0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (7,747 puan) tarafından
İçim paramparça olur ama gözyaşım gelmez

Bilmiyorum küçükken ben ağladığım zaman benle dalga geçerlerdi şunun ağzına bak nasıl ağlıyor filan ben hep ağlamaktan utanmışimdir 

Psikolojik mıdır acaba yani şu depremde bile içim param parça oluyor ama aglayamiyorum.⁠·⁠´⁠¯⁠`⁠(⁠>⁠▂⁠<⁠)⁠´⁠¯⁠`⁠·⁠.

15 Cevaplar

+3 oy
(9,010 puan) tarafından
Ayyy ota b.oka ağlarım çok sulugözüm... Uzulunce ağlarım kızınca ağlarım çok mutlu olunca yine ağlarım 
(7,747 puan) tarafından
Ahh keşke bende öyle olsaydım aglayamamak çok kötü
(8,330 puan) tarafından
Balık mısın yengeç mi :)
(1,140 puan) tarafından
Ben deeee sulugözüm.sadece en başta annemin sonra diğer insanların yanında ağlayınca acirlar diye ağlamam tutarım kendimi.ama tekken her şeye ağlarım yengeç burcuyum :)
(9,010 puan) tarafından
Yengeç im :D
(8,330 puan) tarafından
Ahaha hiç şaşmaz bende balıgım :))
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Aglayamiyorum çekiniyorum bende. Ağlamamak için kendimi çok tuttum . Farkında olmadan bir kaç defa gözyaşlarımın geldiğini farketttim rabbim vefat edenlere rahmet etsin . İnşallah hepsi cennetin en güzel yerinde olurlar
(7,747 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ben asla tutamam kendimi,üzülünce,sevinince,korkunca,kızınca ilk tepkim ağlamak olur.
(7,747 puan) tarafından
Keşke bende aglayabilsem
(2,136 puan) tarafından
Ağlayınca rahatlıyorum ama yoksa insan patlar o kadar derdi biriktirerek.
(7,747 puan) tarafından
Aynen ağlayınca rahatlıyor insan
0 oy
(1,369 puan) tarafından

Bende son yıllarda aglayamiyorum. Çok ağlardım eskiden sonra bir hocam çok güzel bir nasihat verdi dedi ki ağlamanın kıymeti olsun. Herşeye ağlarsan bu zaten herseye ağlar derler aglamani kimse umursamaz. Eşim de bile farkettim bunu. Şimdi çok az agladigim için agladigim zaman eli ayağına dolaşıyor. 

Senin de psikolojik bence. Bir filmde görmüştüm kadın en kötü durumlarda bile aglayamiyordu annem küçükken aglamama asla müsade etmedi nasıl aglanir onu bile bilmiyorum demişti. Yani üzücü bir durum. Çok ağlamak da iyi değil ama hiç aglayamayan insanlara daha çok üzülüyorum. Onlar bütün fırtınalarıni içinde tutuyor 
(7,747 puan) tarafından
Malesef ki öyle içim parçalanır ama aglayamam
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bende önceden çok ağlardim ama artık içim ağlıyor ama gözyaşlarım gelmiyor .⁠·⁠´⁠¯⁠`⁠(⁠>⁠▂⁠<⁠)⁠´⁠¯⁠`⁠·⁠.
(7,747 puan) tarafından
Aglayamamak çok zor ağlarsın için rahatlar ama aglayamamak çok kötü
0 oy
(16,017 puan) tarafından
Bende aglayamiyorum. Sadece cok cok dolacam öyle ağlayacam. Şu deprem olayında sadece 1 kere ağladım onda da yalnızken ağladım 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Benimde göz yaşım akmazdi ama ağlarım çok üzülüyorum herşeye 

Cennet kusumu soğuk kapıların arkasında hayırlı haberler beklerken göz yaşlarımin aktığı farkettim 
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Ağlarım çok duygusalim :(

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Herşeye ağlarım ben ya çok sık olur bu sinirlenince uzulunce korkunca gözyaşim patir patır dökülür ama iyiki ağlıyorum ağlayınca bu rahatlama geliyor
0 oy
tarafından
Ben ağlayangillerdenim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Zaten cok hassas biriydim.hamile oldugumdan duygularim daha bir karışık oldu.bebegim hareket ediyor agliyorum bebek videosu gorup agliyorum .dun ablamla gonrtulu konusuyorduk güldügüm yerde aglamaya basladim sjsj ablamin oglu 10aylik acikmis o yuzden aglamaya basladi ablamda sizle 5dk konussun sonra doyirurum dedi  salya sumuk agladim zor sakinlesdirdiler )) anloyacagm herrr seye agliyorum sevinince uzulunce herbiseye .
0 oy
(163 puan) tarafından
Depremi yaşadım gece uykudan uyanıp çocuklara koşmak çocukla karda soğukta rezil olmak bir de benim ev Ankara'da depremde 10 gün önce eşimle anlasamadm bosanacam die geldim yuvam yıkılacak aynı zamanda 30 haftalık hamileym bunca şeyin içinde eşimden duymadığım kalmadı da çocuk hasta öldü günlerdir perişanik  ama dönük gibiyim bir damla göz yaşı gelmiyor aglayamiyorm aglamadm da 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Duygulanmam yeter bi bakarım iki gözumden birden yaş iniyor

Hele ki depremden sonra
0 oy
(295 puan) tarafından
Ağlarım genelde biri çok üzerime gelince uzulunce falan ama bu tür şeylere hıçkıra hıçkıra ağlarım günlerce agladim her dk ağladım kimsemi kaybetmedim ama binlerce insanımizi kaybettik bı kanadım kırık gibi bu acı kalbimden cikmicak gibi neye kime kizacagimi bilmiyorum ama her görüntü beni paramparça etti....biz o gece memleketteki arkadaşlarımız ile wp gurubundan  artık istanbula ve memleketimize Adıyaman'a kar yağsa çok yağsa o kadar çok yagsinki gerekirse iki hafta ise gidemeyelim  kuraklık olmasın diye kesinlikle kuraklığa çok üzülüyorum. O gecenin sabahında memleketime memleketlerimize buz gibi kar yağdı kar ile beraber kefen yağmis neymiş bu rabbim ne zor bir imtihanmis
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yapı meselesi de olabilir.jnsan ağlayınca rahatlıyor gerçekten.burcun ne merak ettim

İlgili bir soru bulunamadı

380,379 soru

11,389,158 cevap

34,894 kullanıcı

...