0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
tarafından kapalı
14 ayligiz yeni yeni huylari cikmaya basladi kizimin çok huzursuz herseye agliyor aglayarak yaptirmaya calisiyor herseyini yürüyo arkasinda koşmaktan yoruluyorum akşama kadar gece yatakta oturup oturup agliyor niye böyle oldu birden ne yapicam bu aylarda sakin oluyorum ama artik basima agri giriyor artik aglamasindan :(((
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizimkide öyle 18 aylik illallah ettirdi ne yeme ne içme ne uyku hepsi sıfır yemiyo uyumuyo gece birden bire ağlamaları gündüzleri de aniden ağlamaları memnuniyetsizligi hat safhada değerleri düşükmüş eczanede yokmuş akşam gelicekmis yarından itibaren onlara basliyicam inşallah etkisi olur,çünkü doktor uykusunu da etkiler demişti değerlerinin düşük olması 
-Reklam-
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Aynı sizin durumunuz dayız. Gece 5 kere kalktı ağladı. Azonce saçımı cekmmek çok stedi cektirmedim yine ağladı. Bı kere hayır dediginiz şeyi ağlayınca yapmamaya çalışın. Bu tetikliyor bu durumu
(1,563 puan) tarafından
Saç durumu bizde de var her taraf saç sürekli sacimi çekmek istiyo doluyo ellerine yapamayinca ağliyor yapinca yine agliyor her türlü ağlama modu yani
(1,294 puan) tarafından
Aynen bizde de her yer saç. Cektirirsem mutlu oluyor. Cektirmezsem ortalığı yikiyor. Bırakıyorum ağlasın. Napayim
0 oy
tarafından
Öyle kudurduğu an öyle bir bağiriyorum ki artik birşey olmamış gibi anne anne diye geziyor sonra 10 dk sonra gene aynı. Yemin ederim diş uyku yemek herşey sorun baştan beri zaten 17 aylığız. Artik sabrımda tükendi sabah gözünü ağlayarak bağırarak açiyor. Bütün şeytanlar toplanıyor başıma. Bak 7.30dan beri 2. Kahvaltıyı hazirladım. Yemiyor. Deli oluyorum artik. Yerlere hersey vuruyor alt kat uyuyor daha erken. Ama diş geçtimi kendi kendine oynar kuzucuk. Az da olsa yer. Bazen sesini bile duymam oda oda gezer ben iş yaparken ama azılar mahvetti bizi. Yarısı çikmişti geçen ay dvamı geliyor. 
(1,563 puan) tarafından
Azı dişler bizide mahfetti ateşten iki gün hastanelik olduk sadece süt içti iştahi kesildi iki günde zayifladi resmen uykusu desen yok sürekli agladik şükür atlattik ama huzursuzluğu hala devam ediyor bizde bittik onunla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
16 cevap 781 göst.
27 Mart 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
0 oy
33 cevap 1,335 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,708 cevap

35,160 kullanıcı

...