0 oy
872 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba şöyle bir sorum olacak ben İstanbul da oturuyorum iki oğlum var biri 11 aylık biri 7 yaşında ve eşim gönüllü olarak deprem bölgesine gitmek istiyor yardıma asla karşı değilim ama çocuklarımı düşünüyorum ve bende çok korkuyorum psikolojim bozuldu büyük oğlumu odasında yatiramiyorum akşam olunca tek kalamiyorum kaynanamlar üst katta oturuyor ama şuan onlarda yok cenazeye gittiler eşime diyorum ki bizi tek bırakıp nereye gidiyorsun diyorum zorunlu değilsin yanımızda dur diyorum böyle dememe rağmen ismini yazdirmis gönüllü listesine bizi tek bırakıp gidecek yani demek ki değerim kıymetim yokmuş yanında bunu anladım  annenler gelince git diyorum ama anlamıyor böylesi durumlarda demek ki sırtımı eşime dayayip guvenmicekmisim sizce de öyle değil mi 

21 Cevaplar

0 oy
(2,735 puan) tarafından
Sana benzeyen bı post açan vardı depremin ikinci günü 3bebegi olan gurbete evli olan kimsesi olmayan kocasida Demre yardım. Götürdü kadın tek başına kalmıştı çok korktuğunu söylemişti biseyde olmamıştı eşimde 2gun kalmıştı kaynasinin dcide uzak şehrin dışında oturlardi ben az çok özelden konuşturdum o kızla demek istediğim suki korkmans gerek yok Allah'a sigin insan kaderinde ne varsa onu yaşar 
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 371 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 423 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy