağlıyorum neden yanımda kimsem yok diye çok zor gerçekten
(262 puan) tarafından
Ve bugun kızımla ıkımız hastayız yemek yapamadım ev desen aynı bi işin ucundan tutamadım annem olaydı yada ananem yemekde yaparsı evimide süpürürdü ahh ahh
tarafından
Geçmiş olsun canım napalm kader kısmet
0 oy
tarafından

Annemlerle aramda 2 saat var senin gibi görüşme süreleri miş her seferinde gelin çıkıyomuşum gibi ağlayarak ayrılırız valla çok düşkünümdür onlara arabada yol boyu sesim çıkmaz onlar benden gittiklerindede kendi evimde değilde hiç bilmediğim bi evdeymişim gibi bi his oluşur içimde:(

tarafından
Buna şükür canım daha uzakta olanlar var istediğimiz zaman gelip gidiyoruz en azından
tarafından
Öyle tabi
0 oy
(181 puan) tarafından
Yilda iki kez gidiyorum yarı yil ve yaz tatilinde hayattaki en büyük pişmanlığım uzağa gelin gelmek ama eşimi çok seviyorum onun için sabrediyrm
tarafından
Gerçekten zor çok isterdim iki sokak ötede oturmalarini ama kader işte napalm
(181 puan) tarafından
Aynen kısmet ben sizin yerinizde olmak isterdim iki saat yine çok Uzak değil
tarafından
Aynen canım buna şükür diyorum sizinki kaç saat
(181 puan) tarafından
Sekiz
0 oy
(417 puan) tarafından
Anneden ayrılmaya alışamıyor insan haliyle ama bir zamandan sonra kurduğun düzen evin eşinle muhabbetin eşinin çocuklarının sevgisi ilgisi törpülüyor tüm özlemleri bir bakıyorsun ki üzülmüyorsun için buruluyor sadece ayrılınca 
tarafından
Yaa mesela 1 hafta falan kalmaya gidiyorum eşimi de özlüyorum geliyorum onları özlüyorum çok farklı bisey diyorum yurt dışında olsam kesin kafayı yerdim
(417 puan) tarafından
Aynı şehir de olsanız her hafta günü birlik görüşseniz adapte sorunu  yaşamazsınız ama ayrı şehirler de olup sık sık birbirinize gidip birkaç gün de kalıyor olsanız bu adapte sorunu yaşatır bence bundan bocalıyor olabilirsiniz
tarafından
Aynen canım öyle oluyor
(417 puan) tarafından
Bunu dengele bence yoksa çok yıpranırsın kuzum
0 oy
(213 puan) tarafından
Kız halime sukret bizim 12 13 saat yol var senin gbi olsam anamdan çıkmam :))
tarafından
İşte canım yine de ayda 1 gidebiliyorum onlarda geliyor istediğim zaman bazen gidemiyorum yine de :(
(213 puan) tarafından
Valla çok iyi dediğim gbi ben senede bir goruyorum
tarafından
Rabbım yardımcın olsun canım.
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim annem öldüğü için aramızda uçurum var ben 2 yaşındayken vefat etti onun yüzünü bile hatırlamıyorum o kadar acıki o öldükten sonra yüzüm hiç gülmüyor abim ablam kimse aramıyor doğum yaptım bile arayan olmadı babam desen üvey anne yüzünden bakmadı bize canım çok yanıyor kocam desen ayrı dert nefret ediyorum eşimden hayatımı cehenneme çevirdi
tarafından
Oyy kuzum benim Rabbım yardımcın olsun çok üzüldüm senin için bebeğine sarıl sende Rabbım var yanında geçer bu günlerin inşallah
(416 puan) tarafından
İnşallah zaten önce Allah sonra bebeğim için yaşıyom kimim var ki Baska
0 oy
(190 puan) tarafından
Ayy oda bişey mi benim 20 saat var iki senede Bir anca giderim.gittimde hiç dönmek istemm.
tarafından
Bende istemiyorum valla canım zor geliyor
0 oy
(13 puan) tarafından
Benim ailem ile aramda uçakla yarım saat var ama şu durumda sadece 1 kere gidebildim bir daha ki gidişim kim bilir ne zaman alışamıyorum da sende de olduğu gibi uyuyamıyorum ne yapacaz bu durumu bilmiyorum senin de arkadaşın yok veya dertleşecek kimsen yok herhalde benim gibi ben bir an önce kızımı kucağıma almak istiyorum onunla ilgilenirsem daha iyi olurum 
tarafından
Bende kızımla ilgileniyorum işte canım napim sende inşallah sağ salim alırım kucağına
(13 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bizim 8-9saat vardır ama yinede çok ozluyrm zor oluyor bide döndükten sonra ok üzüluyrm ozluyrm ailemi
tarafından
Bende valla 1 ay sonra kendielr gelcek ama zaman geçmez gibi geliyo
(2,671 puan) tarafından
Geçer cajim ya merak etme :-)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yoo değilim.  Araçla aramız da 10 dakika var ama  2-3 ay da bir giderim. Dönerken de zorlanmam. Böyle olmama sebep olan şey annemin biz küçükken sevgisini hissettirmemesi.  Yedigimiz dayaklar, duyduğumuz küfürler ve hakaretler. 
tarafından
Aileden aileye farkediyor işte canım
0 oy
tarafından
Ben pek düşkün değilim canım eşim ve çocuklarım oldu benim önceliğim artık.
tarafından
Keşke bende böyle olqbilseydim canım yıpratıyorum böyle
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah. Bu yüzden ailem benim uzak yerlerde evlenmemi istemediler. Iyikide uzağa gitmedim. Aynı yerde oturuyoruz. Sürekli görüşüyoruz. Ben giderim. Gitmesem onlar gelir. Allah onları basımdan eksik etmesin inşallah. 
tarafından
Ne güzel canım maşallah
0 oy
(46 puan) tarafından
Aileme aramıza 1 buçuk saat var ben kayseri onlar Niğde mart 28 den belli bir EVLENDİK el öpmeye gittik 2 gün birde bayramda gittim 3 gün kaldım  esim geldi aldı . bayramda da 1 gun kalıp dicektim düşük tehlikesi başladı 3 gün kalmak durumunda kaldım .  ailem de 2 kere geldi EVLENDİK evleneli 4  gün kaldılar gelişlerinde 7 saat durdular gittiler  gitmek istiyorum arada bir 1 saat 1 buçuk saat yol diyorum . fakat vaz geciyorum eşim karakolda izin alamıyor . bende gidek diyemiyorum . 
tarafından
Sizinkide çok uzak değilmiş keşke benimde aramda 1 saat falan olsaydı diyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 158 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 852 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gulcan58_59 (246 puan) tarafından soruldu