0 oy
1,506 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar aslında kocam iyi bşridir her yönden. Ama evlendiğimizden beri bu böyle iyi geceler tatlı rüyalar der bi buse kondurur arkasını döner uyuyana kadar video izler. Normalde özelimi kimselere açmam ama çok içime dokunjyo artık. Resmen yalvarıyorum azda olsa konuşalım diye. Kucuk bebeğim var asıl uykusuz kalan benim ama buna ragmen yatakta bı yarım saatte olsa konuşmak hoşuma gidiyo. Yatağa yatmak için giriyoruz gün içinde konuştuk ya herşeyi yapacaklarımızı felan diyor.artık sıkıldım bu durumdanda onu zorla konuşturmaya calışmaktanda. Sürekli bişeyler izliyor tamir ediyo kendine hep uğraş buluyo onlarla rahatlıyor bebeğim 4 aylık. 4 aydır zaten ilgi alaka çok yok hiç yalnız kalamadık. Beni seviyo küsersem gönül alıyo uğraşıyo. Ama bazı haraketleri çok batıyor şaşırdım kaldım

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
o tır şoforu kocası olan kadının postunu okuduktan sonra halime sukrettim bence sizde öyle yapın gereksiz abartıyosunuz bazı şeyleri
(52 puan) tarafından
Kızlar postıçun adı ne. Okuyacağım merak ettim
(17,761 puan) tarafından
Kocam beni aldatiyo tir soforu demistim gbi biseydi
(52 puan) tarafından
Okudum herkes demiş adamın günahını alma. Masum olan bi adam bütğn çamaşırları ortaya çıkarıp özel çamaşırını sepetin dibine iliştirmez. Allah yardımcısı olsun o kızında
(80 puan) tarafından
Çok haklısın valla bahsettiğim kadını bilmiyorum ama
(17,761 puan) tarafından
Ayy nasil midem bulandi ya iğrenc adam
-Reklam-
+1 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım yorgun geliyodur bunlar önemli şeyler değil normalde konusuyosunuz zaten 
(52 puan) tarafından
Canım devlet memuru 6 gün çalışmıyor 1 gün çalışıyor hergün evde anlayacağın ne yorulması
(2,127 puan) tarafından
Ee tamam işte hergün evde konuşcak bişey kalmıyoki emin ol %90 böyledir çiftlerin
(52 puan) tarafından
Ben ona çok düşkünüm ilgiyide seviyorum biraz
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Kiz adam hakli dogruda soylemis yataga uyumaya giriyoruz diye gunduz konus konuscani :))))
+1 oy
(2,014 puan) tarafından
Benim eşimde yatağa girince konuşturmaz gayet normal değilmi yatmak için yatıyosun. Eşimde bütün akşam beraberiz niye o zaman konuşmadın yatağa girince yatılır uyunur der. O yüzden bizde hiç konulmayız iyi geceler diyip birbirimizi öper yatarız
(52 puan) tarafından
Herkesin istekleri farklı işte benimde damar noktam bu oda bilir sinirlendiğimi. Sevdiğimi konuşmayı. İnsan kırmamak adına 10 dakikada olsa konuşur
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Kiz gece uyucak adam ne sohbeti bekliyon
(52 puan) tarafından
Arkasını dönüp 1 saatten fazla  video izliyor. Gün içinde zaten bebekten vakit yok o 1 saati bana ayırabilir. Ben bi kadın olarak ilgi bekliyorum yatalım deyip video izliyorsa ben sorun görürüm bunu
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Normalde konusmuyomusunuz evde yatarken niye konuscaksinizki yemek yerken otururken çay içerken konusmuyomusunuz
(17,761 puan) tarafından
Hımm doğru o zaman haklisin kuzum
(52 puan) tarafından
Hatta bazı şeylerden dolayı son bir aydır aynı odada uyuduk hepimiz. Yeni ayırdık odayı. İlişki zaten yok. Bida konuşmayınca üzülüyorum
(17,761 puan) tarafından
Baya baya kötü ya niye beraber uyuyosunuz onlarla uzuldum sohbet konulari acmaya caliş sevdiği ilgilendigi konulardan
(52 puan) tarafından
Evin diğer odalarında sıkıntı vardı daha yeni boyandı düzeldi
(17,761 puan) tarafından
Hımm Allah yardimcin olsun canım
0 oy
tarafından
Bende çok seviyorum adam uyukluyor zorla konusturuyorum sabah erken kalkcam dağıtma uykum diyor anlamak istemiorum ama ben öle uykum varken o konuşsun bogasim  geliyor telefon oynayıp konuşmuyorsa bende sinir olurum yabancı gibi gir yat iki laf etme 
(52 puan) tarafından
En iyisi öyle yapmak galiba. Ben çok düşkünümdür eşime hata ediyorum demekki
tarafından
Tepkini belli et onun yaptığının aynısını yap bı iki gün öyle dene bakalım belki anlar ben kizdimmi aynı onun yaptığını yaptimmi hemen anlıyor hatasını düzeltiyor ama pekte uzun olmuyor yine eskisine dönüyor
(52 puan) tarafından
En fazla 2 gün iyiler sonrası aynıı
tarafından
Aynen yıllardır hep aynı anca biraz sürat asarsan düzeliyor tam düzeldi diyosun yine aynı
0 oy
(424 puan) tarafından
Dogum yaptigimdan beri 1 aydir yan yana bile yatamiyoruz sohbet edemiyoruz bilmiyorum ne kadar boyle devam.eder
(52 puan) tarafından
Bizim 4 ay oldu bendeki sabırı düşün
(424 puan) tarafından
Normalde.ayri uyuyamazdik hep beraber uyurduk biz simdi boyle oldu insan bir.garip hissediyo sanki hicbisey bidaha eskisi gibi olmucakmis gibi tabiki cocugum daha onemli ama insan esiyle arasini da sogutmak acmak istemiyo
(52 puan) tarafından
Canım yaşadım o dönemleri şuan daha lohusalık dönemindesin o psikoloji bambaşka sabret ama geçecek. Bizim başka sebeplerimiz vardı o yüzden başbaşa kalamadık çok. Sadece bebeğe çok koşunca eskisi gibi çok başbaşa kalınmıyo bşde benim bebe kolikti çok çektim ben. Sabret düzelir
0 oy
tarafından
O kadar yorgun yığılıyorum ki yatağa hiç aklıma gelmemişti kocam konuşuyor mu konuşmuyor mu.. hatta muhtemelen ben dönüyorumdur belki eşimde böyle düşünüyordur..
