0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Oyyyy Allah'ım oy Adana'da yım artçı bitmiyor deprem bitmiyor korkudan ne gecem kaldı ne gündüzüm hırsızlar desen mahallede eve giremeyenler de ne yapacağım bilmiyorum durmadan artçı oluyor korkuyorum yüreğim ağzımda geziyorum evimde çatlamayan duvar kapı eşiği kalmadı evim tek katlı müstakil damın korkuluğu hep çatlıyor yanımdaki iki katlı evin duvarları hep kolonlardan ayrılmış şekilde çatlamış eşim de birşey olmaz deyip duruyor ama yeni yeni çatlaklar oluyor kimi duvar kimi sıva çatlağı ama hep oluyor 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,545 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim bir daha yaşatmasın. En güzel günlere sizi kavuştursun hep duamdasınız. Allah kimseye muhtaç etmesin. Böyle bir anda hırsızlık peşine düşenide kahrı perişan etsin. Zor bir sınavdayız. Bol bol oku Rabbim sizleri korusun. 
(1,937 puan) tarafından
Amiiiiiin inşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(48,482 puan) tarafından
gecmis olsun canim Rabbim bir daha yasatmasin
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
+1 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun 

Bizim bile yüreğimiz ağzımızda 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah bir de her açtığım yer adana dikkat etsin diyor daha da korkuyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Allah sabır versin ben de üç beş deprem yaşadım bir tanesine gece yakalandik ayy çok korkunçtu küçüktüm  günlerce çadırda kalmıştık ama çadır güzeldi çocukluk aklıyla  sevmiştik sadece çok kötü naylon kokuyordu  bir iki gece de traktör römorkunda uyumustuk  

Üzülme Türkiye deprem ülkesi bir zaman sonra inan unutursun Allah büyük acı yaşatmasın diyecem ama bilmiyorum bundan daha büyüğü var mı  
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,292 puan) tarafından
Ailem Adana'da evleri çok şükür sağlam ama erkek kardeşimi yanıma getirdim ablam ile eşi de başka yere gidecek

Allah korusun hepinizi 
(1,937 puan) tarafından
Anladım amin inşallah canım
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin :/  belediye rapor cikarmadi mi ne kadar hasarli diye ona gore otururdunuz
(1,937 puan) tarafından
Hâlâ gelmedi ki
0 oy
(636 puan) tarafından
Bizim evimizde oyle salonun duvarı kolondan ayrılmak üzere. Çadırda kalıyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah canım benim Allah korusun bi daha yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Masalperisi (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.