0 oy
428 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (471 puan) tarafından
Kizlar gecen agrim var diye bahsetmiştim karnimin sag tarafinda kadin doguma gittim beni genel ceraha yonlendirdi genel cerah hemen ameliyat olmam gerektigini apandisittim patlamak üzeri oldugunu soyledi hemen olmasan sende bebeginde ölürsünüz dedi 25 haftalık hamileyim beni ambulansla ilce hastanesinden ilin hastanesine gönderdi  merkezdeki hastane bana ultrasindan bakti kandan bakti Mr bille çekildim hiç bir sey cikmadi allaha şukur o doktor yüzünden hastanede 4 gun boşu boşuna yattim ve nerdeyse ameliyat edilecektim hic bir seyim yokken agriminda sebebi idrar yolu enfesyonuymuş çok şükür taburcu oldum yeni evime geldim 

Simdi aklimdan o doktoru şikayet etmek geliyor  etsem mi etmesem bi kararsiz kaldim  

8 Cevaplar

+1 oy
(4,970 puan) tarafından
Çoğu insanın apandisiti böyle gereksiz alınıyor. Abim de ameliyat oldu ama hiçbir şeyi yoktu. Ben fmf hastasıyım atak geçirdiğim zaman hastaneye gidince direkt apandisit diyorlar. İyi yine başka hastaneye yönlendirmiş kendisi almamış direkt
(471 puan) tarafından
Aynen canim doktor ameliyat yapamazmiş raporluymuş biz sonradan ogrendik demem o ki eger raporu olmasaydi bosu bosuna apandistimi alacaklardi
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
apandisit ciddi bisi ama demekki bilememis ve ihmal etmemos baska yere sevk etmis sikayetlik bisi yok bemce gecmis olsun
(368 puan) tarafından
Öyle şey olsa başhekim müdale eder
Eminim
oyle problemli biri dr luk yapamaz zaten
(368 puan) tarafından
Aynen başhekim bunun sorumluluğunu almaz
(471 puan) tarafından
Hiç bir mudahele olmadi bunlari yasadim ve ben buranin yabancisiyim  bahedince yasadigim olaydan hangi doktor seni muayene etti diye soruyorlar filan doktor mu evet deyince herkes o doktor çoku kişiye ameliyat olacan diyo ve bir seyleri cikmiyor dendi
demekki birilerinin canini sıkmış yoluna tas koymus herkeze batmis o dr oyle biri olsa o hastane onu 1 dk calistirmaz
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Amilyat olsaydin şikayet ederdin ama olmamızın ki ve estsin bile bişey çıkmaz yani kendini yorma bidahada orda muane olmasin
0 oy
(978 puan) tarafından
İste o yuzden bicak altina yatmadan iste kurtajdir bilmemnedir tek bi doktorun lafina bakmamak lazim kulaklarimiza küpe olsun 
(471 puan) tarafından
Kesinlikle canim esimede aynisini söyledim demeki neymis tek doktorun lafina kalınmamaliymiş
0 oy
tarafından
Bence şikayet et sen başka doktora gitme fırsatı bulmuşsun demek ki o seni doğru şekilde muayene etmedi başkalarına da aynı şeyleri yapacak belki başkası da hiç bir şeyi yokken o doktora güvenip panikle boşu boşuna ameliyat olacak insan hayatı bu yanlışlık olur ama böyle büyük yanlışlara izin verilmemeli başkalarının hayatı için ben olsam kesinlikle şikayet ederdim
(471 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum dedim ben kurtuldum belki başkasinin canı yanacak
tarafından
Aynen öyle zaten illa doktoru atacaklar diye bir şey yok ben GATA da bir hemşireyi şikayet ettim eşime ilaçları karıştırdı yanlış ilaç verdi şükür eşime bir şey olmadı ama bile bile yanlış ilaç verdi uyardık o kadar sağlık bakanlığına şikayet ettim GATA daN mail attılar hemşireyi uyarmışlar falan bişiler işinden atmamışlar zaten amacım atılması değildi aynı hatayı yapıp başka hayatlara sebep olmamasıydı
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Kasık ağrısıyla giden küçük çoçuklara bile apensidin patlamak üzere hemen ameliyat olmalı diyib ameliyat eden dr. Lar duydum. Apandist konusunda güvenmiyorum. Verilmiş sadakan varmış. Bu güne Şükür.
(471 puan) tarafından
Aynen cok şükür ki ordaki doktorum emin olmadan ameliyat yapamam bide hamilesin iki canim var somucta Allah razi olsun gozetim altinda tutu hertulu tahlili yapti Mr çekti ve bana dedi ki apandis ve ya baska organinda herhangi bir sikinti yok dedi inanabiliyormusun eşim durum nedir diye sormaya gitmiş demişki kardeşim açik konuşacam bir deli bir kuyuya tas atti bizde cikarmaya çalişiyoruz o doktor apandist dedi biz goremedik 3 doktor bakti bana ama mecbur yatisinizi yaptim takip edecem eger yuzde yuz emin olmadan gonderemem bu sefer bir sey olursa başimiza patlayacak dedi. Kii çok hakklı
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bi zamanlar banada rahimde.kist var ameliyat dedi kadin dogumcu hemen aliyodu giris yap dedi sonra  daha uzman bi doktora gittim 3 bucuk ay o ultrason senin bu emar benim şu kan sonucu senin savruldum durdum sonuclarida aldim sonucc == kizim kistin mistin yok senin git olduu 
(471 puan) tarafından
İste bazi doktorlar nasil doktor oliyor gercekten ben şaşiriyorum banada apandisit tin falan yok dedi herhangi bir sorun yok enfekdonun var hamilesin karnin baskı yapıyor o yüzden bu agrin dedi
(2,687 puan) tarafından
Ben bide uzuldum agladim o kadar kii kistim var da cocugum ondan olmuyor diye olmayan kistime agladim :(
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Apandisit öyle sadece ağrı yapmıyor malesef iyiki başka hastaneye gitmişsin kusma baş dönmesi ateş patlamaya kalksa hepsi oluyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 395 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 570 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 678 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,624 cevap

34,781 kullanıcı

...