0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (4,681 puan) tarafından
Annemin imalari laflari sozumuz karsilasti bugun bana kardesine bisey takmamak icin yapiyon dedi soz oldu aileler arasi bir yarim taktik utu yemek takimi gunluk catal kasik aldim da geldim kavga da hic kardesimin ne adi ne para ne pul gecti haaa bundan oncede kantin actiar o zaman da ocakla tup aldik derdi su on bin lira depremzedelere verilen iki gundur burnumdan getiriyot 

5 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Allahim sabır versin bacım annem babam kastamonu da eger yolun oraya düşerse adresini vereyim git kapılarına sen nerden geldin niye geldin demezler başlarına taç ederler...Benim evimde siirtte olaki bi ihtiyacın olur bisey olursa kapım hep açık canim❤Kendini de üzme bugünlerde geçer inşallah Rabbım büyüktür kimseyi darda koymaz,kuluna kıyamaz Rabbım
(4,681 puan) tarafından
saol canim Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından

Daha ne yapcan ki :O

(4,681 puan) tarafından
onu verdik diye kendisi isteyecekms
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Töbeeee ya rabbim yaaaa... yok bir de sen evlendir komple ustlen bi o kalmış  zaten. Anneninki de nankorluk yapmak  zorunda degilsin.
(4,681 puan) tarafından
baskasina vereceğine bize verseydin ev diziyoruz da burda yiyip icip yatiyonds
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Sen üstüne düşenin fazlasını yapmışsın canım 
(4,681 puan) tarafından
ona gore hic bisey yapmamisim ehliyet icin kursa gidiyorum bu hafta gircrm masala bir saat bilemedin bazen iki saat bakiyor diye aksam canımı okuyor
0 oy
tarafından
10  bin tl i mi istiyor sizden? Para da para olsa insanların 1 aylık maaşı demek ki yüksek bi miktar olsa daha da cirkinlesecek 
(4,681 puan) tarafından
canimiz sag diye cogu parayi babasi olmus 4cocukla kalmis bir kadina verdik sadece masal icin 5ders parasi aldik onu millete verdin burda yiyip icip yatiyon diyo
tarafından
Allah razı olsun canım, gideceğin başka yer yok mu? Tekrar ev tutma ihtimaliniz
(4,681 puan) tarafından
esim suriye de gelmesi lazim ki beni alsin evime gidiyim
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
(4,681 puan) tarafından
saol canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 266 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu