0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Günaydın güzel anneler 1bucuk yasinda oglum var ve uyku konusunda cok ciddi anlamda zorlaniyoruz geceleri uyumuyoruz malesefki bu zorlugun yaninda bide hamileyim yaklasik 1hafta sonra sonra dogumum var hamile olmasam bu kadar zorlanmayabilirdim ama bu durumda cok zorlaniyorum kendi gücüm kalmiyo haliyle oglumda beceremedim desteksiz uyumayi bide esimin ailesiyle bir yasiyoruz takdir edersinizki bu konumda cokta tam kendi istediginiz gibi büyütüp egitemiyosun hem bi karisma oluyo ama yeni dogan bebegimde böyle olsun istemiyorum desteksiz uyuyabilsin istiyorum bunu başarabilen banada yardimci olabilirmi

2 Cevaplar

0 oy
(1,035 puan) tarafından
Esinin ailesinden birileri baksin cocuga hamileymissin hamilelgin son zamanlari zaten yeteri kadar zor 
(13 puan) tarafından
Kaynanam rahatsiz ne yazikki bide oglum cok hareketli normalde bakkala gidicek olsa bile şıpır şıpır gidip gelmek zorunda kaliyorum cünkü yetişemiyo cocuga ona bakicam diye ayaklari birbirine dolaniyo düşücekmiş gibi oluyo rahat rahat emanet edemiyorum ne yazikki yaslilik hali bisey diyemem tabi biz o yaslarda nasil oluruz bilemem benim kendi annemde calisiyo her zaman yanimda olamiyo malesef
(1,035 puan) tarafından
Anladim canim
-Reklam-
0 oy
(2,302 puan) tarafından
10 aylıkken kendi kendime becerebildigim kadar uyku eğitimi verdim şuan 16 aylık yatağına koyuyorum kendi başına uyur . İlk başta gece beslenmesini kestim sonra sallamayi bıraktım asla da ağlatmadm ağlayacak olursa kucağıma alip piş piş yaptım biraz daha zaman geçince yatağından kaldırmadan piş piş yaptım sırayla sonra ağlayacak olursa ben burdayım yat annecim falan diyerek . Tabi ben herkesten uzağım kendi bildiğim şekilde yaptım ama aileler işin içine girince bu pek mümkün olmuyor çünkü her şeye müdahil olalım istiyorlar. Misal kızımın uyku saati 9 annenne babannne gördümu değişiyor onlar daha uykusu yok diyor ağlasa hemen kucaklarina alıyorlar sonra düzeni şaşıyor illaki 
(13 puan) tarafından
Oglumda demek istiyorum bende acikcasi böyle seyleri ama iste olmuyo ben hamileyim diye memeden kestim gece beslemicektim kaynanam sütle cici bebe ver gece falan dedi acikirsa seni istemesin dedi nerden yaptim bilmiyorum simdi uyusa uyansa bile eli direk biberonu gösteriyo oglumun alisti iyice vermeyince agliyo esimin isi agir malesefki onuda uyandirsin istemiyorum evde rahat degilimki gecip salonda baska yerde avutabilim cocugu aglasa bile esimin kıskanclıgı ne yazikki en üst seviyede kardesinden kiskaniyo beni gecenin bi saati ikimizi ayakta görsün kavga ederiz sonra pisman olur ama benimde sabrim bi yere kadar bu konuda onuda gectim kaynanam hemen yanima gelir noldu biseymi oldu diye alir cocugu komple uykusunu kacirir ben biberon verdirmek istemezken o verdirir falan filan bir olunca ne yazikki baya bi zor oluyo ama mecburiyetimiz var iste kimse bir oturdugumuzdan memmun degil aslinda ayri olsamda arada bi gelseler gene göz yumarim ama gec uyutmaya falan ama nerdee
(1,035 puan) tarafından
Afedersin canim ama kaynindan kiskaniyo madem ayri ev tutsun. Benim kayinavlidemde bi kere aldi cpcugu cekti elimdem yeni dogmustu ben susturamadim boyle ondan sonra cocuk daha beter agladi herkes toplando basimiza falan ben bagirdim cocugumu alabilir miyim diye. Sanki bana yetersizmisim muamelesi yaptilar gorumcemle ikisi ama tavrimi koydum ne sallamasina izin verdim ne baska biseye uzagiz ama biz
(13 puan) tarafından
Mecburiyemiz iste kuzum tabikide istiyoruz ayrilmayi böyle sorunlar yasmamayi ama kayindeperim yok malesefki birakmis gitmis evin babasida esim olmus kardesi vurdum duymaz Allah herkesin rızkına kefil tabikide ama simdi biz ayri eve ciksak kaynanamin gözünde iki ailede ac kalicak acikta kalicak oluyo gecimeyiz sizde bizde oluyo malesefki kaynim diyorum o zaman alir sorumlulugu üstüne mecbur kalinca diyorum oda evlenmicekmi birikim yapmasinmi diyo evlenmeyede hic niyeti yok velhasil kelam mevburiyetimiz bu iste malesefki benimde oglum düsse yada bi yerini bi yerine vursa benden önce kaynanam almaya calisir ama birakmam ben cunku onda daha cok agliyo ben alinca kucagima sakinliyo hemen oda kiskaniyo benim cocugumu bendem
(2,302 puan) tarafından
Eceninannesi. 10 aylıkken çıkardı ilk dişini . Biraz iştahsız oldu birazda haliyle Mızırtısi oldu ama öyle yormadi gece düzeni hiç bozulmadı şükür
(1,035 puan) tarafından
Yaa ne guzel benimki de on aylikken cikti ama bu ust dislerindeyken cok huzursuzlandi sakinlestiremedik. Bi yerde okumustum anne sutu dis agrisini kesiypmus bebeklerde diye. Bende verdim emdi ama geri yatirdigimda yatalim mi dedim tamam demisti hani memede uyumadi yani ama gene de alisti iste

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 142 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
25 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annesinin Umudu (772 puan) tarafından soruldu

384,756 soru

11,508,964 cevap

35,167 kullanıcı

...