0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Selam kızlar. Cinsiyeti öğrenmeden önce eminim her annenin içine bir şey doğmuştur kız ya da erkek diye. Hissettiğiniz mi oldu yoksa farklı mı çıktı cinsiyetiniz:)

15 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Benim ilk bebeğimde kız istiyordum ama içimden hep erkek geçiyordu ne kadar kız desende dilim içimde bi his erkek diyordu sonuç erkek:) 
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
İçimden hep erkek olcak gibi doğuyor ama doktor 17haftaligiz hala kesin bişey söylemiyor erkek gibi diyor sadece
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla sabahta buna benzer bi post vardı. Ben ve çevremdekiler hep kız dediler ama erkekmiş. Çok kız istiyordum ama hep hayırla sağlıkla dedim hala da öyle diyorum 20. Haftada detaylı ultrason var diyorum belki kızdır. 16 +0 da erkek dedi 
0 oy
tarafından
Kız istiyordum hiç içimden erkek geçmedi kız hissediyordum kız oldu annelerin hisleri gerçektir 
0 oy
(108 puan) tarafından
İlki kız çok ciddi erkek bebek baskısı gördüm hamile olmama bile mutlu olamadım... Doktora gideceyimiz günün öncesi çin takvimi falan hepsinde kız söyledi ben o gece karn ağrıdan uyuyamadım tamam kızım var dedim yine aynı şeyleri yaşamaya kendimi hazırlıyodum (ben kızım olsa üzülmezdim fakat çok baskı gördüm aynı şeyleri yaşamaya hazır değildim) gitdim ve erkek dedi çok mutlu oldum .... Ve gecesunde dedim ya çin takvimi falan hepsi kız dedi ama ben kendime kız desemde içinden sanki erkekmiş gibu geliyordu bide rüya gördüm erkek diye
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Doktor hamileligimi söylediğinde %100 emindim erkek olacagindan hatta doktora direkt dedim oğlum gelcek hazırlığımi ona göre yapcam diye herkes diye çoğu insan dalga geçti sen öyle istediğin için öyle hissediyorsun diye halbuki istediğim için değil hissiyatim çok kuvvetlidir 12+1de net erkek olacağını öğrendim şuan 26+0im az kaldı insallah
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bende ilkini hep erkek istedim abi olsun korusun kardeşlerini diye benim abim yoktu arkadaşlarıma ozenirdim ondan erkek istiyordum ama hep içimde kız hisskeri vardı o kdr emindim ki kız olacağına hatta cinsiyetini öğrenmeye giderken hocam kız mı dedim baktırdın mi ki kız olduğunu biliyorsun hissediyorum dedi güldü doğru hissetmissin kız dedi oğlumda ise hiç birşey hissetmedim 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
İlk gebeligimde bişey hissetmedim kız veya erkek. Ama.ruyamda kız.oldugunu gördüm kız doğdu. Doktorlar bana kız deyince de hiç garipsemedim hemen kabul ettim evet kız dedim 

İkinci gebeligimde erkek hissettim. Doktorlar başta kız dedi ama rüyamda bir kadın oğlun olacak dedi. Detaylıya girince erkek olduğunu gördük. Rüyalarım çıkıyor galiba :)
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğim an içime kız doğdu kızım oldu :)
0 oy
tarafından

İkizdi benimkiler 2 yaşındalar şimdi şükür doktor birine kesin kız dedi diğeri göstermiyor dedi hep o da kesin erkek diye aşırı inanmıştım rüyamda falan görüyordum ama bi kaç hafta sonra ikisi kesin kız dedi doktor şükür ki sağlıklı ve iki yaramaz kızım var hislerim o yüzden kuvvetli değildir :D

0 oy
(5,132 puan) tarafından
1 defa bildim 2 defa yanıldım
0 oy
(54 puan) tarafından
2 hamileliğimde de yanıldım. İlkinde erkek hissettim kızım oldu. Bu sefer kız gibi hissettim erkek olacak Allah'ın izniyle. :)
0 oy
tarafından
Kızımda erkek hissettim kızım oldu oğlumda kız hissettim erkek olacak inşallah:D net olamadım ben yani 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
3 cocugumdada ne hissettiysem tam tersi çıktı 
0 oy
(441 puan) tarafından
Ben hep erkek hissettim erkek oldu :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 487 göst.

380,202 soru