(52 puan) tarafından
Olabilir herkesin temposu farklı işte Allah kolaylık versin
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende yatak da muhabbeti cok severim ama benim odun da bazen konusur nadir o da bazen o da arka doner uyur bende kendi kendime hisrlanarak uyuyorum sonra canim :) ne kadar usttune düşersek o kadar ters tepiyolar birde 
(52 puan) tarafından
Düşmemek lazım aslında varya
(1,037 puan) tarafından
Bencede kacan kovalanir die laf var ya onun gibi galiba dayanamiyorum ama ben ustune dusmeyim orali olmayim diyorum laf soylucem illa :D
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bu durumdan bende hoşlanmam Allahtan eşim de benim gibidir sohbet ederiz ne bileyim 5 dakika bile olsa. Sen eşine video izleme benimle konuş deyince ne diyor 
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim eşimde tam tersi benim gözümden uyku akar başlar konusmaya bişey anlatmaya Bi sussada uyusam derim oda video izler bende burda takılırım uyku moduna geçincede konuşası tutar bazen cvp vermem uyudu ssanır hemen sonra dalarım zaten :D
(52 puan) tarafından
Rahatlığınıza hayranım. :D
(3 puan) tarafından
Gün içinde zaten konuşuyoruz nebilim gerek duymuyorum yatakta sohbet etmeye ama size tabiki saygı duyuyorum ben biraz odunumdur :D
0 oy
(402 puan) tarafından
Öncelikle Rabbim bozmasın ama benim için bu bir dert sitem isyan adı her neyse o değil asla. Bence şükret senin eşinin sana yaptığını yapmayan adamlar var ya böyle şeyleri lütfen dert sıkıntı etmeyin benim hayatım da hiç. Biri yok senin yaşadığının yatakta öpüp dönüyor ii geceler bile duymadım ben şimdiye kdr adam odun bildiğin zateb bnde alıştım 
(52 puan) tarafından
Allah düzeltsin canım inşallah bi kadın hayatın kargaşasında çok ihtiyaç duyar böyle şeylere
0 oy
(704 puan) tarafından
Canm sen nazla cilveyle al elinden telefonu kapat koy sarıl basla anlatmaya gun icinde ne olduysa falan ne konusmak istiyorsan devamı gelir belki.
0 oy
(80 puan) tarafından
Normalde konusabiliyosaniz şükret bence :)))
0 oy
(178 puan) tarafından
Benim kocamda öyle malesef çok sınır oluyorum bak mesela dün akşam saçlarımı duzlestirdim makyaj yaptım giyindim yakınlaşmak ister diye ama yok şimdide ii geceler seni seviyorum dedi öptü arkasını döndü uyudu önceden böyle deildi 
(52 puan) tarafından
Delirtirler insanı valla. Kendi canları isterse konuşuyorlarda yakınlaşıyorlarda sıkıntı yok
(178 puan) tarafından
Tabi canım orası öyle kafaya takarsam sağlığım bozuluyor bozulacak umursamamaya çalışıyorum napiym alışıyor insan
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Biz pandemiden once  ve o zman hamile degildim. Her aksam konusarak uyurduk. Bebegimiizn olacaguni falan dusunrek hayal ederek. Cok sukur rabbim nasip ettj. Carsamba dogumum var. Onun disinda baska bisey konusmak gelmiyor aklima. Ve landemi suresinde de zaten esim 3 ay ucretsiz izindeydi. O ara ev aldik vs. Onun stresi onun konusunu konustuk. Simdide bebek gelonce hayatimiz nasil sekillenecekz ona yetebilecek miyiz .? Onu konusuyoruz azbisey. O da heraksam degil. Yani bunlar takilacak seyler degil ya.. Ben konusuurm konjsuurm cvp vermez kizarim. Heraksam.bana nazar duasi okudugu icin . hep o beni okurken konusuyormusum :) bi okutmadin der. Falan oyle gecer gider. Sorarsam cevp verir iste. Bakalim sizin. Bide bebe var biz bebe gelimce napacagiz. Sende uyu dinlen canim. Evdeymis esin surekli zaten . herseyi beraber yasayimca ne konusabilirsin, oaylasabilirsin ki 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşine katılıyorum 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 398 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
0 oy
54 cevap 1,674 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu