0 oy
1,143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,082 puan) tarafından

Kızlar kızım biraz önce dolabı açıp deterjan kutusundan bulaşık makinesi deterjani almış Bende bulaşık yikiyodm gormedm ses çıkarınca gordm hemen elini yüzünü yikadm şu verdm çok korkuyorum zehirlemjs midr :(( 10 aylık bu arada

32 Cevaplar

+4 oy
(914 puan) tarafından
Zehirlenir hemen götürün eşin bir şey olmaz diyor yesin bakam bi tane oluuor mu olmuyor mu görsün 
(4,158 puan) tarafından
Yav milletin esi ne rahat arkadas benimki de bugun takmis ccgu dr goturelim agzinin kenarlari arada kizario dio alerjimi dio. 9 aylik her buldigu halti agzina sokuo koca koca seyler beyaz tenli hassas hemen kizario. Onu bile dert edio g:)gecende de dio bu ccgun karni cikmis gobegi cikmis gibi
Eee kilo almistir dedim aylik kontrl zamani. Gelmek uzere dedim bi alerji oluo kidesi sismesin dio yok daha neler deidm
(914 puan) tarafından
Bizim ki de beyaz tenli ve çok hassas inan çok zor oluyor alerjik astımı var:) ahaha yerim onun göbişini
-Reklam-
+1 oy
(10,339 puan) tarafından
Bunu buraya yazma. Hastaneye götür. Eşim götürmüyor ne hem. Yavruna bir şey olsa için rahat eder mi. Çağır taksiyi bas git. Kimisi cidden üremesin eşin için diyorum sorumsuzluk bu ya
0 oy
(7,238 puan) tarafından
Hastaneye götür bence
0 oy
tarafından
Hastaneye götür canım. Aynısı görümcemin başına geldi. Bebeğinin midesini yıkadı 2 gece kadar hastanede yatırdılar 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Hemen hastaneye götür buraya yazmakla vakit kaybetme.
(1,082 puan) tarafından
Eşim bisey olmaz diye götürmüyor
(3,535 puan) tarafından
O eşine bi tane yedirsene Allah aşkına ne ******** ya!!!! 10 aylık bebe diyosun kardeş 10 aylık
(7,238 puan) tarafından
İçinde kimyasalı kuvvetli olan bişey bulaşık deterjanı. Temizlikte eritip kullanıyorum beni bile zehirliyecek. Bide bebek yemiş bunu yani bişey olmazi mi var bunun ara ambulansı götürmüyorsa
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ne diyorsun tabiki doktora götür hemen çok küçükmüş daha Allah korusun midesi boğazı falan tahriş olmuştur
0 oy
tarafından
Koş koş acıle gotur ne yedıyse al elıne koş yanar mıdedı
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Gecen benim kızımda ucundan bira, koparmış ağlamaya başladı sonra kustu hemen birsey olmadi cok az gelmis ağzına ama tadı gelince ağladı bende kucağıma aldım elini yüzünü yıkadım kustu rahatladı doktora götürmedim ben hepsini mi yedi mi 
(1,082 puan) tarafından
Ama kusmadi
(1,082 puan) tarafından
Sanırım tam yutmamisti agzindaydi denedm kusmadi
(2,471 puan) tarafından
Canim bem ağzındaki kalıntıyı elimle aldım o ara öğürdu  zaten kafasını aşağıya tuttum kustu kustuktan sonra su verdim şükür bir rahatsızlığı olmadi ondan götürmedim kusmadıysa zehirleri bilmiyorum 112 yi ara anlat onlar seni yonlendirir
(2,471 puan) tarafından
Şimdi kuştur sen onu parmağınla dene bence
(2,471 puan) tarafından
Canim kustur  dedim ama oda tepkimeliymiş kimyasal madde tekrar boğaza geleceği için yakabilirmiş benimki o anlık refleksle küstü kendisi sen acile götür mide ve bağırsaklarda sorun olabilir yaziyo
0 oy
(915 puan) tarafından
Hemen acile gidin bu asla bişi olmaz denilecek bişi değil o aşırı kimyasal içerir hemen götürün olmasa bile bisi
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Eşin götürmüyorsa 112yi ara hemen götür hastaneye.
0 oy
tarafından
Kimyasal olduğu tehlikeli acile götürün 

Geçmiş olsun 
0 oy
(119,280 puan) tarafından
hastsneye gittiniz dimu durumu nasi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Götür hastaneye ne olur ne olmaz 
0 oy
(17,731 puan) tarafından
Hemen acile götür kimyasal lütfen 
0 oy
(12,989 puan) tarafından
Şaka mı eşin ? Mutlaka götür götürmem derse ambulansı ara zehirlenmeye karşı 112 çalışanları eşin gibi duyarsiz davranmaz. Zorlaya zorlaya o deterjanlari eşine yedirmek lazım 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Esin götürmüyor diye sende eşini dinleyip buna göz mü yumuyorsun şaka mısınız sizler ya ağır kimyasal o Allah korusun ama ölmese bile organları mahvoldugunda bu işin geri dönüşü olmayacak cidden üremeyin Allah rızası icin Allah kitap muhammet peygamber aşkına üremeyin 
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Kesinlikle kusturma ve hiç bir besin verme su da dahil. Beni. Kızım çamaşır suyu içmeye kalkti kaptifim gibi götürdüm 24 saat müsaade altında tuttular serum verdiler . Yıkamadan midesini koku derinden gelmiyor diye ama goturmelisin kesinlikle sonucta kimyasal zehirler Allah korusun 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
112 yi aradınmi bebeğin durumu nasıl 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Merhaba nasil oldu bebeginiz umarim hastahaneye goturmussunuzdur
0 oy
tarafından
Çok ciddi zehirlenme olabilir hemen hastaneye götürün lütfen 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.