0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar o kadar korkuyorum ki Adana'dayım Naci görür Adana çok dikkatli olsun Elazığ Maraş sıra Adana'da diyor yüreğim ağzımda geziyorum eşarp hırka çorap etekle yatıyorum çocuklarımı da geçe üçer kat giydirip çorap ayağında yatırıyorum aynı odada yatıyoruz Allah muhafaza olursa birlikte olalım mucize olur herhangi birimiz yaşarsak donarak ölmeyelim diye yapıyorum ama eşim yaptıklarımın normal olmadığını söylüyor herşeyi depreme göre yaşıyorum ayarlamaya çalışıyorum sizce gerçekten çok mu abartıyorum

8 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Abartmiyosun ulkece aynı durumdayız 
(1,937 puan) tarafından
Değil mi yaşanan olay kolay değil
-Reklam-
0 oy
(5,892 puan) tarafından
Bacım Eskişehirdeyim oğlumu kalın giydirip uyutuyorum bizde kalın giyiniyoruz arabaya 1 tane deprem çantası koyduk 1 tane yatağın ucuna baş ucumda sürekli hırkalar battaniyeler var ekstradan.. Yani hepimiz şuan o durumdayız 
(1,937 puan) tarafından
İşte söylüyorum eşim yok diyor çok abartıyormuşum yani olması gereken o
(5,892 puan) tarafından
Hayır bacım bu saatten sonra evlatlarımız için tedbir alalım Takdir tabiki Rabbimin..
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım Rabb'im muhafaza eylesin bir daha yaşamayı nasip eylemesin
0 oy
tarafından
Valla sanırım ülkece yaptıklarımız normal değil. Baş ucumda eşarp, yatağın yanında etek, kapının ardında bebeğime çanta ve yatarken bebeğime kalın kıyafet giydiriyorum.

Heran birşey olursa hazırlıklı olalım diye düşünüyorum.
(1,937 puan) tarafından
Ben giyerek uyuyorum uykuda yakalanirsam diye
tarafından
İlk günler öyle uyudum sonra hep o korkuda olduğumu fark ettim çıkardım ☹️.
Galiba ne yapacağımızı da şaşırdık
(1,937 puan) tarafından
Fazlasıyla canım Allah sonumuzu hayır eylesin Rabb'im bir daha yaşamayı nasip eylemesin
tarafından
Amin inşallah canım.
Rabb'im görünür görünmez afetlerden muhafaza etsin inşallah
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Bende salonda çocuklarla yatıyorum eşimde bizimle yatıyor korkuyorum öbür odaya gidene kadar ya büyüğüne oğluma ulaşamazsam küçüğü yanımda emdiği için ama eşim bazen kızıyor kızsın dursun ben oğlum odasında yatarken kendi odamda mışıl mışıl uyuyamam 
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende öyleyim birlikte uyuyoruz
(1,246 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın tedbir için diyorum. Allah göstermesin olaki gece depreme yakalınırsak ilk önce aranan yerler yatak odalarıymış. O yüzden salonda yatmasanız daha iyi
(1,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sobalı bizim ev canım tek katlı sobanın yanında yatıyoruz ve korkuyoruz yalan yok Allah göstermesin deprem öldürmez se bu sefer soba yakar bizi diye Ocak tüplü patlar diye adananın çoğu yeri benim gibi malaesef Rabb'im muhafaza eylesin
(1,246 puan) tarafından
Amin. Kötü zan yapmıyalım. İnşAllah bugün ler afiyetli bir şekilde bitecek . Rabbim yardımcınız olsun
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,968 puan) tarafından
Bende bende Rabbim bir daha yaşatmasın bize 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(81 puan) tarafından
Hataydayim aynı durumdayız Hatay'da fay hattı kırılmamış zaten çoğu ev yıkıldı neredeyse sağlam ev kalmadı eğer Hatay'da fay hattı kırılıp deprem olursa diye korkarak yaşıyoruz ilk deprem çok kötüydü artcilar da çok kötü ev hasarlı evde kalıyoruz hava buz gibi napacaz bilemiyoruz
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bu zamanda duymamayi seç Adana da bile sıva çatlağı bile olsa çatlamayan ev yoktur sizleri düşünemiyorum
(81 puan) tarafından
Psikolojik olarak gerçekten çok kötüyüz
(81 puan) tarafından
Deprem sevdiklerimizi kaybetmenin üzüntüsü sürekli sallanmak çok zor dönemden geçiyoruz
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım kelimeler kifayetsiz kalıyor böyle bir durumda
(81 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben hala ezandan sonra uyuyabiliyorum kalbim çarpıyor yatağa girince. Sanırım ülkece delirdik 
(1,937 puan) tarafından
Bende öyle canım oda artık uyumak değil bayılmak
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Şu felaketten sonra kim normal ki? Herkes korku ve panik içinde. Anne olarak korkularımız katlanıyor. Kendimizce tedbirler almaya çalışıyoruz. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 474 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

380,606 soru

11,395,603 cevap