0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Nasıl geçiyor kızlar, 

23 hafta geçti bile, detaylı ultrasona gireceğim yarın normalde 2 hafta önce girmem lazımdı ama doktor hastaydı, 

Çok zor günler geçirdik haberleri izlemekten kafayı yemiştim.... Rabbim tüm vefat edenleri cennetle sevindirsin  

4 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bende 27 oldum şükür 
(5,132 puan) tarafından
Aminn
Hepimiz inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bizde 21haftamizdayz canim 20+3 .yavasdan agirlasmaya basladim  karnimda bogurlerimde agrilar oluyor.bas agrilarim oluyor bide geceleri hiiic uyuyamiyorum( bizde 22tamamnda doktorum gel dedi detayliya insAllah guzel haberlerle geliriz
(5,132 puan) tarafından
İnşallah inşallah Rabbim kolaylıklar versin
0 oy
(978 puan) tarafından
Bizde 22 olduk bugun allah bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin elem keder gostermesin herseyin en guzelini yasarlar insallah.18den sonra kilo almaya basladim sustim zaten kilolu basladim hamilelige simdididen 7 8 aylik gibi gorunuyorum 74 kg oldum :'( uzuluyorum ama yapacak biseyde yok.kemik agrilarim var bu hafta cocuk buyuyomus yukarida cikcakmis gobegimi asagi cekiyolarmis gibime geliyo sizdede oldu mu
(978 puan) tarafından
Bacak arama yastik almayinca uyuyamiyorum kalca kemiklerim batiyo gibi oluyo sizdede var mi bu asagi cekmedir kalca agrisidir bebek asagida mi durcak acaba cikmiycakmi yukari anlamadim.asagida kalinca cok zor geciyo son aylar diyolar surekli tuvaletin var gibi geziyomussun yurumekte zor oluyomus 15 gun var daha kontrole cok soru birikti
(5,132 puan) tarafından
Aminn. Ben de kilolu başladım. 3.bebeğim ama 1 kg aldım şimdiye kadar zaten almamalıyım.
Ama rahmimde eski sezeryan yeri geriliyor hissediyorum. Karnım da baya yüksek buyuyor Rabbim hayırlısyla doğmasını nasip eder inşallah
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Güzel duana çokca aminnn  ಥ⁠‿⁠ಥ

Hamileliğin en rahat haftaları benim için bu haftalardı 
(5,132 puan) tarafından
3.olunca  sezeryan ağrısı hissediyrıun rahmimde

Biraz tedirgin oluyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma1996 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy