0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler bilgisi olan lütfen bana da bilgi versin benim kardeşim adet oldumu çok fazla sancısı olur üç dört gün kadar yataktan çıkamıyor altı senedir evli cocuguda olmuyor beş defa aşılama yaptılar ama olmada çok ozuluyor 

acaba aşılamadan dolayimi adet sancısı oluyor bebeği olsun çok istiyor iyi bir doktor bilen var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,140 puan) tarafından
Doktorları araştırsın bir kaç doktora gitsin.benim bir arkadaşım da öyleydi artık ağrıdan kız iğne vuruluyordu hastanede.ama kist te vardı sanırım o mu yapıyordu yoksa acı eşiği mi düşüktü bilmiyorum.özele falan da devlette de ne kadar yakında varsa doktor gidip baktirsin
(1 puan) tarafından
Kisti de var zaten cnm gitmediği doktur kalmadı
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından

Benimde bekarken çok sancım olurdu 

Zencefil Çayı: Zencefilin adet söktürücü bir özelliği olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte ağrı kesici etkilere de sahip olan zencefil çayını, regl zamanlarında günde bir fincan şeklinde tüketilmelidir.

Papatya Çayı: Papatya çayı, regl dönemlerinde oluşan kramp, şişkinlik ve sancıları hafifletir. Herkes tarafından bilinen sakinleştirici özelliği ile de regli daha kolay atlatmayı sağlar.

0 oy
(166 puan) tarafından
Hangi il canm ?
(1 puan) tarafından
İstanbul Esenyurt
0 oy
(497 puan) tarafından
benim bekerkan öle olurdu bazen iki gün acile gittim iğne hatta serum taktiklerini bilirim kirvranirdim resmen evlendikten sonra geçti çok usutursem ağrım olur ama o zamanlardaki gibi deil çok sukur
(1 puan) tarafından
Anladım cnm sağolun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 210 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 427 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 370 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sus ve sabrer (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu

379,813 soru

11,369,688 cevap

34,852 kullanıcı

...