0 oy
670 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,148 puan) tarafından

Kızlar granit tencere takımı alacagım var mı önereceginiz veya kesinlikle önermiyceginiz bir marka model? Bunu almayı düşünüyorum var mı kullanan memnun olan?

image

28 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Taç alma derim başka da bilmiyorum bacim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Burda aylardır Karaca lanetlenıyor görmedin sanırım valla şahsen Karaca dıyınce bı uzak duruyorum burdakı yorumlar sayesinde :D marka model onerım yok 5 yıllık evlıyım en uygun gelen celil tencere setini alıp gecmıstım ömrunu doldurmak uzereler bende yeni alıcam ama set degıl tek tek alıp kalıtelı almak istiyorum demır dokun ıstıyorum en mantıklı ve kalıtelı olan o ömürlük 

0 oy
(683 puan) tarafından

Karaca'nın tencereleri iyi olmuyor diye biliyorum canım yani etrafımda kullananlar memnun degil alacaksan tacın korkmazsınkileri al derim ben pier cardin almıştım ama daha hiç kullanmadım çeyizime almıştım 3 sene oldu inşallah Allah nasip ederse bu sene kullanırım :) annem kahramanlar markanınkini almıştı oda modeli aynı böyle ama kaliteli yeni aldı tek tek aldı set degil de aynı takıma göre tamamladı büyügü küçügü fln 

(1,148 puan) tarafından
Bendede kahramanlar vardı çizildiler o yüzden yenisine bakıyorum ama snaırım biz iyi kullanamdık :D
(683 puan) tarafından
Annem tahta kaldıktan başka kaşık kullanmaz birde makinaya kesinlikle atmaz canım bende de var üçlü granit tenceresi herkes yeni mi aldın diyor 3 sene oldu ama ben her zaman ya siyah yada pudra dan yanayım :)
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Kesinlikle karaca önermem diyecektim ki attığın resimde karaca. Ama bu nasıl bilmiyorum da Hani şu beyaz çilli modeller var ya granit onlardan kesinlikle uzak dur. Çevremdeki herkes ondan aldı ben dahil hicbrimiz memnun değiliz. Altı hemen karariyo. Kenarları da öyle.
(1,148 puan) tarafından
Bendede onalr vardı kötü oldu o yüzden yenisine bakıyorum teşekkür ederim
0 oy
(763 puan) tarafından
Karaca alma canım bende aldım ama bi sene olmadan tavası kötü oldu pembesini almıştım bende sözde granit olarak 
0 oy
(112 puan) tarafından
Emsan alma derim .Benimkiler 1 yılda bozuldu kenarları sarı oldu çıkmıyor. 
(1,688 puan) tarafından
Bende Emsan kullanıyorum 3 sene olacak çok şükür hiç bı sorun yaşamadım canım.
(2,282 puan) tarafından
Benimki emsan 4sene oldu taş gibi kiz ben memnunum
0 oy
(688 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır ben kullanıyorum kulplari hep sallanıyor 
(5,373 puan) tarafından
Bnmkide kulpu çıktı çok ağır yamuldu hep karardı vala aynen pismanlikmis
(688 puan) tarafından
Mesan çelik tencere güzel ama en iyisi korkmaz
0 oy
tarafından
Karaca'nın biodiamond serisi iyi canım benimde evde var çok memnunum sürekli kullanıyorum ama çelik tencereleri iyi değil gerçekten. 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben Schafer kullanıyorum çok güzel baya kaliteli dayanıklı madem alacaksın iyisini al derim 

(1,148 puan) tarafından
İyisi dediğiniz hangi model
(1,893 puan) tarafından
Fotoğraf atıyorum canım
(105 puan) tarafından
Kesinlikle bende 3 yildir evliyim hala çok sağlam kullanıyorum ve çok memnunum
0 oy
(592 puan) tarafından
Karaca'nın buna benzer bı takımını kullanıyorum canım benimkinde kepçeler değil de 3 lü kelepceli kek kalıbı vardı bayadır kullanıyorum çok memnunum dibi bile tutsa hemen çıkıyor bir sorun yaşamadım ben
0 oy
(3,903 puan) tarafından
2 yıl önce  eşim  reklamlarinda görmüş  bana bir sürü  şeyimi  karacadan aldirdi. Karaca emsan ayni zaten. Keşke almaz olaydim. Hepsi mahvoldu dikkat etmeme rağmen. Bence karaca da emsan da alma.
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Yengem karaca aldı hiç memnun değil daha iki sene oldu mahvolmuş şekilde ben 4 yıldır Emsan kullanıyorum daha hiç bir şey olmadı 
0 oy
(11,299 puan) tarafından
Karaca'nın var bende gri olanlar içi hep yemek şeyi kaldı salça mi desem ne desem halbuki her kullanımdan sonra muhakkak cif ve camasir suyu yaparım biri de cisildi hadi o benim hatam diyorum blender kullandım ondan oldu ama renk değişmesi benim hatam değil kesinlikle yemek pişirmek için alıyoruz 
0 oy
(244 puan) tarafından
Ben emsanin kini kulaniyorum cokda memnunum 2 yıl oldu hiç sorun olmadı arada makineye de atıyorum 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
eger bütçe sıkntın yoksa kesinlikle korkmazin yada hisarin tencerelerini tavsiye ederkm benim korkmaz celik tencere setim var aşırı memnunum ama param olmadigi icin granitini alamadim granit olarak taç aldim ama korkmazin marka ve kalitesiyle yarışamaz asla o derece karacayi da pek kimse tavsiye etmiyor canim
(1,148 puan) tarafından
Korkmaz ve hisar hangi model
(1,170 puan) tarafından
korķmaz steama suzgeclik 8 parca olan  celik tencere
(1,170 puan) tarafından
korķmaz steama suzgecli 8 parca olan  celik tencere
(1,148 puan) tarafından
Çelik tencerem var canım granit bakıyorum
(1,170 puan) tarafından
arkadasim granita olan serisini kullaniyor korkmazin cok memnun ona da bakabilirsin
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Sakin emsan karaca alma ben emsan almistim ceyizime disi hep soyuldu rengi atti 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Karaca almayın dost tavsiyesi 
0 oy
(415 puan) tarafından

imageneredeyse 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum hisar tavsiye ederim 

0 oy
(1,877 puan) tarafından
ben bu seti aldım tencerelerini daha kullanmadım ama tavalarından memnunum malzemesi kaliteli güzel
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Karaca asla almaaaaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 126 göst.
5 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 353 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 209 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...