0 oy
1,674 göst.
Aile kategorisinde (347 puan) tarafından
5 aylık bebeğim var uyutup yanımda besige koyuyorum ee besige doğru dönüyorum eşim bana satılmıyor yani benden önce uyuyor satılmasını istiyorum o kadar da dile getiriyorum sizmi sarılıyorsunuz eşleriniz mi 

54 Cevaplar

+3 oy
(13,821 puan) tarafından
Özelini açmışsın ozelimizi soruyorsun burdakileri de anlamıyorum başka zaman yatak odası derler şimdi maşallah dokturmusler
(13,821 puan) tarafından
Kimseyi çözemedim ...garip
tarafından
Sağlıkla ilgili bir post açılsa böyle 3 sayfa dolmaz vallahi bende şaşırıyorum Allah akıl fikir versin inşallah
(13,821 puan) tarafından
Evet böyle dolmuyor zaten yok bir de başka yerde özel diyen insnq gidiyor orda yazıyor ee bu özel değil mi
tarafından
Hülyam bu tarz konular daha çok ilgi çekiyor hiç şüphesiz
(1,766 puan) tarafından
Böyle sorular daha çok cevap alıyor dün Bi post açtım kimse yazmadı geri kapattım.
-Reklam-
+2 oy
(7,958 puan) tarafından
Vala depremlerden dolayı bunu hiç dert edemiyorum pskolojim bozuldu gözüm hep avizede  deprem olduğundan beri birbirimize yabancı olduk 
+1 oy
tarafından

Yer yatağı yapıyorum. Küçük oğlum büyük oğlum ben eşim uyuyoruz. Arkamdan da sarılır uyuruz mis gibi :) 

(838 puan) tarafından
Kocanı mı özledin kiz  :))))
+1 oy
(352 puan) tarafından
Eşimle birlikte uyumuyoruz  ben bebisimle uyuyorum
(5,363 puan) tarafından
Ayy bende ya:)
+1 oy
(350 puan) tarafından
Genellikle eşim sarilir bende kızıma dönük uyurum. Bacağında üstüme atar rahat rahat uyur. O benden önce uyuduysa arkası bana donukse ben sarılırım uyurum.. öyle işte 
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
senden once uyuyosa nasil sarilsin sen dön ona saril
(119,338 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(108 puan) tarafından
Eskidendi o günler soyudum net
(1,140 puan) tarafından
Esmeeee :)
(6,512 puan) tarafından
Ahhhahaa ulan yaaaa
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Koala gibi yapışık uyuyoruz :D
(1,103 puan) tarafından
Aha bu biz :D
(6,512 puan) tarafından
Ayenn hatta gece çocuğa emzirmeye uyanınca vıcık vıcık terlemiş bı biçimde uyanıyorum
Sjsjjs
(8,933 puan) tarafından
Ahaa bu benimki ben istemem inadına yapısır hamile olduğum için felaket daralıyorum ama oncesinde koaladan beterdik :))))
(6,512 puan) tarafından
Ayyy hiçte sevmem terlemeyi sürekli kılıf değiştiriyorum sksshhhjj
0 oy
(4,972 puan) tarafından
Yer yatağı yapyrm şimdilik önceden eşim vardı şimdi sırayla eşim kızım ben oğlum öyle yatıyoruz eşimle yanyana deiliz  oğlum 34gubkuk bı oğluma bı kızıma dönüp yatyrm kocayı  sonraki plan
0 oy
tarafından
Değişiyo canım bazen bn bazen o bazen işten dolayı erkeklerde yorgunluk oluyo hemen uyuyolar belki senin eşinde o yüzden öyle yapıyordur
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Karışıklı oluyor genelde:( işi düşse sarılır diğer türlü uyku moduna geçiyor  bide nefes darlığım var öyle Yatamiyom 
(84 puan) tarafından
Kocalar karılarına göre şekil alıyor demekki kimse suçlu değil:) kızım olsa kıskanabilirdim neyseki oğlum var :))
(8,933 puan) tarafından
Bizimki temas bağımlısı evin içinde bile el ele tutuşup yürüyoruz bende o kadar yapışık olmayı hiç sevmem lakin naparsin kırmakta istemiyorum oflaya puflaya dediğini yapıyorum şimdi oğluma hamileyim eşim bana temas ettiğinde benim sipa anında tekme atiyor Bizimki daha beter delirip iyice yapışıyor 2 kıskanç erkek arasında kaldım napcam bilmiyorum:))))
(84 puan) tarafından
Görümcemin kocası öyle benim kocamda hep ona güler:)) bizimki ağır abi bi kere oflarsam o mesele orda kapanır yapmaz
(2,297 puan) tarafından
Bizde öyleyiz valla Kızım babasına yaklaştırmaz:)) eşimi evde görmüyorum  ki hep işte malesef akşam 2 saat görüyorum
(8,933 puan) tarafından
Aileside benimkine gülüyor ama o umursamiyor aksine onlarla dalga geçiyor bide üstüne yarın öbür gün yaninda olmazsa bugünler için ah vah etmeyin hatta mezarına gelmeyin hayattayken değer vermediğinizin mezarında işiniz yok diye laf sokar
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Alışkanlık olmuş ben değil de o sürekli sarılıyo bazen nefes alamyrm arkamı dönüyrm , arkadan sarılıyor ..

tarafından
Bende nefes alamıyorum ya niye öyle acaba sağlık problemi falan mı varki bizde ben hep arkamı döner eşim sarılır yada ben derim arkana dön ben sarilayim diye
(84 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var sanırım genizimde et var ondan
0 oy
(359 puan) tarafından
Çocuktan önce evet hatta el ele tutusurduk sarilmazsak hamilelik lohusalık derken artık istemiyom sarılmak ya bunaliyorum
0 oy
(1,824 puan) tarafından
O sarılır ama ben uyuyamıyorum öyle afakanlar basıyor sarılma uyucam diyorum malesef en sevmediği huyum ama uyuyamıyorum napim 
tarafından
Bu ben:)
(413 puan) tarafından
Aynı ben
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yatarken kocamı görmüyorum çünki bebeğim ortsmızda yatıyor 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kışın hep beraber uyuyoruz sarılır gece bende nadiren çünkü çok tombul kollarım yetmiyor o sarılınca da ben boğuluyorum önceden zayifken hep sarılarak uyurdu simdj ben kaçıyorum kizceme;) 2. Olcak artık bulamZ beni:D
0 oy
(438 puan) tarafından
Eskiden çocuklar yokken bana sımsıkı sarılır biz hep böyle uyuyalım tamam mı derdi :D şimdi kaçacak yer arıyor çünkü eşime çok sarılıyorum :D :D şimdi gidecem yine yapisacam oda sıcak zaten bı dur dicek :D :D 

Çözdüm artık :D
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Yorumlari okudm herkesin eşi sarılıyor galiba bi benim eşim sarilmiyor  :)) senin es eşittir benim eşim:)) genellikle gece çalışıyor sabaha karşı geliyor evde olduğu gecede benden önce uyur çoğu zaman :)) kızım doğmadan aynı şekilde hic sarilmazdj şimdi de aynı:)) bazen ben salirim ama asla uyuyamam öyle oda uyumaz aynı anda yatağa girersek biraz konuşurz sonra birbirimizi öper iyi geceler dilerz bu kadr :))
(84 puan) tarafından
Herkesin sevme şekli farklıdır şart değil sarılarak uyumak:)
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Sarılarak uyuyamiyorum o da uyuyamaz uyumadan önce sariliriz. Uyukuya gececegimiz an izin alır arkamı donerim ya da  eşim izin alır döner . 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Sarılmıyorum satılmasınıda istemiyorum sevmiyorum ya ben öyle şeyler 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,511 göst.
0 oy
39 cevap 488 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 370 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (261 puan) tarafından soruldu